БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 439
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 0
Много подробно описание на обръщението ти към мен но не разбирам защо си ми сложила титлата в кавички newsm75 за което ти благодаря Simple Smile.лично аз нямам основание да ти вярвам,че е така(имам право)след тая забележка към Ира-или може би е без причина и основание?Относно паметника-развивай полето на мисълта си както си искаш-няма да ти пречя     bouquet

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 20:21 от Дидо Иванов

# 841
  • Мнения: 0
Забележката ми към Irra се надявам да и послужи по скоро градивно. А по отношение на Вас, е странно, че имате време и дори желание да се регистрирате в предимно женски форум(за мами)..(ЯВНО РАБОТАТА СЕРИОЗНО ВИ Е НАЛЕГНАЛА)......но бъдете здрав  Laughing Laughing Laughing

# 842
  • София
  • Мнения: 0
Последен пост към Вас Ивче,незнам за какво се надяваш и за какво не(не съм ясновидец)наистина съм се регистрирал във форум който не смятам,че е само женски,и забележи мненията ми в кой раздел са Simple Smileотносно дали съм зает?-ами аз не работя с "нежни инструменти" и по тая причина се прибирам обикновено към 18.00ч.влязъл съм тук в 19.22,а и мисля,че не е нужно да се подавам на провокативните Ви постове да поствам снимки с дати за да ти доказвам колко много ме е налегнала работата,аз не правя на никой забележки за една тераса Grinning влизам единствено да се допълвам.Но за какво ли Ви давам обяснения след като има на кой   bouquet

# 843
  • Мнения: 0
Успех с "допълването"   bouquet

# 844
  • София
  • Мнения: 0
  bouquet  Stop лека вечер

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 21:40 от Дидо Иванов

# 845
  • Мнения: 0
Не съм вярвала, че от един корективен пост може да се продиктува негативно отношение, което да доведе до положителна реклама на четвърто лице Wink
p.s. поправих се Blush

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 21:41 от iivaiivanova

# 846
  • Мнения: 0
Късно е вече г-н Гипсаджия-бояджия, аз самата не знаех, че фирмата има обява, като Вие не искате аз ще я пост-на


http://www.topobiavi.com/%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0 … 8-adno703262.html

# 847
  • София
  • Мнения: 0
 smile3518  направо ме съсипа,ще преговарям романа "ГЛАД" от Хлебников.
Къде са ми кавичките на титлата???
Хайде да се засрамим,че все пак тая тема е за друго не за лична кореспонденция.Става вече банално както от моя така и от твоя страна.
 Постни каквото искаш,но сложете нещо красиво,с тия тераси според мен няма да стане!

Последна редакция: вт, 19 апр 2011, 22:27 от Дидо Иванов

# 848
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Г-н "гипсаджия-бояджия" Иванов, искам да Ви разкажа как протече ремонта вкъщи преди година!
Съпруга ми доста често пътува и затова остави ремонта на мен"голяма грешка". Вкъщи се изредиха такива майстори, че дето св казва "ум да ти зайде", едно се разбирахме друго се случваше, а и пари се даваха "на вятъра". Накрая съвсем се бях отчаяла. Видия се случайно с есна приятелка и тя ми препоръча гореопомената фирма. Сключихме договор и на 75-ия ден(при договорени 90 дни) апартамента ми беше готов. Мисля, че имам право не да ги хваля, а "паметник да им издигна" Laughing
И кат' се регистрира във форума, първата ти работа беше да издириш темата, че да се поФалиш от майстора. 'Айде бе, ние тука току-така се тункваме. Crazy

# 849
  • Мнения: 0
Може и без кавички този път, а с това си поведение мисля, че романа ще го препрочитате дълго време Thinking

# 850
  • Мнения: 0
Аз друга бяла книга в нета за похвали не видях....????...нещо лошо в това има ли???

# 851
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Може и без кавички този път, а с това си поведение мисля, че романа ще го препрочитате дълго време Thinking

Той ще го препрочита, но вие явно сте го изяли. Всичките ви ''мнения'' са само в темата, явно никой не се е обадил да потърси вашият майстор, препоръчаният от вас, и се ядете от злоба. И от липса на литература. И  на работа.

# 852
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Развалихте добрият тон на темата...Моля ви без разправии.Може да минете на лични, ако искате, но вашите постове ни идват в повече.За известно време спрете да си ги мерите.
.Все пак Великден идва.И както е казано по делата ще ги познаете.Добрите майстори всеки ги намира. Peace

# 853
  • София
  • Мнения: 0
Развалихте добрият тон на темата...

То тоя тон приключи в 22.03 ти за какво даваш нов в 06.53 или много ти се "пееше"?-ако е така извинявай   bouquet

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 18:50 от Дидо Иванов

# 854
  • Бургас
  • Мнения: 259
Къде да търся белия списък за Бургас?

Общи условия

Активация на акаунт