БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 197
  • 4 992
  •   3
Отговори
# 465
  • Мнения: 511
luda, би ли ми казала за кой град става въпрос, и каква е цената на квадрат. Скоро и на мен ми предстои, та да знам.

# 466
  • Мнения: 25
 HugЗапис, много е полезна темата, благодаря ви момичета.  smile3525

# 467
  • Мнения: 8 242
Я каква темичка, че не съм я видяла Simple Smile
И аз да похваля за Пловдив ..

Изолации (с вата, стиропор..), гипсо-картони (вкл. замазки).. фаянс и теракота.. паркет.. (общо взето само мебели не прави - по стени и тавани всичко  Crazy) ..
Човекът се казва Христо - 0897939013.

Освен, че е "вършал" из къщи, съм го препоръчвала и на познати - всички остават много доволни  Peace

# 468
  • Мнения: 14
Мога да се похваля от майстора си - гипскартон.
Прави ни таван с фигура (ЯН и ИН) в хола, стана много бързо и красиво.
Ето и координатите му :http://gipskarton-rumen.blogspot.com/   - за София

# 469
  • Мнения: 10
Здравейте,

търся си ВиК майстор, който не дере кожи - за отпушване става въпрос + други дребни ВиК поправки, които не са толкова важни - отпушването е приоритет да го може Simple Smile

# 470
  • Sofia
  • Мнения: 820
Луда,  много красива баня имаш!

# 471
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Здравейте,

търся си ВиК майстор, който не дере кожи - за отпушване става въпрос + други дребни ВиК поправки, които не са толкова важни - отпушването е приоритет да го може Simple Smile
За кой град става дума? newsm78

# 472
  • Мнения: 1
Хей момичета, ето и от кака ви Кристи един майстор 0885 336 377  Румен. Направи ми ремонт в къщи, уж само да боядиса, но ми подсказа и много други неща които направи и ми спести много време и нерви! smile3501 smile3501 Simple Smile

# 473
  • Мнения: 10
Здравейте,

търся си ВиК майстор, който не дере кожи - за отпушване става въпрос + други дребни ВиК поправки, които не са толкова важни - отпушването е приоритет да го може Simple Smile
За кой град става дума? newsm78

Извинявам се - София

# 474
  • София
  • Мнения: 1 250
Здравейте и от мен! Искам и аз да похваля един майстор. Много сме доволни от ремонта,който прави вкъщи-занимава се най-вече с шпакловане на стени и тавани и боядисване с латекс, но у нас прави и банята. Телефонът му е :0885443637. Който иска снимки, може на лични Simple Smile

# 475
  • Мнения: 1 111
За Бургас препоръчавам майстор -цялостен ремонт на жилища – латекс,шпакловки,фаянс,теракот,гипсокартон,вик и ел и други работи прави в къщи,ама не се сещам сега. Работи много качествено и прецизно.
0886430858

# 476
  • Мнения: 16
Ако ви трябва човек за гипс картон, шпакловка и боядисване това е Пламен, много точен и бърз, работи отлично, ние сме много доволни. Ето и номера му 089688983. Става въпрос за София.

# 477
  • Варна
  • Мнения: 816
Здравейте, имам голям проблем, есента потече в стаята на дъщеря ми, на последния етаж сме, два пъти идва майстор за покрива, но петното беше съвсем малко, а сега е почити 1 кв. м.  Покрива е с керемиди и проблема е  към калкана на сградата. Вестниците са пълни с обяви, но толкова съм си патила от майстори, че ме страх да се обадя на непознати. Моля ако някой е ползвал подобни услуги, да пише. Става въпрос за Варна.

# 478
  • Мнения: 1 380
Тъй като току-що завършихме ремонта на ново жилище, мога с две ръце да препоръчам майстор за фаянса - супер прецизно работи, спокойно и качествено.
Мога да препоръчам и майстора, който ни прави кнауф, както и този, който ни прави нова замаска на пода.
Който се интересува, моля да ми пише за координати на ЛС.

За Пловдив става дума.

Последна редакция: сб, 20 фев 2010, 18:14 от radostche_plovdiv

# 479
  • Мнения: 19 479
Момичета, моля ви дайте ми някакви координати на майстори за баня, от които сте останали доволни. Трябва да се направи нещо сравнително дребно, но пипкаво явно  и един майстор дойде, видя и вече пети ден не ми пуска оферта и не се обажда.....ясно е - отказал се е очевидно. Понеже става въпрос за демонтаж на стара душкабина и изграждане на прагче от плочки /за да поръчам параван после/ с изграждане на сифон и съответно наклон за оттичащата се вода, не смея така на сляпо от вестниците да потърся. Ако някоя от вас е правила подобна операция и е останала доволна - моля да ми пише. Забравих - за София питам.

Общи условия

Активация на акаунт