БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 033 811
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 3 075
  • Мнения: X
Мисля.че офертата е добре.
И аз мисля така, но на жената и е скъпо и е в правото си да търси и друга оферта.

# 3 076
  • Сф
  • Мнения: 10 711
И аз питах.Плочките само са около 350 лв ( 14 кв× 25)., ревизията 50,
ами щрангове, къртене стари, боклук, особено ако е панел , трябва да се измаже , за да не отлепят плочките.При мен е така в кухнята , обикалят, ама не са измазани с бетонконтакт и теракол, или както там трябва , а направо са лепени и хлопат ли хлопат, една, две паднаха вече, една няма да не бие на кухо Simple Smile, ама аз съм над нещата.
Няма значение откъде пътува майстора, освен че губи повече време.Цените са си еднакви горе- долу. Ако хване ЧИТАВ майстор,
там някъде, че и малко повече може да излезе.Надявам се да съм полезна.Хората повечето не са наясно с процесите в работата и си мислят два, три дни...200,300 лв..Ами не е така. Да не говорим, че малките помещения са на договорка и е пипкаво, когато се прави като хората . Цената 600 е дори приемлива, щом майстора е много добър!  Hands V
Ето и Румен казва така, пък тя какво ще си търси, вече нейна работа. С по- ниска цена човек който не разбира, рискува сериозно!

# 3 077
  • Мнения: X
Аз за майстора гарантирам .... достатъчно ремонти е направил около мен. Ако клиента се послуша неговите съвети няма да има хлопащи и падащи плочки или пукната шпакловка. Лошото е че рядко го слушат и не му се доверяват.

# 3 078
  • Сф
  • Мнения: 10 711
Ясно Малиш, интересно ми е жената каква цена очаква.След като 3 ма казват, че на първо четене цената е ок.Защото, като го видят, най- много цената да скочи.Защото моят не казва цени, без да е видял изненадите, а то почти винаги има...

# 3 079
  • Мнения: 98
Каква е офертата на Иван.
Казал и е около 600 лв.
точно!

# 3 080
  • Мнения: 148
Здравейте,
някой да препоръча фирма за ремонт на покриви*София(..,мн сме го закъсали.Имаме нужда от читава фирма..,в интернет фирми мн,три дойдоха на оглед,но не ми вдъхват доверие...

# 3 081
  • Мнения: 1 479
Скрит текст:
Здравейте,
някой да препоръча фирма за ремонт на покриви*София(..,мн сме го закъсали.Имаме нужда от читава фирма..,в интернет фирми мн,три дойдоха на оглед,но не ми вдъхват доверие...
Valerie.S, писах ти и в другата тема, копирам
Скрит текст:
Мария Димитрова 0897 933 720, дано може да ви ремонтира покрива. Успех!

# 3 082
  • Мнения: 6 978
PureLove, съгласна съм с теб.
Аз до преди няколко страници мрънках за шпакловката, но сега като гледам колко работа свършиха момчетата и си промених мнението. Много съм доволна от тях. Сега им остават последни щрихи на усвоената тераса и да довършат плочките. Много добре работят и са бързички. Като приключат съвсем ще ги похваля още веднъж + телефон за препоръка.

# 3 083
  • Мнения: 81
Момичета. Много искам да намеря телефонът на един майстор на перални в Пловдив. Казва се Борис, възрастен човек.
Преди 7 години го намерох тук, и все на него звънях през годините като се местех по квартири, но сега не намирам номера.
Много е приятен, не взима скъпо и има рожден ден на моята дата, та, точно на него искам да се обадя. Simple Smile
Ако някоя от вас го има, ще съм много благодарна ако ми го даде!

# 3 084
  • София
  • Мнения: 549
Здравейте,
може ли да ми препоръчате майстор за шпакловка на част от стена и боядисване на две стаи с латекс? Звънях на Иван, но се оказа, че е зает за месец и половина напред. Става въпрос за София - кв. Младост.

# 3 085
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Здравейте! Моля да ми препоръчате добър водопроводчик  за смяна на тръби с полипропиленови. За София, кв. Младост.

# 3 086
  • Варна
  • Мнения: 906
За Варна- търся добър майстор на хидроизолации на основи и английски дворове. Както и хора за вътрешна замазка, шпакловка на къща

# 3 087
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
За Варна- търся добър майстор на хидроизолации на основи и английски дворове. Както и хора за вътрешна замазка, шпакловка на къща
Мога да препоръчам много добър майстор,дано не е зает в момента.Казва се Станислав,0885 013685.

# 3 088
  • Варна
  • Мнения: 906
За Варна- търся добър майстор на хидроизолации на основи и английски дворове. Както и хора за вътрешна замазка, шпакловка на къща
Мога да препоръчам много добър майстор,дано не е зает в момента.Казва се Станислав,0885 013685.
За хидроизолации или замаз(с)ки?

# 3 089
  • Мнения: 5 451
Моля да ми препоръчате майстор за пребоядисване на кухня- досега е с "постна боя". Има паднала мазилка на тавана. Искам да се боядиса с латекс.

Общи условия

Активация на акаунт