БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 020 751
  • 4 992
  •   3
Отговори
# 555
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Момичета кажете ми някой майстор за смяна на кранчета на чешма и горе-долу каква е цената на тази услуга  Praynig

# 556
  • Мнения: 0
Здравейте, мога да помогна на всички от Варна, които си търсят майстор за ремонт. Работят на разумни цени и няма да се ядосвате с тях. Имам майстори за фаянс и теракот, шпакловки, боя, топлоизолация, гипскартон, окачени тавани, дограма като цяло всичко от, което се нуждаете за ремонта на жилището ви. Телефона ми е 0878/ 367397 казвам се Стоян. Може да ми пишете и на e-mail: cobaltin@mail.bg

# 557
  • София
  • Мнения: 1 742
Момичета кажете ми някой майстор за смяна на кранчета на чешма и горе-долу каква е цената на тази услуга  Praynig
Батерия или чешма трябва да се смени.

# 558
  • Мнения: 0

Здравейте и от мен! Искам и аз да похваля един майстор. Много сме доволни от ремонта,който прави вкъщи-занимава се най-вече с шпакловане на стени и тавани и боядисване с латекс, но у нас прави и банята. Телефонът му е :0885443637. Който иска снимки, може на лични Simple Smile

nimfi4kaБлагодаря!
Използвах услугите на този майстор и съм много доволна. Работи чисто, бързо и хубаво. У нас направи шпакловка и боядисване на стени. Казва се Атанас Давчев и телефонът му е 0885/443637 или 0877/921088. Горещо го препоръчвам. Работи в София.




Момичета,може ли цените на този майстор на лични! Мерси предварително  bouquet

# 559
  • Мнения: 0
Здравейте,

Пиша за София.

След като подмених старата с нова PVC дограма се появи нужда от множество допълнителни ремонтни дейности, не само т.нар. "обръщане" на дограма (етимологията на глагола обръщам по никакъв начин не се връзва в моята глава с обръщане на нещо, което е захванато статично с множество болтове).

Дейностите, за които трябваше да намеря майстори са:
1. "Обръщане"-то на дограмата
2. Външна изолация на панелен апартамент със стириопор. Апартаментът ми се намира на 6-ти етаж.
3.  Вътрешно измазване на "усвоена" тераса (не ми стана ясно от кого съм я усвоил, при положение, че живея в същия апартамент от 20 години...)
4. Лепена на плочки - под на тераса + 2 коридора
5. Довършителни работи, след като плочките бяха налепени. Като пример мога да посоча изрязване на долните части на част от вратите, защото налепените плочки вдигнаха нивото на пода, както и ремонт на самите врати, някои от които бяха със счупени панти
6. Непредвидени катаклизми, за които изобщо нямах представа, че биха могли да възникнат - например под стария ми балатум в кухнята се появи нов, лепен по БДС през миналия век т.е. този стар балатум толкова здраво беше залепнал, че се наложи да го къртим (да, именно да го къртим) с къртач или факта, че плочките в едно малко П-образно пространство паднаха, когато привършвахме с къртенето на балатума.
7. Нямам МПС и всички неща, които трябваше да бъдат купени и доставени вкъщи бяха извършени от майстора.

Намерих един майстор. Казва се Матей. Има си група от хора, които ги вика ако се налага.

Работи изключително прецизно и качествено.

Всяко едно от нещата, които направи в и извън апартамента стана отлично и не се налжи някой да го дооправя.
Освен това с този майстор може да се консултираш кое решение е по-доброто, ако възникне някаква дилема или незнание за дадено нещо, както беше в моя случай.

Поради факта, че напоследък рядко попадам на хора, които си вършат качествено работата, реших да го похваля именно тук.

За да не бъда упрекнат, че правя реклама, моля, този който реши да се свърже с Матей да ми пише лично съобщение, за да му дам мобилния номер на майстора.
 


...
Здравейте,

Пиша за София.

Наскоро смених старата си дограма с нова, която е PVC.
Фирмата, от която съм изключително доволен и като качество, и като цена е:
http://www.rrpfenster.com/site/

Работят с немски профиил, но по-важното е, че хората, работещи във фирмата са компетентни и ми отговориха на всички въпроси.

Фирмата не е много голяма, но аз търсих точно такава, защото в големите фирми има текучество на персонала и не бих искал някой некадърник, който има 2 леви ръце да ми монтира дограмата.

Препоръчвам Ви я!
[/quote]

Това ми звучи като реклама newsm78

[/quote]

# 560
  • Мнения: 130
Здравейте,

моля препоръчайте ми майстор за избиване на две тухлени стени, съответно изграждане на други две от гипсокартон, обръщане, замазка на стени, под и таван, слагане на плочки и окачен таван в баня, монтиране на душ-кабина, мивка и тоалетна. Прегледах дадената от вас информация, но не видях дали препоръчаните от вас майстори биха могли да извършат всички тези услуги.
Благодаря ви предварително:-)

# 561
  • Мнения: 131
Моля, препоръчайте ми добър майстор  във Варна да ми направи банята. Става въпрос за  нов апартамент издаден по БДС.
Искам майстор, който като започне от плочките, монтиране на тоалетна, шкаф мивка, душ кабина, вентилатор,бойлер, и се стигне до окачения таван с луничките. Също и за поставяне на теракот / гранитогрес за кухненката част и антрето.

Ако все още търсиш майстор за бянята, мога с две ръце да препоръчам такъв.
Работи много прецизно, коректен е, изпипва всичко докрай, ще почисти всичко след себе си.
Петър - 0886112206

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 13:44 от Мисис Бътлър

# 562
  • София
  • Мнения: 1 742
Здравейте,

моля препоръчайте ми майстор за избиване на две тухлени стени, съответно изграждане на други две от гипсокартон, обръщане, замазка на стени, под и таван, слагане на плочки и окачен таван в баня, монтиране на душ-кабина, мивка и тоалетна. Прегледах дадената от вас информация, но не видях дали препоръчаните от вас майстори биха могли да извършат всички тези услуги.
Благодаря ви предварително:-)
За кой град става въпрос.

# 563
  • Мнения: 19
Здравейте! Предстои ми голям ремонт: Балкон - зидане, мазилка, плочки, остъкляване; коридор, баня и кухня -  много къртене (стара мазилка и плочки), после настилки, ел. инсталация в кухнята. В банята смяна на тръбите и абслоютно всичко. Искам някой да ми помогне с дизайнерски решения. Ще сменям и всички врати. Много работа...Ще ми се да е една фирмата, която да свърши всичко. Моля, препоръчайте ми добър екип! Благодаря! За София!

# 564
  • Мнения: 13
Момичета, препоръчайте майстор за направа на баня от.... до. Става въпрос за Стара Загора. Намерих един който иска само за труд 1000 лева. Банята е 1.95 на 1.35

# 565
  • Мнения: 765
Здравейте. Препоръчайте ми добър фаянсаджия за град Пловдив, моля ви. Разбрахме,  че майсторите, които дойдоха всъщност не били такива и съм бясна  Close , а е спешно  Cry Благодаря ви предварително   bouquet

# 566
  • Мнения: 305
Здравейте. Препоръчайте ми добър фаянсаджия за град Пловдив, моля ви. Разбрахме,  че майсторите, които дойдоха всъщност не били такива и съм бясна  Close , а е спешно  Cry Благодаря ви предварително   bouquet

И аз тук да чакам фаянсаджия за П-в, а ако може и с ценоразпис да е Mr. Green

# 567
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
The best mommy - писах ти на лични, за да не е реклама. Но, какво включва от...до.

# 568
  • Пловдив
  • Мнения: 5 010
Фаянсаджия за Пловдив:
Препоръчвам Николай Цветанов.  Peace
Ето и визитката му:

Професионално лепене на фаянс, теракота, замазки, довършителни строително -ремонтни дейности, монтаж на душ кабини, бойлери, моно блокове и други.
0886 118740


Работи чисто, изпипва нещата.

# 569
  • Мнения: 256
Хайде аз да попитам , че рових, рових и не видях - значи търся майстор за венецианска мазилка. За София става въпрос. Моля, пишете, ако сте доволни. Също, ако някой знае актуални цени на този вид майстори, че аз попитах в официалния магазина на една от фирмите за тези мазилки и ... #Crazy
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт