БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 418
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 2 655
  • Мнения: 1
Моля, препоръчайте за София майстор за ремонт на миялна и монтиране на пералня. Благодаря!

# 2 656
  • Мнения: 2 480
Моля, препоръчайте за София майстор за ремонт на миялна и монтиране на пералня. Благодаря!

Питайте Шани.

# 2 657
  • Мнения: 1 091
Здравейте,
Ние вече приключихме ремонта. Много съм доволна. Надявам се само вече да не ни наводняват Sad.
Препоръчвам майстора с двете си ръце. Казва се Цветомир. Ако някой се интересува телефона му е 0887 71 86 72.

# 2 658
  • Мнения: 15
Здравейте. Осем плочки в кухнята ми се надигнаха със страхотно пращене днес. Не знам какво стана. Sad Вода имам още... Знам, че са прекарани тръби за газ, но ние не го използваме, само съседът. Едноетажен модул е, под нас има магазини. Можете ли да ми препоръчате някой, който да махне плочките, да види какъв е проблемът, евентуално ако може да го оправи и да върне плочките?
Става въпрос за София.
Не знам кой ще иска с толкова малка поръчка да се заеме. Повечето хора виждам за цяли апартаменти си наемат хора. Съмнявам се, че някой като Емилиан Бориков или Валери 0898451012 или Цецо 0878362299 ще се наемат... Ще им се обадя все пак да проверя, но ако имате някой предвид ми пишете.
Благодаря!

dessi * твоят Цветомир дали би ми свършил работа, не знам какви ремонти е правил у вас?

Последна редакция: нд, 15 яну 2017, 18:12 от tivva

# 2 659
  • Мнения: 1 091
Ами правил ми е банята, декоративни мазилки (травентино, антик и венециалнска), латекс и ламинат. Цялото електро и ВиК.

# 2 660
  • София
  • Мнения: 1 742
tiwa предполагам, че сградата е ново строителство и просто се е слегнала и затова са се надигнали плочките.

# 2 661
  • Мнения: 15
Благодаря за отговора. 2006 е строена сградата, не би ли трябвало до сега да се е слегнала?

# 2 662
  • София
  • Мнения: 3 706
И при майка ми в кухнята се надигнаха плочките още през лятото, сградата е 30 годишна. Не са ги ремонтирали още, защото не е толкова фрапиращо, но си трябва ремонт. При тях по долните етажи много преградни стени избиха, може и от това да е. Ако намерите добър майстор точно за такъв ремонт ще съм благодарна да споделите! Praynig

# 2 663
  • Мнения: 701
Моля, ако някой може да ми даде координати на добър техник за хладилници. Предполагам, че термостата не работи, защото замразява като фризер, въпреки че таблото показва 10 градуса.

# 2 664
  • София
  • Мнения: 1 742
На Сточна гара нова сграда с офиси по същия начин се бяха надигнали плочките в. едната част на сградата на всичките етажи.Последния ред трябваше да се пререже с 1см ,за да могат да се залепят плочките.

# 2 665
  • София
  • Мнения: 30 142
tivva, при нас се надигнаха на балкона. Според майстора е от некачествено лепене. Трябвало да има някаква фуга м/у странИците и цокъла, а те били залепени плътно, затова са се надигнали.
Иначе майсторът ги смени и сега са ОК.

# 2 666
  • Мнения: X
координати на добър техник за хладилници.
за гр. Варна, хладилен техник Митко: GSM 0877 864 513

# 2 667
  • София
  • Мнения: 48
Здравейте, моля ако някой е изпоузвал тапицерски услуги в София да сподели опит. Искам да си претапицирам 6-те стола у дома, но нямам никаква идея за това. Благодаря предварително.

# 2 668
  • Мнения: 84
Здравейте,
моля да ми препоръчате добър майстор за ремонт на климатици в Пловдив.

# 2 669
  • Мнения: X
val_i,
Съфорумецът Aleksandars е това дейността му в Пловдив.
профил: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=309715
дейност: http://www.-spam299-/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81

Общи условия

Активация на акаунт