БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 063
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 539
Здравейте  момичета,
Горе-долу изчетох целият форум и останах с впечатлението, че най-похвалени са Атанас Давчев и Емилиян Бориков. Може ли които си е правил ремонти при тях да ми пише на лични, за да мога да попитам някои въпроси за тях. Предварително благодаря на откликналите.
Защо на лични?
Нали темата е за взаимопомощ - давайте тук! Всички сме тук от интерес - вместо една по една да си кореспондираме на лични - тук му е мястото да се дадат подробности, да се задават въпроси, да се публикуват снимки...
И аз ще чакам с нетърпение...

И нещо различно да питам - някой да е правил т.нар. "сух под"?
Спешно търсим опитен майстор за направа на такъв, а дори не знам има ли?

# 631
  • Мнения: 3 794
И аз да попитам за София...
Има ли майстор, който да взима ~ 10лв/кв.м. за шпакловка, замазка и боядисване  Crazy ?

# 632
  • Мнения: 33
Моля, помагайте...
Търся майстор/и за София за свързване на пералня и готварска печка.

Благодаря предварително.

# 633
  • София
  • Мнения: 1 742
Обадете ми се на тел 0887737270

# 634
  • Мнения: 1 404
Момичета, препоръчайте ми майстор за шпакловане, замазване, както и за поставяне на теракот. Спешничко ми е.... Simple Smile

Много благодаря Simple Smile   bouquet

# 635
  • Мнения: 7
  След много дълго лутане и търсене на качествена фирма за дограма преоткрих " Ивон" Велико Търново . Казвам преоткрих , защото същата фирма ми слага ролетните щори преди 7 год. Добра цена ,но нещото което ми направи най-голямо впечатление е вниманието с което работиха майсторите . Имах претиснение за теракота и външната мазилка , тъй като нито имам резервни плочки , ако нещо се надрска или счупи  перваза , нито пък може да се домаже , ако се наруши мазилката / просто нямам такава/.  При махането на старата дограма нищо не се надраскали или  разкърти , а след слагането на новата изобщо не си личи , че нещо е правено .  Grinning

# 636
  • Сф
  • Мнения: 10 657
  След много дълго лутане и търсене на качествена фирма за дограма преоткрих " Ивон" Велико Търново . Казвам преоткрих , защото същата фирма ми слага ролетните щори преди 7 год. Добра цена ,но нещото което ми направи най-голямо впечатление е вниманието с което работиха майсторите . Имах претиснение за теракота и външната мазилка , тъй като нито имам резервни плочки , ако нещо се надрска или счупи  перваза , нито пък може да се домаже , ако се наруши мазилката / просто нямам такава/.  При махането на старата дограма нищо не се надраскали или  разкърти , а след слагането на новата изобщо не си личи , че нещо е правено .  Grinning

   #Crazy #Crazy а с обръщането на ръбовете какво стана?? сами ли се обърнаха?? newsm78

# 637
  • Мнения: 7
  След много дълго лутане и търсене на качествена фирма за дограма преоткрих " Ивон" Велико Търново . Казвам преоткрих , защото същата фирма ми слага ролетните щори преди 7 год. Добра цена ,но нещото което ми направи най-голямо впечатление е вниманието с което работиха майсторите . Имах претиснение за теракота и външната мазилка , тъй като нито имам резервни плочки , ако нещо се надрска или счупи  перваза , нито пък може да се домаже , ако се наруши мазилката / просто нямам такава/.  При махането на старата дограма нищо не се надраскали или  разкърти , а след слагането на новата изобщо не си личи , че нещо е правено .  Grinning

   #Crazy #Crazy а с обръщането на ръбовете какво стана?? сами ли се обърнаха?? newsm78
Аз малко не съм наясно за кои ръбове ме питаш, но бащами леко подмаза под дограмата , там  където е пяната. newsm78

# 638
  • Мнения: 0
Момичета, препоръчайте ми майстор за шпакловане, замазване, както и за поставяне на теракот. Спешничко ми е.... Simple Smile

Много благодаря Simple Smile   bouquet

Здравейте!
Случайно попаднах на Вашето питане във форума, тъй като си търся фирма/майстор за циклене и лакиране на паркет. Не можах да се стърпя и да не Ви отговоря за майстор. Моят се казва Стефан Христов и е за него не важи в никакъв случай приказката "да не ти влиза майстор в къщата". Миналата година прави у нас цялостно преустройство на кухня с приобщаване на тераса в пенелен блок. Всичко стана както го исках и както си го представях. Съветите, които ми даде бяха на място и не сгреших, когато го послушах. Хората, на които съм го препоръчала и са ползвали услугите му също са мн. доволни. При всеки следващ ремонт - той ще е нашия МАЙСТОР!!! Занимава се с всичко, за което си питала + ВИК, боядисване.
Телефонът му е 0878941581. Успех!

# 639
  • Мнения: 539
Момичета, препоръчайте ми майстор за шпакловане, замазване, както и за поставяне на теракот. Спешничко ми е.... Simple Smile

Много благодаря Simple Smile   bouquet

Здравейте!
Случайно попаднах на Вашето питане във форума, тъй като си търся фирма/майстор за циклене и лакиране на паркет. Не можах да се стърпя и да не Ви отговоря за майстор. Моят се казва Стефан Христов и е за него не важи в никакъв случай приказката "да не ти влиза майстор в къщата". Миналата година прави у нас цялостно преустройство на кухня с приобщаване на тераса в пенелен блок. Всичко стана както го исках и както си го представях. Съветите, които ми даде бяха на място и не сгреших, когато го послушах. Хората, на които съм го препоръчала и са ползвали услугите му също са мн. доволни. При всеки следващ ремонт - той ще е нашия МАЙСТОР!!! Занимава се с всичко, за което си питала + ВИК, боядисване.
Телефонът му е 0878941581. Успех!

Би ли дала малко снимки, моля!  Praynig

# 640
  • София
  • Мнения: 0
Да похваля и аз моя майстор, който ми беше препоръчан пак в тази тема от pokita. На мен ми прави банята, плочките в кухнята и антрето. За отбелязване е факта, че нямам никакви забележки относно качеството на изпълнение. Много прецизен и точен Човек. Занимава се и със шпакловка и венецианска мазилка. Като приключа с ремонта и почистя ще публикувам и снимки.

тел. 0877165811 - Невен

# 641
  • Мнения: 383
Да похваля и аз моя майстор, който ми беше препоръчан пак в тази тема от pokita. На мен ми прави банята, плочките в кухнята и антрето. За отбелязване е факта, че нямам никакви забележки относно качеството на изпълнение. Много прецизен и точен Човек. Занимава се и със шпакловка и венецианска мазилка. Като приключа с ремонта и почистя ще публикувам и снимки.

тел. 0877165811 - Невен

Overclock, радвам се, че си останала доволна  Party
Нямам търпение да видя снимки  Crazy

# 642
  • UK
  • Мнения: 5
Здравейте!
Аз съм от Варна и страшно се надявам, някой да може да ми помогне, както се е случвало и др.път!!! Търся майстор за ремонт на лята кухненска мивка т.е. за подмяна на фаянс....Малкото майстори, които познавам не се захващат, защо е малък ремонт и по-принцип по-трудно се поправя старото, отколкото да се прави ново!! Дано можете да ми помогнете с качествен майстор с  поносима тарифа!!  Embarassed

# 643
  • Мнения: 131
Здравейте!
Аз съм от Варна и страшно се надявам, някой да може да ми помогне, както се е случвало и др.път!!! Търся майстор за ремонт на лята кухненска мивка т.е. за подмяна на фаянс....Малкото майстори, които познавам не се захващат, защо е малък ремонт и по-принцип по-трудно се поправя старото, отколкото да се прави ново!! Дано можете да ми помогнете с качествен майстор с  поносима тарифа!!  Embarassed

По-назад в темата съм дала координати на добър майстор за фаянс, бани и кухни за Варна. Не мога да кажа дали ще се заеме с работата, но можеш да се обадиш и обясниш за какво става въпрос - Петър 0886 112 206

# 644
  • София
  • Мнения: 1 250

Здравейте  момичета,
Горе-долу изчетох целият форум и останах с впечатлението, че най-похвалени са Атанас Давчев и Емилиян Бориков. Може ли които си е правил ремонти при тях да ми пише на лични, за да мога да попитам някои въпроси за тях. Предварително благодаря на откликналите.
Защо на лични?
Нали темата е за взаимопомощ - давайте тук! Всички сме тук от интерес - вместо една по една да си кореспондираме на лични - тук му е мястото да се дадат подробности, да се задават въпроси, да се публикуват снимки...
И аз ще чакам с нетърпение...

И нещо различно да питам - някой да е правил т.нар. "сух под"?
Спешно търсим опитен майстор за направа на такъв, а дори не знам има ли?

Здравейте,аз съм от хората,препоръчали Атанас Давчев,но не бях влизала в тоя подфорум отдавна. Не знам какво повече да напиша,коректен е човека,спази си сроковете,смея да твърдя,че за тия цени работи доста добре. Който има въпроси,да ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт