празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 548
  • 489
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
  • Мнения: 6 618
Супер!
Благодаря за информацията, ще го имам предвид за по-нататък.
Вече резервирахме ДЦ, в който общо взето ще ползваме залата със съоръженията и аниматор Simple Smile И напитките, всъщност Simple Smile

# 466
  • Plovdiv
  • Мнения: 92
Супер!
Благодаря за информацията, ще го имам предвид за по-нататък.
Вече резервирахме ДЦ, в който общо взето ще ползваме залата със съоръженията и аниматор Simple Smile И напитките, всъщност Simple Smile
  Бихте ли споделили, кой е центъра? И аз търся подобно място, мерси!

# 467
  • Мнения: 194
Супер!
Благодаря за информацията, ще го имам предвид за по-нататък.
Вече резервирахме ДЦ, в който общо взето ще ползваме залата със съоръженията и аниматор Simple Smile И напитките, всъщност Simple Smile

Бихте ли споделили къде е това място?
Мислих да резервирам в ДЦ Марабу,  но се разочаровах от коментарите тук.
Приемам идеи - 9 г. момиче.

# 468
  • Мнения: 108
Здравейте! Интересуват ме отзиви от детски център "Мозайка" до детската площадка в Каменица.

# 469
  • Мнения: 15
Искам да ви споделя за нашия рожден ден в ресторант Кадифе в Кючук Париж.Малко предубедена  бях в началото понеже е повече сватбарски ресторант.Прекарахме си уникално!Широко,прохладно,чисто,храната вкусна,съобразиха се с всичко което желаехме.Дойде аниматорката занимаваше децата,а  те пред нас.Докато всички се бият да са в някой заведения с кът навън, по обед става супер топло,децата са на другия край на заведението, нямаш никаква видимост до тях и така винаги един от родителите трябва да е до своето на площадката.Другото което на много места не ми допада е че , в определени дни/ събота и неделя/ приемат по “сто” кръщенки и рождени дни и сме супер нагъчени.Супер много се радвам, че всичко това го избегнах ! Украсата смятах да си поръчвам по нета, но от там ми казаха че е безплатна-всичко без балоните!
Хора беше супер!!!Там украсява ELEA DECOR и момичето за нашия празник украси приказно!
Препоръчвам с две ръце!
Супер търпеливи,без увъртания и гледат да си доволен ти, а не просто да мине празника ти.Тортата беше от Sam dam cake-уникална!!!

# 470
  • Мнения: 30
Здравейте , предстоят рождените дни  и на моите дечица  -  и съм в голяма чуденка къде да ги отпразнуваме Simple Smile.Бих искала да попитам има ли мами , които са   били на рожденни дни в Мозайка   и La peti Nicolas ?Моля споделете мнението си  -за  храна , обслужване, аниматори , цени ?
Благодаря !

# 471
  • Мнения: 4
Хепи ленд - Аркадия /Heppy Lend/ - не си причинявайте празнуването на ДР ден в този център!!! Аниматорката - младо момиче явно без никакъв опит с деца и още по-малко ентусиазъм към работата си, (за което не е виновна тя, а хората, които са я наели), викаше истерично на децата през цялото време. В лазерната пещера могат да стрелят по двама, останалите деца бягаха хаотично и се лутаха насам-натам, при което системно идваха на масата да се оплакват от аниматорката. Наложи се мъжа ми да се намеси, за да се овладее положението. При играта на боулинг - аниматорката беше седнала по средата и продължава да крещи истерично, децата изпускаха топката върху краката си, една част от тях висяха на врата, друга се гонеха отвън, влизаха деца от други РД, тя така и не разбра, кои деца точно анимира. Масата на, която се хранеха децата нямаше нито покривка, нито украса, нито една салфетка. Сложиха храната по средата на масата и толкоз. Наложи се вместо да правя снимки, да се погрижа всяко дете да получи порция и да му отворя сок. Телевизора над главите ни беше усилен, като в дискотека и не можехме да си чуем думата, въпреки, че помолихме да се намали звука. Вечерта преди РД ходих и говорих лично с Управителката, за да съм сигурна, че малката промяна в менюто, която направих още в началото на седмицата по телефона е разбрана (вместо плата с филета, поисках плата сандвичи). Тя ме увери, че е разбрана промяната и всичко ще бъде наред. На следващия ден на масата стояха плата филета. На моя въпрос отново лично към Управителката: "Защо така, нали говорихме снощи?" ми отговори, че тя има лист, на който съм се подписала, какво точно искам и изобщо не й е ясно, кога съм се обадила и за каква промяна говоря! Сервитьорът три пъти се връща да ни пита за поръчка от 3 кафета с 3 напитки, точно кои напитки и точно, как трябваше да са кафетата, накрая пак ги донесе погрешно и така продължи през цялото време или забравил поръчка или донесъл погрешна. Черешката на куриоза беше тръгването, вместо да ни кажат, че е време да напуснем и да подканят децата със закачка, както правят по другите центрове, те стояха на бара и се правиха, че не виждат част от родителите, които искаха да купят жетони. Пак отидохме при Управителката да я питаме това ли е начина да ни изгонят, а тя отговори, че ние сме били предупредени, в колко трябва да си тръгнем. Ние й обяснихме, че масите ги освобождаваме веднага (въпреки, че тортата на родителите беше поднесена малко преди часа за напускане и те си дояждаха), но искаме жетони, за да играят децата, тя нищо не каза или по-скоро по всякакъв начин показа, че мнението на клиента не е важно за управителите на този център. Равносметката - децата винаги ще са доволни, на тях им трябват приятели, торта и малко забавление. Въпросът е мили родители вие, как искате да си изкарате. Ако искате да минете без нерви, с един разговор, с професионален аниматор, с вкусно меню, с отношение към клиента, с добра организация и детето ви да се чувства специално, отидете другаде, ако искате всичко противоположно, заповядайте в Хепиленд - Аркадия!

# 472
  • Мнения: 108
Здравейте , предстоят рождените дни  и на моите дечица  -  и съм в голяма чуденка къде да ги отпразнуваме Simple Smile.Бих искала да попитам има ли мами , които са   били на рожденни дни в Мозайка   и La peti Nicolas ?Моля споделете мнението си  -за  храна , обслужване, аниматори , цени ?
Благодаря !

Празнувахме през лятото РД на дъщеря ми в Мозайка. Много съм доволна. От заведението си подготвиха всичко - аниматор, торта и почерпка. Децата много се забавляваха. В момента собствениците са други и не зная дали има промяна.

# 473
  • Мнения: 1 408
Когато Happy land беше в МОЛ "Галерия", беше съвсем различно. Празнувахме там рожден ден на сина ми и всичко беше наред. Децата се забавляваха страхотно, обслужването беше на ниво. В пакета имаше дискотека, лазерни игри и още една игра, която съм забравила. Бях платила двете игри без дискотеката, но накрая се оказа, че ни "черпиха" дискотека. Не знам какво се е случило, но това е поредното негативно мнение, откак се преместиха в "Аркадия". Жалко, развалили са нещо много хубаво.
Такааа...предстои 12-я рожден ден на сина ми. За детски център не мислим вече, че децата са големи. "Ескалибур" боулинга не е решение. Ако някй има някаква идея къде да събера стадо момчета да дивеят, ще съм благодарна.

# 474
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
В комплекс СИЛА има някаква зала "Адреналин" за деца. Не съм я виждала, девойката (10г.) е ходила 2-3 пъти след тениса и я харесва. Имало катерене, скачане и т.н.

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 6 618
За 12 годишни - кино и пица, стая на загадките, зала под наем (в ПКИ дават, друг вариант в в конферентните зали на хотелите, но там като чуят, че става въпрос за детски рожден ден, изобщо не са очаровани)

# 476
  • Мнения: 20
Отскоро ходим по детски рожденни дни,мога да кажа ,че обиколих доста детски центрове във Филибето,но като цяло персоналът е много зле.Материална база много добра но персонал не.

# 477
  • Пловдив
  • Мнения: 6 618
Все се каня да пиша тук и все забравям...
Празнувахме в началото на април РД на малката (6 годишна) в Candy House Plovdiv (точно срещу паркинга на Mall Plovdiv). За тази възраст (и по-големи) е идеалното място. Останахме много доволни, а и баткото пожела септември неговия рожден ден да празнуваме там

# 478
  • Мнения: 22
Аз отганизирах рожден ден за малката ми сестра в стая на загадките - escape zone и тя си изкара страхотно заедно с още 11 момичета - луда женска компания Внесохме и торта и пица за след играта и всичко излезе под 200 лв, което трудно ще стане на заведение , а и е голяма за парти център.

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 786
От каква възраст са подходящи тези стаи?

Общи условия

Активация на акаунт