БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 564
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 1 110
  • София
  • Мнения: 2 967
Ремонт на апартаменти
Ремонт на баня
Груб строеж
Изграждане на подпорни стени и огради
Усвояване на тераси   
Монтаж на гипсокартон и окачени тавани
Лепене на фаянс и теракот
Боядисване с латекс и лепене на тапети
Мазилки и шпакловки
Декоративни мазилки
ВиК и Електроинсталации
Зидария и замазка и др.  За връзка-Стефан Райчев  0896185145

От София ли е?

# 1 111
  • Мнения: 343
Ако някой има нужда от майстор на  PVC дограма,който работи евтино и качествено, да ми пише на лични За Пловдив и Пазарджик Peace

# 1 112
  • Мнения: 0
Съсипаха ни апартамента.Моля за препоръки
Препоръчаха ми  следните  - но офертата им е висока, казаха че  не работят  на по ниски цени, но за сметка на това  отхвърллят работа  и то качествена и ми казаха че няма да се тормозя за ништо .
Когато им казах че цената ми се струва   висока , отговора беше -...съжаляваме много  за ситуацията но освен клиентите си ценим и труда си и това което ще оставим , ако желаете  за бъдще  нашите  услуги  ,имате ни телефона.
Някой работил ли е с тях ?????????????????????
Моля за мнение!!!!!!!!!!
Пускам линк,  който ми дадоха като препоръки.

http://www.tonilex.com/youtuberemonti.html

# 1 113
  • Мнения: 0
Аз мога да кажа за боядисването,че мога да ти препоръчам доста по-изгодни майстори,работят качествено,бързо и си чистят след свършването на работата ,на много по-изгодни цени ...... В по-предните страници бях писала техните координати,ако не ти се търси ми пиши на ЛС,ще ти ги пратя......

# 1 114
  • Мнения: 8 242
Боядисването пъке най-елементарната работа.. точно за това никога не бих викала майстори ..
Боядисвала съм си сама винаги вкъщи - и бяло, и цветно, и различни цветове и фигури дори..
Даже сега в 9тия месец пак боядисвах  Crazy

# 1 115
  • Мнения: 0
И аз да се похваля от майсторче(Шпакловчик/Бояджия)25г който работи в новият ни апартамент,работи сам ,работи много добре,с цена 3,5лв шпакловка  Shocked и 2лв боядисване  Shocked, препоръча ни го позната на която е правил къщата ето и телефона му:
0892933003-Диан София Heart Eyes

# 1 116
  • Мнения: 0
Аз сащо си имам любимци Grinning Grinning Grinning и то от години(да не разбира мъжа ми) JoyЩо се отнася до ремонти сам патила много(предполагам ,като всички). Мъките ми привършиха преди 3-4години, савсем случайно докато се ровех из нет-а. Трябваше да се изглажда и боядисва панелката #Crazyужас. Бяхме я закасали до средата.Тогава се сварзах с въпросните господа! Първо впечатление-възпитани и интелигентни млади хора-добре;второ-предложиха ми вариант, при който да не се шпаклова а с някакъв материал направиха такива красоти по стените ,че с майа ми само се пулихме;трето-излезе ни по-евтино от всички шпакловки и бои;четвърто-оставиха ми апартамента по-чист откакто влязоха! Бях изумена! После разбрах ,че главно работели с декорации, имаха и сайт ,от който си харесах страхотни неща. Добре,че господата ме разубедиха да не  правя всичко във венецианска мазилка JoyСтана супер. Който не вярва да пробва Grinning Сайта не го намирам в момента ,но ви оставям телефона на Камен:0898432874

# 1 117
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз сащо си имам любимци Grinning Grinning Grinning и то от години(да не разбира мъжа ми) JoyЩо се отнася до ремонти сам патила много(предполагам ,като всички). Мъките ми привършиха преди 3-4години, савсем случайно докато се ровех из нет-а. Трябваше да се изглажда и боядисва панелката #Crazyужас. Бяхме я закасали до средата.Тогава се сварзах с въпросните господа! Първо впечатление-възпитани и интелигентни млади хора-добре;второ-предложиха ми вариант, при който да не се шпаклова а с някакъв материал направиха такива красоти по стените ,че с майа ми само се пулихме;трето-излезе ни по-евтино от всички шпакловки и бои;четвърто-оставиха ми апартамента по-чист откакто влязоха! Бях изумена! После разбрах ,че главно работели с декорации, имаха и сайт ,от който си харесах страхотни неща. Добре,че господата ме разубедиха да не  правя всичко във венецианска мазилка JoyСтана супер. Който не вярва да пробва Grinning Сайта не го намирам в момента ,но ви оставям телефона на Камен:0898432874
Аз сащо си имам любимци Grinning Grinning Grinning и то от години(да не разбира мъжа ми) JoyЩо се отнася до ремонти сам патила много(предполагам ,като всички). Мъките ми привършиха преди 3-4години, савсем случайно докато се ровех из нет-а. Трябваше да се изглажда и боядисва панелката #Crazyужас. Бяхме я закасали до средата.Тогава се сварзах с въпросните господа! Първо впечатление-възпитани и интелигентни млади хора-добре;второ-предложиха ми вариант, при който да не се шпаклова а с някакъв материал направиха такива красоти по стените ,че с майа ми само се пулихме;трето-излезе ни по-евтино от всички шпакловки и бои;четвърто-оставиха ми апартамента по-чист откакто влязоха! Бях изумена! После разбрах ,че главно работели с декорации, имаха и сайт ,от който си харесах страхотни неща. Добре,че господата ме разубедиха да не  правя всичко във венецианска мазилка JoyСтана супер. Който не вярва да пробва Grinning Сайта не го намирам в момента ,но ви оставям телефона на Камен:0898432874






Ot Sofia li sa?

# 1 118
  • Мнения: 0
Да от София са! Успех Wink

# 1 119
  • Мнения: 1 335
Мога да похваля тази фирма: http://be-kr.eu/ ,  работят на добри цени и са коректни.

# 1 120
  • Мнения: 17
 Ако някой търси майстор за Варна да пише на ЛС. Знам един, който всичко може да прави-лепи фаянс, теракот, слага окачени тавани и осветление, шпаклова и какво ли още не. Работи много чисто и прецизно, търпелив е и към най- капризните и не взема по много /плочки в банята ми излязоха на 17лв.кв.м./. Не искам да правя реклама, но мога да помогна. Very Happy

# 1 121
  • София
  • Мнения: 2 686
Да сте имали майстор за махане на тапети и след това боядисване?

Някакви ориентировъчни цени дали може да ми дадете?
Искам някой минал през процедурата.

# 1 122
  • София
  • Мнения: 1 742
Около 10лв на кв.метър

# 1 123
  • Мнения: 0
Да , около 10 лв! Имам телефон на наистина добър майстор, който би свършил чудна работа ако не е зает. За да не правя реклама пиши на лични ако искаш тел. номера! Успех:)

# 1 124
  • София
  • Мнения: 3 611
Да , около 10 лв! Имам телефон на наистина добър майстор, който би свършил чудна работа ако не е зает. За да не правя реклама пиши на лични ако искаш тел. номера! Успех:)

Вкъщи няколко пъти сме сменяли сами тапетите и мога да кажа, че няма нищо сложно и трудно в това. За тия пари два апартамента аз сама ще направя за 4-5 дни, нищо, че не ми е работа.

Общи условия

Активация на акаунт