БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 020 665
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 3 645
  • София
  • Мнения: 5 885
Аз пък да питам за майстор за баня и стени, шпакловки, плочки и ВИК (общ ремонт , баня и кухненски бокс ) за Кюстендил? Дали има шанс някой да знае човек?

# 3 646
  • Мнения: 452
Вик майстор за някакъв теч в стената да ми препоръчате? По възможност да има термокамера..
За кой град

# 3 647
  • Мнения: 3 439
За баня в София е Харито от Дружба. Ще взема от мъжа ми номер и ще редактирам поста утре. Бонус е, че обича да слуша рок и да пее, много е добър и като човек. Работи чисто и бързо, с отношение към детайла. Пуши докато работи,  ако някой го притеснява, да се знае.
Хари - 0988675823

# 3 648
  • Мнения: 3 747
Вик майстор за някакъв теч в стената да ми препоръчате? По възможност да има термокамера..
За кой град

София Simple Smile

# 3 649
  • Мнения: 419
Да започна с хвалбите и аз:
Нашите майстори се оказаха много добри и доста бързи. Спазиха си сроковете, за всичко намират отговор, банята стана безупречна при все, че беше трудна баня, защото старите собственици бяха правили някакви изумителни неща, а и стените бяха мега криви. Изкъртиха всичко (което не беше лесно, защото старите собственици бяха изградили някак цяла стена вътре в банята уж нещо като вана с плочки и цимент), подмениха ВИК-то, изравниха стените (не с гипскартон), положиха хидроизолацията, налепиха плочките по мое мнение супер качествено,  наклона е перфектен, фугираха, монтираха окачен таван с лунички, утре ще монтират санитарията и сме готови. По мое мнение за всичко, което свършиха и за състоянието на банята, ни взеха съвсем нормална да не кажа ниска цена.
Координатите са на ръководителя: Васил - 0882077687 Много е добър. За всичко си има хора. Прави точен проект и като ти каже цена, това е цената. Може да се качи единствено, ако ти поискаш нещо отгоре (ние искахме и някои неща по ВИК на кухнята). Имате си договор. Спазва си уговорките. Общо взето, имахме късмет, че попаднахме първо на него особено като чета мъките на други потребителки с този така сложен ремонт - на баня.


Искам да споделя, че заради това мнение, а и заради още няколко положителни мнения във форума, решихме да наемем въпросния Васил за нашия ремонт. Обадихме му се и сключихме договор за извършване на шпакловане и боядисване на стени и тавани и ремонт на бани. Въпреки, че бяхме платили за шпакловане на всички стени и тавани и боядисване на две ръце, той шпаклова само където той реши,че е нужно и боядиса с една ръка. За баните се бяхме разбрали да ги довърши напълно – включително и монтаж на аксесоарите, но дори не довърши таваните, а плочките бяха залепени под всякаква критика – залепени на криво плочки, лошо фугиране, проблем с наклоните на подовете. Да направи прав ъгъл или права стена също не е по силите му – нямаше структура от гипскартон, която да е под прав ъгъл. Моноблоците ни бяха монтирани почти до земята и не бяха спазени никакви стандарти, което направи тоалетната ни неизползваема. Всеки път, когато му показвахме нещата, които не са наред, ни посрещаше с оправдание и обещание, че ще ги оправи. Когато започнахме да изискваме от него да започне да отстранява дефектите, спря да идва и да си вдига телефона, въпреки, че всичко му беше платено. Също така му платихме допълнително още около 20% от договорената първоначална сума, защото според него е извършил дейности, които не бяха в договора. Беше ни обещано целият ремонт да приключи за 3 месеца, а с всичките разправии се проточи 7, след което трябваше да търсим нов майстор, за да изправи стените, да боядиса и да оправи и довърши баните. На всичко отгоре трябваше да ни монтира интериорни врати, за които си платихме и които така и не видяхме. От 4 месеца съпругът ми го издирва да ни върне парите и му звъни по 30 пъти на ден, а той или не вдига или обещава да ги  върне до 2-3 дни, което така и не се случва.
Искаме да ви предупредим, че този човек е изключително некоректен и определено мястото му не е в белия списък на майсторите!!!
Неприятно , да !И Аз бях прочела хвалебствения пост , но нещо ми се стори прекалено похвален. Ако имате нещо подписано и разписка за дадени пари може да си търсите правата по законовата ред .Може и Кзп  да сезира те .Аз по скоро смятам , че в днешно време  човек  преди да направи ремонт се е запознал с всички процедури , етапи и стандарти .Все пак  се измъкнал , най много мразя да ме убеждават пр, че смесител трябва да се монтира с 3 см по надолу ,щото не му се занимава да преправи 2 тръби , освен ако няма наистина логична причина .А на Вас успех и дано стане както го искате Вие

# 3 650
  • софия
  • Мнения: 25 202
Неприятно , да !И Аз бях прочела хвалебствения пост , но нещо ми се стори прекалено похвален. Ако имате нещо подписано и разписка за дадени пари може да си търсите правата по законовата ред .Може и Кзп  да сезира те .Аз по скоро смятам , че в днешно време  човек  преди да направи ремонт се е запознал с всички процедури , етапи и стандарти .Все пак  се измъкнал , най много мразя да ме убеждават пр, че смесител трябва да се монтира с 3 см по надолу ,щото не му се занимава да преправи 2 тръби , освен ако няма наистина логична причина .А на Вас успех и дано стане както го искате Вие
Изобщо не смятам така. По тази логика в днешно време човек трябва да разбира от всичко, от което има нужда - строителство, право, здравеопазване и т.н. Когато аз върша моята работа не очаквам човекът срещу мен да ми казва как да я върша. Не правя това и спрямо хората, към които съм се обърнала. Продължавам искрено да се учудвам на постове на хора, които в детайли знаят работата, която са възложили на друг. Вложила съм основните си усилия в намирането на верните и сериозни хора, на които съм се доверила и които полагат максималните усилия да намерят начин да направят нещата така, както искам. Два основни ремонта съм правила и детайли за етапи, стандарти, материали не знам и не желая да знам. Имам дребни забележки, но това е неизбежно.

# 3 651
  • Мнения: 148
Здравейте,
някой да се е сблъсквал с хидроизолация,дренаж и изкоп на кооперация,да препоръча читава фирма Simple Smile.София

# 3 652
  • Мнения: 24
Вик майстор за някакъв теч в стената да ми препоръчате? По възможност да има термокамера..
За кой град

София Simple Smile

Фирма Хексагон

# 3 653
  • Мнения: 1
Здравейте,нуждая се от добри майстори за ремонт на стара къщичка в едно село до Белоградчик.Къщата се нуждае от външни и вътрешни мазилки,замазка, нова ел инсталация ,изграждане на баня и камина.
Ще се радвам,ако споделите фирма/и или майстори,с които бих могла да се срещна.Предварително благодаря!

# 3 654
  • Мнения: 360
Здравейте,

Препоръчайте ми добър майстор за фина шпакловка и боядисване на стени в София.
Каква цена на м2 с материали би била приемлива?

# 3 655
  • Мнения: 452
Здравейте,

Препоръчайте ми добър майстор за фина шпакловка и боядисване на стени в София.
Каква цена на м2 с материали би била приемлива?
15-18 лв на кв шпакловка и боядисване без материалите

# 3 656
  • Мнения: 6
Здравейте,

Препоръчайте ми добър майстор за фина шпакловка и боядисване на стени в София.
Каква цена на м2 с материали би била приемлива?
15-18 лв на кв шпакловка и боядисване без материалите

Зависи от много фактори - състояние на стени, избор на материали. Най-добре е да направите консултация с някой майстор. Аз работя с един много коректен, ако искате мога да оставя координати.

# 3 657
  • Мнения: 179
Здравейте,

Препоръчайте ми добър майстор за фина шпакловка и боядисване на стени в София.
Каква цена на м2 с материали би била приемлива?
15-18 лв на кв шпакловка и боядисване без материалите

Това са цени за цялостна шпакловка /3 ръце/ + боядисване, а не само за фина. На нас последно ни взимаха по 10лв/кв.м за шпакловане, което включва 2 ръце шпакловане с гипсово лепило и 1 ръка фина шпакловка с шитрок, боядисването, около 5лв. за цветно. Преди време /преди 3г./ друг ни взимаше по 6лв./кв.м., пак за 3 ръце шпакловка /по 2 лв. на ръка/ и за боядисване искаше по 2,50лв./кв.м. за бяло и по 3лв./кв.м. за цветно. Само за фина + боядисване, не бих се съгласила на 15-18лв. Описаните цени са без материалите!

# 3 658
  • Мнения: 6
Аз също търся майстор за шпакловка, но ми се струва, че тук имат профили разни пишман-майстори, които се саморекламират, така че внимавайте.

# 3 659
  • Мнения: X
Аз също търся майстор за шпакловка, но ми се струва, че тук имат профили разни пишман-майстори, които се саморекламират, така че внимавайте.

И аз имам такова усещане. А за да стигнат до там да се саморекламират по форуми, значи е много зле положението.

Общи условия

Активация на акаунт