БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 997
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 646
Благодаря ти ИраМира, ако не те затруднява сложи снимка.

# 226
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
За метални врати, решетки,навеси, парапети и др. -Захари Тасков-0888403980
Направи ни 3 врати  и решетки на къщата ! Работи много бързо, стриктно и чисто!

# 227
  • Мнения: 248
Здравейте! Темата Ви е страхотна! Имам спешна нужда от кнауфаджия за Пловдив! Моля, ако имате, добри майстори-помагайте!

# 228
  • Мнения: 45
аз познавам много добри майстори на кнауф в Пловдив, обади се на 0887292040  Hug мисля че ще останеш доволна

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Препоръка и от мен за майстор на кнауф в Пловдив:

0896 644601 -  Ицо

# 230
  • Мнения: 248
Момичета, много Ви благодаря! Сега започвам да звъня.

# 231
  • Мнения: 846
Търся майстор или фирма за София, която да прави вътрешни врати в апартамента, някой има ли инфо?  Rolling Eyes

# 232
  • Мнения: 388
Търся майстор или фирма за София, която да прави вътрешни врати в апартамента, някой има ли инфо?  Rolling Eyes

Door Decor - работят много качествено и доставят вратите в срок. Но са малко туткави при монтажа... там трябва да си малко по-настоятелна

# 233
  • Мнения: 846
Краствачике, много ти благодаря   bouquet, ти ли си си правила? Можеш ли да кажеш като цени горе долу как вървят, а също така, ме интересува как решихте проблема с касата?

# 234
  • Мнения: 388
Ами ние правихме плъзгаща врата с горно окачване. Нямаме каса... за цени не мога да кажа конкретно, защото нашето беше по-специална поръчка и ни дадоха индивидуална цена... Поръчахме миналата година и ни излезе около 400-450лв (не помня вече), но вратата е нестандартна - 1.25х2.25 или нещо такова.

# 235
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Ааа, краставичке, много ме заинтригува с тази плъзгаща врата с горно окачване - и на мен ми предстои поставяне на плъзгаща врата - и търся инфо ... може ли да кажеш какво представлява твоята? Какви парички е ? Снимки ? - много нагла станах май ...... Embarassed
Мерси предварително!  Hug

# 236
  • Мнения: 388
Ами плъзгащата врата е с горно окачване, нашата е малко по-различна отколкото те предлагат, но ние държахме да е такава.
Отдолу няма нищо, в смисъл такъв, че на самата врата отдолу има улей, по който се плъзга един пластмасов ограничител (този ограничител е около 3см, слага се в онзи края на отвора за вратата, откъм страната където тя е отворена и служи за да не се клати вратата), но няма релси или разни други препъващи приспособления на земята. Отдолу вратата не се опира в земята, има около 1см дупка или по-малко, в зависимост от това как е регулирана.
Отгоре има релса, подобна на тези за пердета, само че доста по-голяма, метална и стабилна. Принципно тази релса се закача за стената и вратата се плъзга странично по нея, при нас я закачиха за тавана(в нашия случай - трегер) и вратата си виси на нея. За вратата се монтират едни колелца които влизат в релсата и с тях се осъществява плъзгането. Съответно в обикновенния случай тези колелца се монтират в горния край отстрани на вратата, но при на са монтирани отгоре. Пред релсата обикновенно се поставя плоскост от същия материал за да закрива и да изолира до някаква степен.
За съжаление в момента нямам възможност да кача снимки, но го направя тези дни. Проблема е, че при нас тази закриваща плоскост е от двете страни на вратата, поради начина й на окачване и малко трудно ще снимам, но ще се опитам.
На страничното окачване има снимка на сайта им, виждам че поставят и рамка, но не знам точно как...

Парички не помня точно но за нестандартните размери и начин на окачване беше най-евтиното, което намерихме, а и качеството е много добро - излезе ни някъде около 400-450лв заедно с доставката и монтажа.

# 237
  • Мнения: 4 411
За гаражни врати.
Фирмата е ''техноматика'' открихме я от интернет .[]От поръчката до монтажа 10 дена ] .Аз такава скорост не съм виждала ,А СЕ КАСАЕШЕ ЗА НЯКОЛКО ВРАТИ!На всичко отгоре направиха страхотна отстъпка .И махме забележка по една от вратите обадихме се до 2 дни пратиха екип да отстрани нередностите.
Бързи,качествени....ТЕЗИ ХОРА ТРЯБВА ДА БЪДАТ ПОХВАЛЕНИ!

# 238
  • София
  • Мнения: 11
Е,щом правите бял списък и аз ще добавя-Христо,изработва всякакви мебели от ПДЧ и МДФ.Много е точен и коректен.Тел.0899486635
Ето ви и малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=359588

# 239
  • Мнения: 4 970
Е,щом правите бял списък и аз ще добавя-Христо,изработва всякакви мебели от ПДЧ и МДФ.Много е точен и коректен.Тел.0899486635
Ето ви и малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=359588
Е , стига с тази реклама дееееееее Twisted Evil В 5 теми го пишеш. В тази дори  за втори път Whistling

Общи условия

Активация на акаунт