БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 610
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 696
момичета мога да помогна с майстор за гипсокартон,окачен таван,скрито осветлиние.....казва се тодор.сега работи в нас,но до ден два ще приключи и ще дам номера му.много съм доволна,бързо работи,много коректен и не досажда.дори мисля като сварши да пусна снимки на тавана,който стана много хубаво и модерно,навсякъде е със скрито осветление.това е,скоро ще пусна телефона му!!!!!!!!!!

# 166
  • Мнения: 242
0888282640-страхотни майстори са-сложиха ни ламинирания паркет-3.50 лв. на квадрат с первазите:)

# 167
  • Мнения: 696
сега вече мога да пусна телефона на майстора за гипсокартон,скрито осветление и т.н-защото вече е свободен!аз съм изключително доволна!!пуснала съм по назад и снимки.0878856038-Венци,работи с още едно момче Тодор Hug

# 168
  • Мнения: 27
Здравейте момичета,
 и аз съм минала по пътя на ремонта,  искам да споделя благодарността си към едно момче -Интериорен дизайнер, който много ми помогна да обзаведа жилището си с проект и практични идеи. Казва се Любо и го препоръчвам винаги на мои приятели. тел. му е 0887 64 88 40. Успех! Simple Smile

# 169
  • Мнения: 522
С две ръце препоръчвам фирма "Депласт" за поставяне на алуминиева и ПВЦ дограма.
Направиха ми страхотна дограма и супер врати на много приемливи цени.
Хареса ми и това,че работят бързо.
Момчетата са супер и успяха да ме изтраят с безкрайните ми капризи  Embarassed
Телефона на собственика е 0898449162

# 170
  • Мнения: 695
За Варна: търся майстор за слагане на ламинат. Помогнете ако сте доволни от някого.

# 171
# 172
  • Мнения: 51
снимките изглеждат супер, точно майстор на тавани си търся. колко взимат без материалите?

# 173
  • Мнения: 696
ПО НАПРЕД СЪМ ДАЛА ТЕЛЕФОНИ И СЪМ ОБЯСНИЛА!МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ РАБОТАПО НАПРЕД В ТЕМАТА!!!ПОГЛЕДНИ  ПО НАПРЕД АКО НЕ НАМЕРИШ ПАК ЩЕ ГИ НАПИША-МАЙСТОРЪТ Е ВЕНЦИ И ТОДОР!
0878856038-ВЕНЦИ
що викаш ,да не тврсиш работа на мъжа си  newsm78

 #2gunfire просто момичето ми поиска телефона на тези който са ми правили тавана!
прочитай малко по отдолу.Пък и мъжа ми не работи Peace Grinning
А тук сме за Tiredради това да си помагаме с читави майстори

# 174
  • Мнения: 696
незнаех  Peace мерси

# 175
  • Варна
  • Мнения: 384
препоръчвам водопроводчик за Варна
работи бързо
възпитан и коректен /не че ще го осиновявате д Grinning/
много честен /бях му дала повече пари погрешка и дойде да ми ги върне/
като цени -на мен май скъпо ми се видя, но нямам никаква база за сравнение
казва се Муков 0888632808

# 176
  • Мнения: 9 184
Да похваля и аз:
за изолация и всякакви вътрешни ремонти (шпакловка, лепене на плочки, тапети, боядисване, ламинати и т.н.)
майсторът се казва Ицо 0899/733103
работи много бързо, чисто, на нормални цени и въобще е първия от който съм доволна
за София става въпрос

Все още ли си доволна от него ,някой да е ползвал този майстор newsm78

# 177
  • Мнения: 2 270
Да похваля и аз:
за изолация и всякакви вътрешни ремонти (шпакловка, лепене на плочки, тапети, боядисване, ламинати и т.н.)
майсторът се казва Ицо 0899/733103
работи много бързо, чисто, на нормални цени и въобще е първия от който съм доволна
за София става въпрос

Все още ли си доволна от него ,някой да е ползвал този майстор newsm78

Писах това след като приключи ремонта вкъщи и съответно бях/съм доволна Peace

# 178
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
Скоро правихме ремонт из къщи. За всичко - 0897881934 - Иван - доста го познават из града, качествен, но не е евтин /за разлика от циганин или турчин, който може да ти вземе парите и да го търсиш за разстрел после/. За сега сме много доволни. Все пак даваш пари и не правиш всеки ден ремонт - трябва да те изкара поне 10-тина години.

# 179
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте, аз ще ви препоръчам майстор(съпруга ми) за кухни, спални, детски стаи и т.н. обзавеждане. Работи много качествено и е сериозен, и коректен. Ако някой иска мога на лични да му изпратя снимки на нашата кухня и обзавеждането в коридора(вграден гардероб), а има и сайт www.ivanmikov.dir.bg

Общи условия

Активация на акаунт