БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 282
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 19 482
Моля ви препоръчайте майстор за свързване на мивка за кухня,пералня,фурна за вграждане и плот за вграждане. Днес ще ми монтират кухнята и ми трябва спешно човек,. За София става въпрос и който е изпробван и сте доволни!    Praynig  Praynig
Не мога да ти изпратя ЛС, кутията ти е пълна. Иначе имам нещо предвид, ако искаш - пиши

# 1 021
  • София
  • Мнения: 1 742
Моля ви препоръчайте майстор за свързване на мивка за кухня,пералня,фурна за вграждане и плот за вграждане. Днес ще ми монтират кухнята и ми трябва спешно човек,. За София става въпрос и който е изпробван и сте доволни!    Praynig  Praynig
Ако искате ми звъннете на тел 0887737270

# 1 022
  • Мнения: 5 979
Дайте добър ел.техник от София за дребни неща като свързване на осветление, вградени уреди за кухня и някои по-нестандартни неща ... ако може и да не е скъп  Simple Smile

# 1 023
  • Мнения: 0
Дайте добър ел.техник от София за дребни неща като свързване на осветление, вградени уреди за кухня и някои по-нестандартни неща ... ако може и да не е скъп  Simple Smile

Познавам добър ел. техник,които разбира и от интернет окабеляване..работи много качествено и чисто и може винаги да каже на 99.9% от къде идва даден проблем Simple Smile
Казва се Станислав номерът му е:0888897749 и 089712017

# 1 024
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
ДО
mimoz75
Пълна ти е кутията. Моля те, разчисти я!!!
Данните на майстора са същите. Добавям и стационарен, който се надявам да е актуален - 032/28-26-53
Ако има проблем, ще се постарая да намеря нови телефони.

Да направя реклама на майстора, който изцикли паркета в кантората ни и този в апартамента на шефа ми. В кантората го направи преди 4 години. От тогава не е мръднал - стои си лъскав и не се е надраскал, въпреки че помещението се води обществено и се стъпва с обувки по всяко време на годината.
Човекът се казва Георги Янев и е от Пловдив. Ако някой се интересува нека ми пише за координатите му. Ще оставя мобилен - 0888/330-306 . Работи самичък като физическо лице.

# 1 025
  • София
  • Мнения: 247
Не мога да намеря "черен списък",накой да помогне?

# 1 026
  • Мнения: 59
Йосиф Койрушки - Пловдив! Направи ни уникална кухня на много ниска цена!!! Сега сме поръчали и спалнята при него. Адски коректен и сръчен!

# 1 027
  • Мнения: 603
Ние сме изключително доволни от нашия майстор /шпакловка и боядисване на стени/.

Но той вече работи в София, така че мога да го препоръчам на софийските мами.
тел. 0896 64 00 85 - Виктор

# 1 028
  • Мнения: 208
Трябва ми майстор за теракот и фаянс. Ако някой е ползвал такъв, от когото е останал доволен, моля да ми пише! Става въпрос за Варна.

# 1 029
  • Мнения: 959
И аз тук, да препоръчам един страхотен майстор за шпакловка и боядисване. В къщи стените ги шпаклова все едно пипаш стъкло, гладко и без забележки, казва се Николай тел. 0897511907 обаче работи само в София  Peace

# 1 030
  • Мнения: 96
Търся си добър дърводелец за Бургас.

От своя страна мога да препоръчам добър шпакловчик за същия град:
Иван-0878998153
И други майстори ми се наложи да наемам това лято,но само Иван бе достатъчно педантичен за да отговори на критериите ми.

За алуминиева и входна врата съм доволна от:
Даниел-0897822127
Знам,че имат склад някъде към Капчето,но не съм ходила лично.

# 1 031
  • Мнения: 1
Моля за координати на майстор - хидроизолации за София-за изолация на вентилаторна тръба на покрив.

# 1 032
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Много съм доволна от семейство тапицери  ,работещи бързо и на нормални цени в София! Който го интересува ще му дам телефона на лични PeaceПо препоръка на наша съфорумка им се доверих,но не съжалявам! Peace

# 1 033
  • софия
  • Мнения: 25 446
Много съм доволна от семейство тапицери  ,работещи бързо и на нормални цени в София! Който го интересува ще му дам телефона на лични PeaceПо препоръка на наша съфорумка им се доверих,но не съжалявам! Peace
Защо на ЛС? Нали тук споделяме. Давай ги!
Не съм планирала, но ме провокира: на място ли идват и работят или трябва да носиш нещата? Имаме един диван от Богдан мебел Sick, който не приличаше на нищо още 2 месеца след като го купихме.

# 1 034
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Много съм доволна от семейство тапицери  ,работещи бързо и на нормални цени в София! Който го интересува ще му дам телефона на лични PeaceПо препоръка на наша съфорумка им се доверих,но не съжалявам! Peace
И аз се интересувам!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт