БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 033 712
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 2 910
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Аз също търся майстор на плочки ,за Пловдив,в предишния пост не съм го уточнила Simple Smile
0884 85 85 02 - Халил

# 2 911
  • Мнения: 26
Здравейте, за ремонт на баня, фаянс, под, тръби, търсим майстор. За СОФИЯ става въпрос. Звъняхме на всички ,които познаваме и препоръчани от близки хора, заети са до нова година. Нито един свободен в момента. А ни трябва спешно! Моля ви, препоръчайте ни. Чакаме 2ро бебе до декември и трябва да сме почнали и свършили дотогава. Банята е малка.

# 2 912
  • София
  • Мнения: 6 017
Записвам се да ви следя, щото скоро ще имам нужда от майстор, уж имам един познат на мъжа ми, ама хем ни е познат, хем ни е приятел почти, хем ми е под ръка, ама нещо май май не сме доволни много от услугите му. Даже незнам дали е скъп, щото друг не сме ползвали скоро и няма база за сравнение. Та , ще черпя от вас идеи. За тапети, шпакловки, замазки, ВИК, ел техник, един теч имам в банята от съседи ( само като го пиша и ми става лошо ) , та  така.....

# 2 913
  • Мнения: 2 687
виждам, че повече се пита, отколкото отговаря. но все пак да попитам и аз: търся майстор по всичко Wink имам предвид баня мивка, душ кабина, корнизи, парно, такива неща.

за младост, софия.

ако някой има предложение за живеещ близко нормален майстор, да свирне плс Simple Smile

# 2 914
  • Пловдив
  • Мнения: 732
виждам, че повече се пита, отколкото отговаря. но все пак да попитам и аз: търся майстор по всичко Wink имам предвид баня мивка, душ кабина, корнизи, парно, такива неща.

за младост, софия.

ако някой има предложение за живеещ близко нормален майстор, да свирне плс Simple Smile
Като чуя за майстор по всичко и ми става зле. Някак си ненормално е човек от всичко да разбира. Особено за парна инсталация. Сърбала съм попарата на не достатъчно компетентен майстор, който се оказа си е направил свободни съчинения на парната ни инсталация и изобщо не беше ефективна. Та плащахме втори път за прекарване на нова, а това са много нерви и средства. Дано ви препоръчат читави майстори.

# 2 915
  • Мнения: 2 687
ами предполагам за някои неща си трябва специфичен, разбира се. но свестният, който търся, ако е свестен, следва да знае и докъде са му компетенциите и да препоръча колега, когато е нужно.

# 2 916
  • Мнения: 2 053
Свестният ми майстор (невероятен фаянсаджия, гипсокартон и боя) ми беше сложил вентилатора в банята без да го свърже с тръбата. И о чудо - беше слагал хартиено тиксо при монтаж на окачена тоалетна чиния и рязал тръба, която не трябва. Сега, като извиках специалисти, се хванаха за главата от изобретението!

# 2 917
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Свестният ми майстор (невероятен фаянсаджия, гипсокартон и боя) ми беше сложил вентилатора в банята без да го свърже с тръбата. И о чудо - беше слагал хартиено тиксо при монтаж на окачена тоалетна чиния и рязал тръба, която не трябва. Сега, като извиках специалисти, се хванаха за главата от изобретението!
Да, за съжаление доста често се случва така. В стремежа си да вземат едни пари, рядко са коректни да споделят до къде им се простират възможностите. Rage

# 2 918
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте,

Падна ми курнизът. Да ми препоръчате някой да го постави (София)?

# 2 919
  • Мнения: 11
Здравейте, все още търся майстор за ремонт на малка тоалетна в Кюстендил

# 2 920
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Искам да похваля двама майстори Митко и Кирил от фирма АREDO, които ми направиха един прекрасен метален парапет пред един френ ски прозорец бързо, точно и красиво и...най-вече чисто.Благодаря Ви. Бяхте коректни и точни.

# 2 921
  • Мнения: 24 507
Момичета, много ви моля да ми препоръчате ел. майстор и майстор за поставяне на вътрешни/ интериорни врати! Или фирма за врати, която предлага като услуга и поставянето им. За София става въпрос

Последна редакция: пн, 16 окт 2017, 17:19 от Г-жа Рамацоти

# 2 922
  • Мнения: 32
А може ли снимки на банята.

Не знам как, никога не съм качвала, но съм казала на майстора, ако някой иска да го ангажира и иска да му види работата, може да го доведе.
Здравейте, може ли и на мен да ми изпратите координатите на лично?
Благодаря!

# 2 923
  • Мнения: 888
Здравейте, търся читав майстор за довършителни работи на разумни цени и приемливо качество по апартамент н.с в София.
Чистата площ ( измерена по пода) е 52 кв.
Нужно е следното:
Завършване на Баня с площ 3,9 кв. м. ,  без луксове (среден клас плочки + окачен таван с луни) и  без преправяне
(монтиране на душ, мивка и wc според изводите).
Шпакловка на стените в стаите.
Подови настилки в коридор и кухн. бокс.
Майсторът който чакам ще е свободен декември евентуално. ако не е студено би работил.
Фирмата, която ми даде оферта пък си надписа всякакви дейности, мериха на око и цената стана космическа при все, че в сайта са си дали пример точно за стандартна баня със същите размери на почти половин цена. Идеята е да се започне възможно най-скоро, което не знам колко е реалистично, предвид, че майсторите са ангажирани за месеци напред.

Последна редакция: ср, 25 окт 2017, 04:05 от qsenski

# 2 924
  • Мнения: 11
Здравейте, и аз търся майстор за София за довършителен ремонт. Спалнята ни трябва да се шпаклова и боядиса, а в банята трябва да сложим окачен таван (майсторът, който ни я измазваше, не работи с гипсокартон). Иска ми се да приключим с всичко до края на годината, че тази година много ни дойде от некадърни майстори...според вас един майстор ли е по-добрият вариант или фирма? Досега не сме използвали услугите на фирма и не знам дали излизат много по-скъпо...работили сме с отделни майстори. Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт