БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 020 683
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 2 625
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
 
Държа да препоръчам Димитър Додов,който много бързо и качествено ми постави ламината. На него може да разчитате също за окачени тавани, гипсокартон, преградни стени, хидроизолации. Телефона му е 0897933225. Благодаря на съфорумката, която ми го препоръча!

# 2 626
  • Варна
  • Мнения: 323

Привет,

Имам един малко страничен и субективен въпрос...
Предстои ни пълен ремонт на тераса около 5 м2, в панелен блок, Варна. Всичко е за правене, тавана е за измазване, страните също, плочки на земята, остъкление.... Чудя се долу горе каква сума трябва да заделя? Има ли фирми, които биха го направили изцяло или трябва да търсим поотделно майстори?

# 2 627
  • Мнения: 1 519
Може ли да ми препоръчате фирма или човек за ремонт на пералня, пералнята ми работеше на 2 години ее почти като нова но се преместихме в нов апартамент и май при транспорта е станало нещо защото сега нее работи ?

# 2 628
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Може ли да ми препоръчате фирма или човек за ремонт на пералня, пералнята ми работеше на 2 години ее почти като нова но се преместихме в нов апартамент и май при транспорта е станало нещо защото сега нее работи ?
За кой град се интересувате? Ако е за София мога ви препоръчам техник, работи в оторизиран сервиз. Викали сме го на място за пералня, микровълнова...Реагира точно и бързо.

# 2 629
  • Мнения: 1 519
betray за София  е да, може ли контакти в кой сервиз рабори ?

# 2 630
  • Мнения: 550
Моля за препоръка за добър майстор за ВИК за София. Връзките под умивалника в кухнята ми нещо протекоха и се нуждая от майстор, който да ги оправи.

# 2 631
  • Мнения: 148
За София ми трябва майстор/фирма/бригада за ремонт на баня, като в това число има бутане на една малка стеничка, и къртене на плочки до основата, и от там на сетне всичко както си му е реда

# 2 632
  • Мнения: 28
Ние вече започнахме с ремонта, надявам се скоро да мога да споделя добри впечатления Simple Smile

# 2 633
  • София
  • Мнения: 12
Здравейте, терасата ми има доста голям наклон и искам да го намаля преди да сложа плочки. Да ми препоръчате майстор?

# 2 634
  • Мнения: 1
Здравейте. Направихме си стена от гипс картон и сега търся шпакловчик за Плевен. Искам да намеря добър майстор, затова търся помощ тук - видях, че много хора са намерили това, което са търсили. Благодарности предварително.

# 2 635
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
betray за София  е да, може ли контакти в кой сервиз рабори ?
Писах ви ЛС с телефон на техника.

# 2 636
  • Мнения: 326
Здравейте!
Ще купувам нова готварска печка и аспиратор.
От Техномаркет ме посъветваха първо да се обърна към оторизиран техник, който да провери дали силовите контакти в жилището ми ще издържат натоварването защото новите печки били по-мощни.
Намерих общо 5 фирми, две от тях поискаха 200 лева за посещение, една каза, че за първи път им искали подобна услуга и не се ангажират, останалите телефонни номера просто не отговарят.
Можете ли да ми препоръчате някой проверена фирма за София?
Трябва да е оторизирано лице, което след евентуална покупка на печката също така да я свърже, за да е валидна гаранцията.

# 2 637
  • София
  • Мнения: 1 742
Погледни си предпазителв за печката.Трябва да е 32а.

# 2 638
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Според мен това са ОГРОМНИ глупости!
Все едно да не ми признаят гаранцията на касетофона за кола, затова че ще го върже зет ми.(Само пайнерите имат такова изискване и технополис посочват сервиза за монтаж при покупката)
Ти първо си купи нещата и питай ако имат изискване ТЕ ще ти посочат сервиза, ако не намери си НЕОТОРИЗИРАН познат, който разбира поне малко ,ще ти ги върже😄
П.п.Технополис,техномаркет , все тая, това е реда.

# 2 639
  • София
  • Мнения: 4 176
Моля, дайте читав ВиК майстор - на ЛС за София

Общи условия

Активация на акаунт