БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 610
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 3 735
  • Мнения: 452
Аз лично не стоя с майстори и не ги вардя, не взимам отпуска, не ги храня, не правя кафета. Обсъждаме какво искам, като съм склонна към диалог и го оставям Да работи. Давам пари само за материали преди да е почнал. Всичко друго след като си го е изработил

# 3 736
  • Варна
  • Мнения: 379
Здравейте. Търся фирма за почистване на запустяло дворно място от саморасли 10 годишни дървета във Варна.

# 3 737
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Здравейте,

Може ли да ми препоръчате водопроводчик за София. Днес видяхме, че една тръбва под мивката в кухнята е започанала да капе и не сме сигурни от къде е точно е теча.

Благодаря предварително.

# 3 738
  • Мнения: 10 328
Здравейте,

Може ли да ми препоръчате водопроводчик за София. Днес видяхме, че една тръбва под мивката в кухнята е започанала да капе и не сме сигурни от къде е точно е теча.

Благодаря предварително.
Слагаш кофа от долу, махаш всичко, развиваш... Измиваш в банята, бършеш... Виждаш упътненията да не са заминали, ако са - купуваш и сменяш. Стотинки са. Или меката връзка, ако имаш такава. Сменяш целия маркуч.
За таз процедура не знам кой ще ти върже да дойде... Или как ще те одере ако дойде.
Кое тече - пускаш леко чешмата и гледаш. Ако не капе, с една салфетка минаваш да провериш къде мокри.

# 3 739
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 67
Здравейте,

Може ли да ми препоръчате водопроводчик за София. Днес видяхме, че една тръбва под мивката в кухнята е започанала да капе и не сме сигурни от къде е точно е теча.

Благодаря предварително.
Слагаш кофа от долу, махаш всичко, развиваш... Измиваш в банята, бършеш... Виждаш упътненията да не са заминали, ако са - купуваш и сменяш. Стотинки са. Или меката връзка, ако имаш такава. Сменяш целия маркуч.
За таз процедура не знам кой ще ти върже да дойде... Или как ще те одере ако дойде.
Кое тече - пускаш леко чешмата и гледаш. Ако не капе, с една салфетка минаваш да провериш къде мокри.

Не разбираме от това, нямаме инструменти и не можем да го направим. И проблема видно вече не е в маркуча.
За това търсим водопроводчик за да го погледне, моля ако имате някой впредвид ми дайде координати  да се обадим. Нямам нужда от инструкци за оправяне на нещо за което даже не се знае дали от там е проблема.

# 3 740
  • софия
  • Мнения: 564

Не разбираме от това, нямаме инструменти и не можем да го направим. И проблема видно вече не е в маркуча.
За това търсим водопроводчик за да го погледне, моля ако имате някой впредвид ми дайде координати  да се обадим. Нямам нужда от инструкци за оправяне на нещо за което даже не се знае дали от там е проблема.
и аз не разбирам от водопроводни проблеми - на два-три пъти ми се е налагало да търся дребни водопроводни услуги - обръщах се към най-близката железария и вик части. откликвали са. дано имаш работещ такъв магазин наблизо.

# 3 741
  • Мнения: 18
Здравейте, търся електротехник в София, който би се съгласил да дойде на адрес, за да смени една фасонка. Фирмите отказват да поправят толкова дребни повреди, затова ще съм много благодарна, ако ми препоръчате някой проверен майстор на частно, който би се навил да дойде. Благодаря Simple Smile

# 3 742
  • София
  • Мнения: 326
Здравейте, някой може ли да препоръча майстор за поставяне на шумоизолация?

# 3 743
  • Мнения: 581
За кой град питате?

Здравейте, някой може ли да препоръча майстор за поставяне на шумоизолация?

# 3 744
  • София
  • Мнения: 326
Град София.

# 3 745
  • Мнения: 36
Здравейте, можете ли да ми препоръчате майстор за шпакловане и боядисване на стени за гр. Пловдив?

# 3 746
  • Мнения: 3 607
Здравейте търся добър ел техник за Сливен.

# 3 747
  • Мнения: 590
Здравейте,  искам да препоръчам много добри майстори , за бесетки  и покриви. Миналата година по това време ни правиха покрива едни "майстори" от с.Самораново , смениха улуците и няколко счупени цигли , но есента от дъждовете протече и тавана ми се напука . Обадихме се на въпросните майстори , но те ми казаха , че  са си свършили работата и да се оправяме. Едни приятели ни споделиха за други майстори от които са останали доволни и се обадихме на тях. Дойдоха на оглед и казаха ,че гредите са изгнили и трябва да се сменят , ние искахме да ни направят и 20 кв. беседка. Момчетата си свършиха работата перфектно , и не ни взеха много скъпо , препоръчвам с две ръце ! Казват се Асен и Стефан , работят в София и околията,  ако някой се интересува ще дам координатите на л.с.

Последна редакция: чт, 07 май 2020, 22:30 от Dreamer <3

# 3 748
  • Мнения: 3 880
Майстор дърводелец/мебелист от Пловдив, който обаче да е съгласен да поеме поръчка и за друго населено място. Става дума за кухня.

Познавам такъв, но ми идва ужасно скъп и даже не смея да му искам оферта.

# 3 749
  • Мнения: 41
Здравейте, някой може ли да препоръча фирма за цялостен ремонт на баня - лепене на плочки, ВиК, част Електро и т.н. за гр. София. Ползвали ли сте услугите на фирмите, които дават гаранции за ремонта и как са като цени?

Общи условия

Активация на акаунт