БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 278
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 19 482
Здравейте! Трябва ми бояджия - само и единствено боядисване на стени, нищо друго! Моля, помогнете!
Препоръчвам го с две ръце http://www.lateks.hit.bg/

# 961
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Да се шпакловат ли искаш?

# 962
  • Мнения: 1 119
Да се шпакловат ли искаш?

Bambulka, ако е към мен въпросът - искаме да се изравнят стените с гипс, а не с гипсокартон или поне той да е в минимални количества. Денивелацията на места е 5 см...

# 963
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Да се шпакловат ли искаш?

Bambulka, ако е към мен въпросът - искаме да се изравнят стените с гипс, а не с гипсокартон или поне той да е в минимални количества. Денивелацията на места е 5 см...

Това е тел. на мъжО 0885441962 Константин Васев, звънни и му обясни какво точно искате, да ти каже как е с графика и т. н. По - назад в темата съм го препоръчала.   bouquet

# 964
  • Мнения: 0
Аз определено искам също да похваля своите майстори, защото се оказаха доста добри. Шпакловаха ми цялото жилище и освен това ми поставиха плочките и вградените казанчета. хората са съвестни и определено са по-добри от всички майстори, които сме наемали до този момент. Скоро видях, че имат и сайта така, че ако някой се интересува това им е адреса: www.stroitelnifirmi.org

# 965
  • Мнения: 539
Аз определено искам също да похваля своите майстори, защото се оказаха доста добри. Шпакловаха ми цялото жилище и освен това ми поставиха плочките и вградените казанчета. хората са съвестни и определено са по-добри от всички майстори, които сме наемали до този момент. Скоро видях, че имат и сайта така, че ако някой се интересува това им е адреса: www.stroitelnifirmi.org

А как са с цените?

# 966
  • Мнения: 3
Здравеите!Искам да похваля един алпинист полагащ топлоизолации,много коректен и наистина държи на качеството.Няма да ви натовари в цената и не пести от материали.А сега има чудесни оферти (на нас ни подари козирки)! Препоръчвам го и съм сигорна , че ще останете доволни.
за София,но сигорно може и за други градове и села
0878 824699 -Христо
0885 824692

# 967
  • Мнения: 0
Здравейте,
аз искам да препоръчам майстора, който ми направи кухненския плот и подпрозоречните первази от естествен камък. Много добре работят и са страшно бързи. Изработват всичко от естествен камък. При нужда търсете Николай - 0898564539

# 968
  • Мнения: 3 641
Здравейте, имам спешна нужда от майстор за лепене на тапети.Ако може да м исъсдействате ще съм много благодарна  bouquet

# 969
  • Мнения: 0
Работя в строителството отдавна, но всеки следващ ремонт е сложен и за мен.Ако търсите съвет за инсталациите мога да помогна.Не търся работа, само съвети.

# 970
  • Мнения: 6
Здравейте! Търся майстор от Варна за поставяне на външна топлоизолация. Моля препоръчайте ми някой от когото сте доволни. Благодаря предварително.

# 971
  • Мнения: 0
аз бих те насочила към някоя фирма,много добри отдзиви има за една фирма наскоро направиха целия ни вход подмяна на дограма и изолация.АЗ като домоуправителка доста се рових из сайтовите мога да ти пусна и линк  ://stroitelstvo-remonti.com/deinost.html - варна хаус

# 972
  • Мнения: 0
Да се шпакловат ли искаш?

Bambulka, ако е към мен въпросът - искаме да се изравнят стените с гипс, а не с гипсокартон или поне той да е в минимални количества. Денивелацията на места е 5 см...
   При денивелация 5см., не е мн. добра идея да се изправят стените с гипс... Wink

# 973
  • Мнения: 1 413
Здравейте, моля някой да ми препоръча майстор за София, който се занимава с ВиК, трябва ми да свърже една пералня в мокрото  Peace

# 974
  • София
  • Мнения: 1 742
Обади ми се на тел 0887737270

Общи условия

Активация на акаунт