БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 716
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: X
И аз да се наредя за дърводелец, трябва ми за етажерки и на мен - но това е за по-натам, сега по-спешното е за една дървена дограма, която няма да има как да сменя, но е наложително да се поправи!

# 1 261
  • Мнения: 251
Имам чудесни майстори за възстановяване на дограма-за Варна.

# 1 262
  • София
  • Мнения: 3 611
Имам чудесни майстори за възстановяване на дограма-за Варна.

Какво точно се разбира под възстановяване?

# 1 263
  • Мнения: X
Аз съм в София.

# 1 264
  • Мнения: 251
Имам чудесни майстори за възстановяване на дограма-за Варна.

Какво точно се разбира под възстановяване?
Свалят старата боя до дърво,китосват,изправят изметнатите каси,боядисват,оправят дръжки,панти(сменят ги ако се налага).Процесът обаче е доста бавен.При мен и при наши роднини работеха в жилища,в които не се живее в момента.

# 1 265
  • София
  • Мнения: 3 611
Имам чудесни майстори за възстановяване на дограма-за Варна.

Какво точно се разбира под възстановяване?
Свалят старата боя до дърво,китосват,изправят изметнатите каси,боядисват,оправят дръжки,панти(сменят ги ако се налага).Процесът обаче е доста бавен.При мен и при наши роднини работеха в жилища,в които не се живее в момента.
Не е ли по-евтино да се смени такава дограма? Thinking

# 1 266
  • Мнения: X
На мен току що ми дадоха оферта от около 350-400 кинта за 2 средноголеми прозореца, за които ПВЦ Века ще ми излезе 1200. Аз реших да възстановявам. Става дума за апартамент, който ще е под наем. У нас си сложих нова дървена, не съм по пвц-то. След възстановяването ще дам отзиви. Мерси за идеята. Възстановяват и стари врати, което също ме замисли.... newsm78 Сменят се механизми /обкови/, панти, изшкурва се, китосва се и се боядисва наново.... Да видим как ще е.

# 1 267
  • Мнения: 13
ВиК за софия
препоръки и да не е скъпчия Praynig





Аз съм ползвала ВиК майстор от този сайт:     vikremont.com

Хубавото е, че е  с безплатен оглед, а не взимат такса, като другите по 20 лева.
Майсторът  ми даде няколко решения на проблема и аз избрах оптимално най-добрият,
защото трябваше да къртят много и съм много доволна, че ми се спести прахоляка и шумът.

newsm51   Хиляди благодарности!  smile3525  







Последна редакция: ср, 19 дек 2012, 23:52 от stefkana

# 1 268
  • Мнения: 397
Търся майстори за поправка на покрив за Пловдив. Воалит с ОСБ плоскостти. Препоръчайте ми някой, моля ви!

# 1 269
  • Мнения: 2 172
Моля,препоръчайте ми плочкаджия за Пловдив.Трябва ми за направа на баня и стълбище.
Да не е скъпчия/задължително условие/ и да е кадърен!Имахме един такъв,но е ужасно зает и повече не може да продължи,а остана доста работа.

# 1 270
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна от Атанас от Павлово Simple Smile Поправи на мъжа ми газовата уредба.Направи и диагностика или там каквото е Simple Smile ето сайта му http://nagas.bg/

# 1 271
  • софия
  • Мнения: 4 985
Попаднах на интересен сайт:
http://meisterplus.com
регистрирайте се и заявете оферти за конкретни ремонтни дейности, пуснах една за гипскартонен таван и получих 9 оферти, надявам се да избера най-подходящата  Simple Smile

ами в момента е боря със сайта. Много лошо впечетление прави когато сайт не функционира правилно.
Чакам си потвърдителния мейл- няма го. Пиша им за да ми го пратят- според техните изисквания това трябва да направя......бутона изпрати изобщо не дава сигнал да праща нещо. Пробвам втори път в момента....пак не става.....
Не е добре това, нали уж трябва да им се доверя пък и майстори да и избера!

# 1 272
  • софия
  • Мнения: 4 985
Попаднах на интересен сайт:
http://meisterplus.com
регистрирайте се и заявете оферти за конкретни ремонтни дейности, пуснах една за гипскартонен таван и получих 9 оферти, надявам се да избера най-подходящата  Simple Smile

ами в момента е боря със сайта. Много лошо впечетление прави когато сайт не функционира правилно.
Чакам си потвърдителния мейл- няма го. Пиша им за да ми го пратят- според техните изисквания това трябва да направя......бутона изпрати изобщо не дава сигнал да праща нещо. Пробвам втори път в момента....пак не става.....
Не е добре това, нали уж трябва да им се доверя пък и майстори да и избера!

взимам си думите обратно! Peace
Мейлът им е попаднал в папката спам! Добре че се сетих да погледна. Извинявам се!  Peace

# 1 273
  • Мнения: X
Да споделя за прозорците аз. Дървената дограма ни е готова, има само един липсващ механизъм, който майсторът каза, че много трудно се намира и ни остава да си го търсим сами. За балконска врата на дограма е, целият механизъм, който е отвътре - за отваряне-затваряне. Ще пусна обява в продавалника и напролет като почнат хората да си сменят дограмите, белким успеем да си намерим. Иначе мъж ми каза, че е направено чудесно, аз още не съм видяла, ще снимам и ще пробвам да ви пусна снимки - става дума за стара дървена дограма. Ще й сложим и някакво уплътнение от външната страна вероятно, като изсъхне боята ще видим как уплътнява. За 2 дни направи 1 прозорец с врата около 5 квадрата /от старите, които се отварят и вътре също се боядисва/ и два малки по 0.64 квадрата /на баня и кухненски бокс/ срещу 400 кинта и още 100 за материалите - автоемайл лак литър и половина, китове, силикон, масло за смазване, разредител, четки, ваничка, шкурки /за сваляне на старата боя - те излязоха към 30-40 кинта/. Викал си е и помощник, сам не е успял. Казва се Тони, координатите му ги има в нета, аз оттам съм ги намерила, някой ако има нужда, да ми пише на лични.

# 1 274
  • Мнения: 19
Здравейте!Моля ако някой скоро е поръчвал мебели по проект да препоръча фирма.

Общи условия

Активация на акаунт