БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 707
  • 4 992
  •   3
Отговори
# 1 170
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Довечера мога да дам координати.
Благодаря предварително.

# 1 171
  • Мнения: 19 473
didela, ние ползваме една фирма djotex.com май беше. Джотекс.
Сума ти перални са ни оправяли, както и една миялна, може би общо 5 неща, всяко с различен проблем
Доволни сме, нямам забележки, някой тук я беше препоръчал.
Даже аз си пускам заявките по нета, пишеш проблем и кога искаш да дойдат и те ти пращат обратно или съобщение или се обаждат.

И аз съм доволна от тях. Оправяли са ми миялна и нагревател на фурна, като фурната се беше полуразпаднала, човекът едвам я събра след като я разглоби, но още си работи  Simple Smile Повечето "майстори" биха препоръчали смяна, не че не е за такава, ама още малко ще почака.

# 1 172
  • софия
  • Мнения: 25 398
Някой да ми препоръча майстор за перални-за София! PeaceИ за сушилни може!
По-назад в темата бях дала майстор Peace

# 1 173
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
didela, ние ползваме една фирма djotex.com май беше. Джотекс.
Сума ти перални са ни оправяли, както и една миялна, може би общо 5 неща, всяко с различен проблем
Доволни сме, нямам забележки, някой тук я беше препоръчал.
Даже аз си пускам заявките по нета, пишеш проблем и кога искаш да дойдат и те ти пращат обратно или съобщение или се обаждат.

Благодаря..ще им се обадя! Peace
Някой да ми препоръча майстор за перални-за София! PeaceИ за сушилни може!
По-назад в темата бях дала майстор Peace
опитах се да ровя,но уви..всичко е тюрлю гювеч...след ,като ти не можеш да си го намериш,аз как да го намеря??Може би в началото на темата трябва да се сложат телефони на майстори, от които сме доволни Peace,за да не се рови...

# 1 174
  • софия
  • Мнения: 25 398
Някой да ми препоръча майстор за перални-за София! PeaceИ за сушилни може!
По-назад в темата бях дала майстор Peace
опитах се да ровя,но уви..всичко е тюрлю гювеч...след ,като ти не можеш да си го намериш,аз как да го намеря??Може би в началото на темата трябва да се сложат телефони на майстори, от които сме доволни Peace,за да не се рови...
Tired Аз не съм опитвала да търся.
Техникът се казва Иван - 0885/542400. Много свестен, не взима скъпо, кадърен. Бързо се отзовава. Препоръча ми го съфорумка. Викала съм го 2 пъти и съм го препоръчвала и аз. Доволни сме много.

# 1 175
  • Мнения: 4
Здравейте,

спешно ми трябват координати на майстор, който може да монтира кухня, гръбчета, плотове и т.н. Ако имате опит с някой, споделете моля.Благодарности предварително  Praynig Simple Smile

# 1 176
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За кой град?

# 1 177
  • Мнения: 1
Здравейте, моля да ми препоръчате майстор за ремонт на керемиден покрив във Варна.От време на време тече и подухва. Искам да ми го оправят, но честно нищо не разбирам, а не искам да ме лъжат и да ми вземат парите, а после отново да е на това дередже. Ще съм благодарна ако някой има опит да сподели.

# 1 178
  • Pernik
  • Мнения: 6
Някой да има инфо за фирма Трирон от софия, двама блатя Аспарух и Живко собственици, излизат на ул. Яков Крайков, благодаря
 ,

# 1 179
  • гр.София
  • Мнения: 184
За София - шпакловки, латекс в дневната и тапети в спалнята,  обръщане на дограмата навсякъде, окачените тавани и разните му нишички; едни стенички за вграден гардероб и едни за дрешник, ламинирания паркет също - препоръчвала съм го и на приятели - при едните правиха всичко от шпакловка и замаска, при вторите входа на кооперацията - Рангел 0899866528   bouquet

# 1 180
  • Мнения: 0
Понеже ще ми трябват различни майстори, за улеснение съм направил нещо като извадка на най-важното от тази тема в една лесна за четене таблица тук:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AnSLWTy4b5aydGxvNW1 … ctTDB3OVJIcldsY0E

Данните са от страница 70 (около окт.2011) до сега, само за София (няма време за останалите)
Таблицата е отворена за допълване и редактиране от всеки.
Ако има доброволци да съберем и подредим достатъчно материал бих се заел да направим отделен сайт с категории и населени места.
Надявам се да ви е полезна.

# 1 181
  • Мнения: 0
И аз да се похваля от майсторче(Шпакловчик/Бояджия)25г който работи в новият ни апартамент,работи сам ,работи много добре,с цена 3,5лв шпакловка  Shocked и 2лв боядисване  Shocked, препоръча ни го позната на която е правил къщата ето и телефона му:
0892933003-Диан София Heart Eyes
Много съм доволна! Благодаря за препоръката. Много точно момче. Препоръчвам и аз.

Обаждах се на още трима похвалени тук майстори:
Имаше един Венцислав, който имаше супер несериозно поведение и впечатленията не са положителни.
С много препоръчваният Емилиан Бориков не успях да се свържа. Не си вдига телефоните.
Атанас също беше коректен, но като цена тази на Диан беше по-добра.

Ставаше въпрос за шпакловка, боядисване и дребни работи в боксониера. Знам, че на повечето майстори им се иска да "хванат" голям обект, но и другото е работа, и за другото се плаща. Не съм се пазарила с никой за парите.
Отново се възползвах от услугите му,има и ютуб странница http://www.youtube.com/user/jarmeinjena?feature=mhee (между другото е с втори номер 0896268358) и съм отново супер доволна а ето и резултата:
първоначален изглед


тадаам и резултата

# 1 182
  • София
  • Мнения: 320
Има ли някой, ползвал услугите на фирма sinaia за ВИК ремонти?

Имам много голям проблем с водопровода и търся коректна фирма, а на всичкото отгоре ми е и спешно. Ако някой може да ми помогне ще съм безкрайна благодарна.  Praynig

# 1 183
  • София
  • Мнения: 1 742
А какъв е по точно проблема.

# 1 184
  • Мнения: 0
Здравейте,

прегледах около 10 от последните страници, но не намерих това, което търся.

Снощи в банята се спука някакъв маркуч, който идва от стената и е вързан към бойлера.

Едвам съм закърпил положението, понеже водата излизаше под голямо налягане.

Понеже нямам налични инструменти, нужен ми е човек, който да подмени маркуча, естестено срещу заплащане.

Моля да ми препоръчате някой, понеже е спешно. Става въпрос за град Варна.

Благодаря ви предварително  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт