БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 467
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 360
Момичета, да докладвам: оправих си пералнята - много бързо, точно, коректно! Човекът дойде след два часа и всичко стана идеално! Ако някой има проблем с бяла техника: 0888 714225 - Румен. Намерих го в нета. Другите ме отпращаха за след 3, 5, 10дни. Искаха ми каква ли не информация, едва ли не ЕГН на производителя...
"Професионален сервиз на бяла техника"

# 331
  • Русе
  • Мнения: 763
Момичета и аз моля за препоръка за читава фирма за дограма за Русе .
Не успях да прочета цялата тема, в началото търсих фирми за дограма, посля разглеждах само постингите на момичета от Русе- та предполагам,  всеки, който разглежда темата се сблъсква с този проблем. Може би има някой доброволец   bouquet, който може да групира препоръчаните майстори и фирми или по предмет на дейност или по местоположение и да се опише на първа страница (начина на организиране на информацията в темите за кухните за мен беше много удобна и смятам, че и тук би била удачна)

# 332
  • Мнения: 459
Момичета, търся майстор-дърводелец в София за изработка на долните шкафове в кухнята, които са почти стандартни/ в смисъл,че нямам нищо за вграждане/ и за които днес ми предложиха цена за изработка 1350 лв. В нея обаче не влиза мивката, механизмите, батерията и още нещо, което не запомних от нерви!

# 333
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета, търся майстор-дърводелец в София за изработка на долните шкафове в кухнята, които са почти стандартни/ в смисъл,че нямам нищо за вграждане/ и за които днес ми предложиха цена за изработка 1350 лв. В нея обаче не влиза мивката, механизмите, батерията и още нещо, което не запомних от нерви!


Да ти кажа - пак ниска цена са ти предложили.
Защото какви цени има - точно за няма нищо.
Колко метра ще са ти шкафовете?

# 334
  • Мнения: 494
Аз също съм много доволна от майстора на перални за който се спомена по нагоре. Много точен и коректен.Румен Ангелов се казва и телефоните са му 0888/ 714-225 и 0899/902-866

# 335
  • Мнения: 459
Момичета, търся майстор-дърводелец в София за изработка на долните шкафове в кухнята, които са почти стандартни/ в смисъл,че нямам нищо за вграждане/ и за които днес ми предложиха цена за изработка 1350 лв. В нея обаче не влиза мивката, механизмите, батерията и още нещо, което не запомних от нерви!
Да ти кажа - пак ниска цена са ти предложили.
Защото какви цени има - точно за няма нищо.
Колко метра ще са ти шкафовете?
Шкафът трябва да е метър и тридесет, а плотът да продължи до метър и деветдесет заради пералнята! Единствената "екстра" е , че поисках подвижен плот-маса между пералнята и горния плот!

# 336
  • Мнения: 96
Момичета, търся майстор-дърводелец в София за изработка на долните шкафове в кухнята, които са почти стандартни/ в смисъл,че нямам нищо за вграждане/ и за които днес ми предложиха цена за изработка 1350 лв. В нея обаче не влиза мивката, механизмите, батерията и още нещо, което не запомних от нерви!


Опитай в магазина за мебели на Красна поляна. За два долни и два горни шкафа плюс допълнителен плот цената беше наполовина от твоята. Изработиха ги дори по-рано от поставения срок, качествени са, а имат и добър избор на плотове и плоскости.

# 337
  • София
  • Мнения: 158
Аз мога да похваля майстор за кухня (и изобщо за мебели). Останах искрено впечатлена от коректността и сръчността му. Проектирахме заедно кухнята, изработи я с една седмица по-рано, след монтажа се връща три пъти да си дооправя неща, които само той виждаше. Накрая се обади да се извини, че нямал време да дойде да смени един транформатор за луничка, от който се оплаках, че ми жужи и като му казах, че сме го сменили тръгна да идва да ни го плаща.  Joy
Фирмата не помня как се казва, но човекът е Боби, 0899 861 882 му е телефонът. Не се пести, работи и по празници.

За момента имаме една прекрасна кухня от него. Събираме пари за гардероб и библиотечка. А може и за портманто...  Whistling

За целия ремонт като се сетя с колко идиота се срещнахме и колко нерви строшихме, съм дълбоко благодарна, че финишираме с адекватен, честен и работлив човек.

ПС градът е София Embarassed

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 12:27 от soulmate

# 338
  • София
  • Мнения: 2 686
Цвети, вече не помня дали съм го писала по-напред. Ние си имаме един познат дърводелец, дето в къщи е правил кухня, шкаф за обувки, ракла, спалня, сума ти вратички, шкафче.Кухнята ни е към 5 метра, височина 2,70 някъде, вратичките са от МДФ и ни излезе 3000 лева (това преди година).
Според мен работи добре, каквато корекция съм му казала, че иска да направи, такава е направил.
Ако още се интересуваш мога да ти пратя телефона на ЛС, не ми се иска да го публикувам в темата. Давала съм го на още 2 или 3 момичета от тук, останаха много доволни.

# 339
  • софия
  • Мнения: 25 458
Темата толкова много набъбна, че не мога да изчета всичко  Confused Моля, дайте добри майстори за смяна на вертикален щранг!

# 340
  • Варна
  • Мнения: 2 097
zvanche, писах в темата, която си пуснала.  Peace

# 341
  • софия
  • Мнения: 25 458
zvanche, писах в темата, която си пуснала.  Peace
Hug Hug  bouquet

# 342
  • Мнения: 3 634
Темата толкова много набъбна, че не мога да изчета всичко  Confused Моля, дайте добри майстори за смяна на вертикален щранг!

Точно за това влизам и аз! Също така и някои за плочки и всичко останало в банята. Къде е другата тема?  Thinking

# 343
  • Мнения: 165
На всички, които търсят майстор за банята, препоръчвам горещо ето този човек:

Препоръчвам ви моя мъж. Занимава се изцяло с теракота, фаянс, гранитогрес, мазилки, замаски и др. Работи бързо, изпипва всичко, не взима предварително пари за несвършена работа. Казва се Илия  - 0896 060145

От все сърце благодарим на TRINITI, която ни препоръча мъжа си и благодарение на който за 3-4 дни се сдобихме с баня в почти завършен вид! Остана ни само да си монтираме санитарията.

Човекът напълно опроверга приказката "Да не ти влиза майстор в къщата". Останахме възхитени от професионализма му, както и от скоростта, която в никакъв случай не е за сметка на качеството! А цените са повече от нормални на фона на тези, които чухме, докато издирвахме майстори!

Ето и една снимка, за да не съм голословна:

# 344
  • Мнения: 1 422
Чак колко назад била отишла тази тема, а аз търся....  Flutter

Та - ако ви се наложи. Майстор за телевизор, който не е в гаранция и съответно не ви се занимава със сервиза - майстор, който идва намясто + цената е много разумна. Мои лични впечатления от човека - свестен, честен, работлив и отговорен, не претупва. В София. Владимир се казва, телефон 0885 933 173

Общи условия

Активация на акаунт