БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 028 379
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 92
estir_rumi    bouquet Heart Eyes

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Търся фирма, поставяща домофонни системи в Пловдив.

# 392
  • Мнения: 634
записвам се в дългата ви темичка, че ми предстои ремонт

# 393
  • Мнения: 1 230
Моля, който знае координати на добри майстори в Пловдив във всички строителни области да пише. Благодаря!  bouquet
Препоръчвам "моя майстор". Координати давам на лични.
Човека е много точен - вика си подизпълнители за специфичните дейности - шпакловка, боядисване, ел, вик. Иначе поставя теракота и фаянс, както и извършва цялостни довършителни дейности. Разправяла съм се само с него - а той на свой ред се координира и разплаща с майсторите подизпълнители!

# 394
  • Мнения: 1 059
Аз пък търся майстор за ремонт на покрив на блок, такъв ,който има опит с течните покривни мембрани.

# 395
  • Мнения: 92
Drozi Дай координати и на мен  Laughing

Става въпрос за Търновска област.

# 396
  • софия
  • Мнения: 25 486
Препоръчайте ми майстори за Топлоизолация , на панел външна  Praynig
2 ра фирма се договаряме и после по 2 седмици никой не идва , телефони не вдигат newsm78  каква е тая топло-мафия??? ти им предлагаш работа с готови пари и никой не иска да я вземе .................

С две ръце препоръчвам фирма "Вен- 1", тел. 0898 621 650- Венелин Вачков. Професионалисти, работят бързо, почистват след себе си и най- важното, не вдигат цената по време на работа. До сега, където съм ги препоръчала са доволни.

О, те и на нас правиха изолацията - препоръчвам горещо, бързи, коректни и наиситна не личеше, че е правена изолация около блока  Hug Hug Hug
От вчера и ние сме санирани. Много благодаря за координатите! Дали е качествено ще се разбере след време, но наистина работиха професионално. Дори не бяхме вкъщи.

# 397
  • Мнения: 52
Zvanche,колко долу-горе излиза квадратния метър при тази фирма?Доста мами я похвалиха,но не казаха ориентировъчни цени.

# 398
  • софия
  • Мнения: 25 486
43 лв. за неопор, 35 - стериопор, но най-добре е да звъннеш и попиташ, защото се смята и "обръщане на прозорци", както и други подробности.

# 399
  • София
  • Мнения: 2 530
По принцип, всички фирми работят на горе- долу еднакви цени. Но, за тази фирма гарантирам, че наистина цената отговаря на качеството.
Защото повечето провинциални фирми гастролиращи в София, таксуват висока цена, но работят с евтини материали.

# 400
  • Мнения: 233
записвам се в дългата ви темичка, че ми предстои ремонт
Ако те интересува имам познат предприемач при който работи и мъжът ми.Та този предприемач се занимава и с ремонтни работи,цялостен ремонт и др.Ако искаш тел. пиши на лични.

# 401
  • Мнения: 1
   За Варна препоръчвам нашия алпинист. Работи съвестно и качествено. 089 915 915 4
   Дом тел 052 988 247
   Много съм доволна и от майстора, който ни цикли паркета. Перфекционист. 052 502 751

# 402
  • Мнения: 1 422
Препоръчвам фирма за кухни. Пуснах и в самата тема за кухните, но може тук някой също да се възползва. Те правят всички мебели у нас www.housemebel.com (фирма Диалог).

На сайта има снимани у нас кухнята, от спалнята ни 2 снимки, шкафа за затваряне на голямата ниша в едната стая и един от шкафовете в хола.

Ако имате въпроси, питайте.

# 403
  • София
  • Мнения: 227
майстор-ВиК,окачени тавани,шпакловки,мазилки,теракот,фаянс,цялости ремонти(всичко,за което се сетите)-Живко Стоянов-тел.0878860501 за София
пускам линк със снимки от последния апартамент по негова молба- http://jivco77.snimka.bg/other/remonti.417344.15509909 всичко от банята до тавана е негова работа  Peace

# 404
  • Мнения: 2 114

Привет момичета !

Вижда му се края на моя ремонт, ама и душа не ми остана  Sad.
Като си събера душата ще ви се отчета по-детайлно, а сега накратко.


Благодаря на Ирка Мирка от форума за представянето тук на съпруга и Мишо.
Работих с него и съм възхитена от това, че ползва съвременните материали и технологии за да реализира идеи, а не за да ги използва заради самото им използване, както масово се прави от майсторите.
А самите му идеи са плод на здрав и задълбочен разум, практично и гъвкаво мислене.
Има виждане за пространствата в переспектива и има сили и възможности да го реализира.
,
С една дума, умът и идеите му са безценни и пак благодаря на Ирка, че ни представи този човек.
Ирка за теб   bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря на Сиренце  bouquet  bouquet за категоричните и точни съвети относно техниката.
Може да не му е тук мастото, че малко като на Оскари-те заприличах с моите благодарности Simple Smile

Благодаря и на другата мама  bouquet, която представи съпруга си - Илия (плочки, теракот).
 С него се разминахме поради несъвпадение на периодите, в които се налагаше да се работи, но човекът беше много точен в общуването си с мен по телефона и мога да кажа само добри думи за него.


Попаднах на страхотен паркетчия, но мога да дам координати само на лични. Казва се  Евгени.

За трагикомичните ми преживявания с разни идиоти ще разказвам като останат само комичните спомени, че .... Simple Smile.
А и тук е място само за добрите отзиви.

Благодаря на всички мами за съветите и подкрепата. Без да съм контактувала  лично, вашите постове ми бяха утеха и незаменима подкрепаа.
  bouquet

 




 


Общи условия

Активация на акаунт