БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 028 281
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 3 840
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
Не мога да дам конкретен мебелист, но мога да препоръчам фирма, с която да се консултирате евентуално. https://sogal-bg.com/

# 3 841
  • Мнения: 19 501
Аз пък търся някой да ми уплътни калпаво монтирана външна врата с някакви подръчни средства - самата врата е задигната и отдолу вее студ, а живеем в къща. Някакво нестандартно решение трябва да се приложи, не става с тези ленти с четки от строителните магазини - те остават да висят също във въздуха. Извиках майстора, който ми я монтира, той се чеса по главата, даде някакви безумни съвети за изработка на прагче и си замина.

# 3 842
  • Мнения: 1 829
Здравейте, трябва ми дърводелец за София - да поправи една врата. Моля за контакти...

# 3 843
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Аз пък търся някой да ми уплътни калпаво монтирана външна врата с някакви подръчни средства - самата врата е задигната и отдолу вее студ, а живеем в къща. Някакво нестандартно решение трябва да се приложи, не става с тези ленти с четки от строителните магазини - те остават да висят също във въздуха. Извиках майстора, който ми я монтира, той се чеса по главата, даде някакви безумни съвети за изработка на прагче и си замина.
Ако проблема е само от долу е нормално. Ако не Ви е крив пода, т.е. да е нивелиран и прав, това разтояние от долу не е особено голямо, но необходимо, за да не дере вратата в пода. Но пак си иска допълнително да се монтира праг, на който е добре също да се залепи и уплътнение. Технология - какво да се прави? Не може без праг! Освен ако вратата Ви е с падащ автоматичен праг към нея.

# 3 844
  • Мнения: 13
Здравейте,
Препоръчайте ми майстор за МДФ вратички на гардероб, който да не ми отреже главата, че се нагледах на такива от сорта на 2 000 лв за вратичките само и тн... Искренно ви моля, ако можете да ми препоръчате без значение дали е в София.

# 3 845
  • Мнения: 1 829
Здравейте,
Препоръчайте ми майстор за МДФ вратички на гардероб, който да не ми отреже главата, че се нагледах на такива от сорта на 2 000 лв за вратичките само и тн... Искренно ви моля, ако можете да ми препоръчате без значение дали е в София.
Само вратички не знам дали ще искат да ви направят, но може да звъннете и да питате. За 2000 лв ми направиха цяла кухня. Тел. 0878751115.

# 3 846
  • София
  • Мнения: 757
Здравейте групичка! 
Някой ако си е правил шумоизолация или има някаква информация, моля да сподели......

# 3 847
  • Мнения: 4 258
В олх гледах чам вратички за кухня на 180 лева линеен метър, 2000 за мдф малко множко ми се вижда

# 3 848
  • Мнения: 13
В олх гледах чам вратички за кухня на 180 лева линеен метър, 2000 за мдф малко множко ми се вижда


Толкова ми иска един майстор от ПлД за вратички на гардероб обаче. Моля ви, ако имате някакви предложения помогне. Това е безсмислено просто! Съгласна съм да направя и другште мебели, ако майстора е добър и качествен.

# 3 849
  • Мнения: 13
Здравейте,
Препоръчайте ми майстор за МДФ вратички на гардероб, който да не ми отреже главата, че се нагледах на такива от сорта на 2 000 лв за вратичките само и тн... Искренно ви моля, ако можете да ми препоръчате без значение дали е в София.
Само вратички не знам дали ще искат да ви направят, но може да звъннете и да питате. За 2000 лв ми направиха цяла кухня. Тел. 0878751115.

Здравейте,
А кого търся? И доволна ли сте ? Извинявам се, но ако може малко повече информация. На мен ми трябват за изработка на гардероб като цяло. Така, че ако цената е добра и работят съвестно не е казано да са само вратичките. Просто дадох истинска цена само за тях колко ми поискаха, защото по проект били първо МДФ после боядисани на ръка и .... хоп 2000 лв 😡🤨 Благодаря предварително !

# 3 850
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
Момичета, търся майстора за проблем с вратата на съдомиялната. Нещо прещраква пантата и може би е за смяна, но ми се щеше и същия да ми я вгради в шкаф, предназначен за нея и да ми закачи вратичката. Не ми се занимава с двама майстори и ми се щеше да ми ги направи на веднъж . Или е мисия невъзможна?

Последна редакция: нд, 27 сеп 2020, 23:26 от cydonia

# 3 851
  • Мнения: 3 096
Някой да е ползвал услугите на външен дърводелец за монтаж на модулна кухня?

Последна редакция: пн, 28 сеп 2020, 19:17 от Dark_Chocolate

# 3 852
  • SF
  • Мнения: 21 243
Какво значи външен дърводелец?

# 3 853
  • Мнения: 3 589
Аз от 2 години търся дърводелец за парапет на вътрешно стълбище. Няма такова животно и свикнахме без парапет накрая 🥴

Сега обаче ми изникна необходимост за шпакловка+боя на малка, но за сметка на това неудобна за работа, площ. Двама майстори идваха да погледнат и не им се занимаваше. Наясно съм, че добрите майстори са заети с крупни обекти и поне месеци напред. Все пак ако можете да препоръчате някой стабиляга, който да не си остави ръцете. 🙃 Предимствата са, че не ни е спешно, целодневно има човек в жилището /т.е. може да работи по всяко време/, и е малко часове работа, около 15 квадрата само. Надежда имам, че някой може да ни вмъкне сред големите си обекти.

В София съм, център.

# 3 854
  • Мнения: 3 096
Какво значи външен дърводелец?

Да не е към фирмата/магазина, откъде е купена кухнята. Нашата, например, е купена от Мьомакс, но не може да ползваме услугите на техни монтажисти, защото плотовете ги купуваме от друго място.

Доро, много е трудно да се намери майстор за дребна, мръсна работа. Всеки предпочита огромни обекти, ако може без много разправии. Ние имахме проблем с дограмата. Звъняхме 2-3 пъти на идиота, който си остави ръцете, щеше да идва уж, и накрая спря да си вдига телефона. Та, кой друг би дошъл да му оправя бакиите? Накрая се уредихме "с връзки"....

Общи условия

Активация на акаунт