БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 654
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 19
Uliana23, аз мислех че нашият "майстор" е зле, ама то при вас положението е още по-трагично  Sad
Моят мъж от известно време подхвана и маха фугите и сам ще си фугира след това. Много бавно върви работата, ама надявам се накрая резултата да е добър. Започна с малка шпакличка, след това открихме един уред за махане на фуги и с него. Не вярвам ,че някой майстор ще се наеме да прави само това - пипкава работа - няма кой да плати много за нея. Май ще трябва да е на принципа направи си сам.
Радостина , какъв е този уред, който сте намерили, как се казва? Лошото е че фугите на земята почнаха да се ронят и има дупки  #Cussing out Направо ми идеше онзи да го ....  #2gunfire #2gunfire

# 301
  • Мнения: 646
Да, да познато и нашите се ронят и даже мраморът в коридора стана с мокро петно заради това  Whistling
Виж ето тук уредчето :

http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=16190&postday … r=asc&start=0

Тук / в София / го видях в Практикер - на щанд ръчни инструменти - цена към 15 лв. с 2 ножчета, ама ми се видя скъпичко, след това до офиса си намерих в едно магазинче за 5.80 лв. , но е с 1 ножче. 2 резервни ножчета в Практикер бяха към 8 лв.

# 302
  • Мнения: 48
Момичета,може ли някои да ми препоръча ВиК майстор за гр.Пловдив?
Много ще съм ви благодарна  bouquet

# 303
  • Мнения: 1
Здравейте,аз съм от Русе и търся майстор - дърводелец да ми направи кухня.Но имам доста изисквания Rolling Eyes  искам да е по мой вкус,искам да стане както аз я искам,цветове форми и т.н.Моля, ако някой ако е доволен от съвестен майстор да пише.Благодаря предварително!

Силвия83,аз също съм от русе и мога да ти помогна.Нашата кухня я направи едно момче от което останахме много доволни.Ще ти направи проект на компютър и ще добиеш визуална представа какво ще направиВзехме му номера от едни наши приятели,които ни го препоръчаха силно.Обиколили са всички магазини за една спалня и гардероб по тяхна идея и навсякъде или не са искали да се занимават или давали цени от 1800 до 2400 лв. за този модел ,а той им ги направил за 1300 лв. Нашата кухня варираше от 1100 до 1500лв. ,но никъде не се споменава за монтаж и превоз,а те оскъпяват нашата поръчка с още 350 лв. ,а момчето ни я направи за 1000 лв. окончателно.Силно ти го препоръчвам както на теб,така и на всички русенци.Много сме доволни от него.Прави всичко както ти го искаш.Нека такива майстори да не се оттърват от поръчки! Казва се Ясен-0899 360318

# 304
  • Мнения: 539
Да, да познато и нашите се ронят и даже мраморът в коридора стана с мокро петно заради това  Whistling
Виж ето тук уредчето :http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=16190&postdays=0&postorder=asc&start=0
Тук / в София / го видях в Практикер - на щанд ръчни инструменти - цена към 15 лв. с 2 ножчета, ама ми се видя скъпичко, след това до офиса си намерих в едно магазинче за 5.80 лв. , но е с 1 ножче. 2 резервни ножчета в Практикер бяха към 8 лв.
А ще споделиш ли къде е това "до офиса"?
Благодаря ти!

# 305
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
За София мога да препоръчам добър майстор за гипскартон, шпакловки, фаянс, гранитогрес, изолация, монтаж на душ-кабина и др. довършителни работи. Пускам линк със снимки на работата му http://www.snimka.bg/album.php?album_id=373236.
Казва се Дидо, GSM - 0883338383, e-mail - sdghomerepair@gmail.com.
Работи на поносими цени, но съм много доволна. Ако ви интересуват цените, на които работи, може да му пратите е-mail със запитване и той ще ви каже ориентировъчни цени. Аз така процедирах и ми прати ценоразписа си и си изчислех колко долу-горе ще ми струва ремонта.
Вече имат и сайт, на който е публикуван ценоразписът им, ако някой се интересува. www.sdg-bg.com

# 306
  • Мнения: 16
За София мога да препоръчам добър майстор за гипскартон, шпакловки, фаянс, гранитогрес, изолация, монтаж на душ-кабина и др. довършителни работи. Пускам линк със снимки на работата му http://www.snimka.bg/album.php?album_id=373236.
Казва се Дидо, GSM - 0883338383, e-mail - sdghomerepair@gmail.com.
Работи на поносими цени, но съм много доволна. Ако ви интересуват цените, на които работи, може да му пратите е-mail със запитване и той ще ви каже ориентировъчни цени. Аз така процедирах и ми прати ценоразписа си и си изчислех колко долу-горе ще ми струва ремонта.

Вече имат и сайт, на който е публикуван ценоразписът им, ако някой се интересува. www.sdg-bg.com
тези взимат доста скъпо,като се има предвид че шпакловката и ватата си влизат в общата цена , а при тези за всичко вземат отделно и накрая като сметнеш ти излиза 50 лв. кв.м, а по принцип е около 28лв. всичко- баси и скъперниците

# 307
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
Цитат
За София мога да препоръчам добър майстор за гипскартон, шпакловки, фаянс, гранитогрес, изолация, монтаж на душ-кабина и др. довършителни работи. Пускам линк със снимки на работата му http://www.snimka.bg/album.php?album_id=373236.
Казва се Дидо, GSM - 0883338383, e-mail - sdghomerepair@gmail.com.
Работи на поносими цени, но съм много доволна. Ако ви интересуват цените, на които работи, може да му пратите е-mail със запитване и той ще ви каже ориентировъчни цени. Аз така процедирах и ми прати ценоразписа си и си изчислех колко долу-горе ще ми струва ремонта.

Вече имат и сайт, на който е публикуван ценоразписът им, ако някой се интересува. www.sdg-bg.com
тези взимат доста скъпо,като се има предвид че шпакловката и ватата си влизат в общата цена , а при тези за всичко вземат отделно и накрая като сметнеш ти излиза 50 лв. кв.м, а по принцип е около 28лв. всичко- баси и скъперниците
Ами неразбирам толкова много като теб явно, но аз проверих на няколко места, преди да ги наема. За сверка погледни тези тук www.bgremonti.com или тези http://stroy-m.com/prices.php и www.vytreshni-remonti.com и други бригади, но отзивите за тези бяха добри и в сравнение с цените на другите. Аз лично съм много доволна, но и преди казах, че всеки решава за себе си. И като гледам в сайта им пише, че цените са ориентировъчни.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 17:02 от hellborn

# 308
  • Мнения: 16
hellborn може наистина да са добри, но те дават цени за всичко по отделно инакрая като го сметнеш е доста, но си права всеки си прави избора сам.И все пак това е бял списък на майстори щом си ги дала значи си доволна,а за парите всеки си знае бюджета.

# 309
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Хелборн е въпросният майстор, който си рекламира сайта и работата  Joy. Малко се беше поспрял със саморекламата, но в тази криза е разбираемо  Mr. Green.

# 310
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
Хелборн е въпросният майстор, който си рекламира сайта и работата  Joy. Малко се беше поспрял със саморекламата, но в тази криза е разбираемо  Mr. Green.
Не позна. Ти си правиш самореклама в тази тема.
И аз да си похваля мъжа - много е кадърен. Занимава се с всякакви довършителни ремонти и най-вече гипсокартон. В подписа ми има снимки на негови обекти.
Ако искаш може да се срещнем, за да видиш, дали съм въпросният майстор. Мъжът ми се занимава с ВиК, но за разлика от теб не му правя реклама.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 20:30 от hellborn

# 311
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Joy Много си докачлива  Wink. Ако наистина съм объркала никовете, моля за извинение. Колкото до рекламата на мъжът ми - това си е самата истина  bowuu. Който види негови неща, вече знае, че това не са празни думи.
 П.С.
Редактирам, за да се извиня на Хелборн, че я обидих с подозренията си.
 Извини ме! 
bouquet

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 22:37 от ИраМира

# 312
  • Мнения: 1 085
Записвам се.

# 313
  • Мнения: 343
Ако някои търси добра фирма за дограма мога да препоръчам в Пазарджик Работят евтино и качественно

# 314
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ако някои търси добра фирма за дограма мога да препоръчам в Пазарджик Работят евтино и качественно

А аз за Стара Загора и района.
Монтирали са и в Пловдив и София също.
Работят много бързо и определено евтино.

Общи условия

Активация на акаунт