БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 771
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 4 590
  • Мнения: 1 194
Здравейте, търся човек, който да оправи пантите на чупеща врата на долен кухненски шкаф. Вратата така е измислена, че все натежава и провисва. Сложихме даже 3 панти, но нещо не може да ги юстираме и вратата не се затваря плътно.
Склонна съм да преосмисля и цялостния дизайн на въпросната врата, ако това ще реши проблема завинаги.
Чудя се какъв човек ми трябва - дърводелец, мебелист или човек за дребни ремонти? Мебелистът Дончо дали би бил подходящ?

# 4 591
  • Мнения: 5 698
Момичета, какъв майстор или човек да търся за да ми свали стъклопакета (1.20 м. на 1.30м.) от един прозорец и отново да го постави.
Понеже не мога през вратата да изкарам една печка, за това е цялото това упражнение.

# 4 592
  • софия
  • Мнения: 25 465
Майстор, който поставя дограма.

# 4 593
  • Сф
  • Мнения: 10 666
Не е задължително. Повечето майстори или сръчковци могат и сами. Търси някой грамотен познат, който го е вършил това упражнение.

# 4 594
  • Мнения: 2 046
На мен единият път ми го свалиха майсторите заради климатик. Другия път от фирмата за външни щори.
Според мен всеки майстор може.

# 4 595
  • софия
  • Мнения: 25 465
Не мога да си представя как ще свалиш стъкло без да го нараниш/счупиш, ако нямаш съответните инструменти, най-малкото опит и знания. Да не говорим, че после стъклото трябва да се върне и уплътни.
Не съм от хората, които обичат да си правят подобни експерименти. Иначе, по принцип, българинът разбира и може всичко.

# 4 596
  • Мнения: 5 698
Мен за това ме е страх, защото е стъкло, пък и има уплатнения, които трябва да се поставят правилно.
Търся такъв човек, който да го е правил и знае как и да се съгласи да дойде само за това.
Ако някой може да предложи...

Последна редакция: пт, 30 дек 2022, 21:13 от monii

# 4 597
  • Мнения: 15
Момичета, какъв майстор или човек да търся за да ми свали стъклопакета (1.20 м. на 1.30м.) от един прозорец и отново да го постави.
Понеже не мога през вратата да изкарам една печка, за това е цялото това упражнение.
Първо се махат уплътнителните капачки много внимателно,след това се сваля самото стъкло с помощта на лапа за стъкло и това е. Но човек ако не го е правил или не е наясно не добра идея.

# 4 598
  • Мнения: 5 698
Да, разбрах.
 Лошото е, че никой няма да дойде само за толкова малко работа...
И да кажа, че става дума за София, ако някой може да предложи подходящия човек.

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 13:27 от monii

# 4 599
  • Мнения: 549
Здравейте.
Търся читава фирма/бригада/майстор за довършителни дейности в къща - замазка, мазилки, вътрешна изолация на тавана, фаянс, боя.
Става дума за София област.

# 4 600
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Да, разбрах.
 Лошото е, че никой няма да дойде само за толкова малко работа...
И да кажа, че става дума за София, ако някой може да предложи подходящия човек.
Не знам в София как е, но на нас като ни се наложи да правим същото упражнение, извикахме тези които ни поставиха дограмата преди 2 години и майсторите даже и пари не искаха, но ние все пак им дадохме 20 лева.  Пробвай в някои по малки фирми или частни майстори.

# 4 601
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте.
Търся читава фирма/бригада/майстор за довършителни дейности в къща - замазка, мазилки, вътрешна изолация на тавана, фаянс, боя.
Става дума за София област.

За кой град или село точно? Simple Smile

# 4 602
  • Мнения: 3 021
Здравейте.
Търся читава фирма/бригада/майстор за довършителни дейности в къща - замазка, мазилки, вътрешна изолация на тавана, фаянс, боя.
Става дума за София област.
Аз, по препоръка от темата, ползвах Евгени - дограмист е, тел. 0898 648 571. При мен ремонтът беше още по-малък - да оправи "ножицата" на една балконска врата и да свали врата комарник, тип "плисе", тя май му отне повече време, но си свърши добре работата. Не отказа да дойде за дребен ремонт, а при вас си е повече работа, т.е. по-голямо заплащане и мисля, че би се съгласил.

# 4 603
  • Мнения: 549
Село Нови хан
Здравейте.
Търся читава фирма/бригада/майстор за довършителни дейности в къща - замазка, мазилки, вътрешна изолация на тавана, фаянс, боя.
Става дума за София област.

За кой град или село точно? Simple Smile

# 4 604
  • Мнения: 23
Здравейте!
Моля да ми препоръчате майстор за шпакловка, майстор за лепене на плочки, както и мебелист за кухня. Става въпрос за гр. Пловдив. Благодаря предварително Simple Smile Хубав ден

Общи условия

Активация на акаунт