БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 028 611
  • 4 992
  •   3
Отговори
# 3 945
  • Пловдив
  • Мнения: 2 401
SassyMy, препоръчвам Милко 0876 11 13 49, но обикновено е доста зает и не знам дали ще се отзове. Цялостен ремонт на баня и тоалетна ни направи за 3 седмици.

# 3 946
  • Мнения: 18

Привет! Търся ателие или човек в София (ако е в Младост или Дружба още по-добре) за ремонт на шевна машина. Ако някой знае ще съм благодарна да сподели?

# 3 947
  • софия
  • Мнения: 25 538
Ходила съм за дребни неща на Симеон 84. Може да се обадиш да попиташ, ако искаш.

# 3 948
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! Правя ремонт на кухнята и ми трябва електротехник в София, който да изведе няколко контакта/ свръзки преди да монтиират новата кухня. Може ли някой да ми препоръча контакт? Получих оферта от един майстор - за 3 контакта и кабел за аспиратора - около 250 - 300 лв. Това ми се стори скъпо, но знам ли - има къртене и пробиване в стената. Дали някой от вас е правил нещо подобно скоро и може да ми даде ориентировъчна цена.

# 3 949
  • Мнения: 4
Благодаря Лятна буря, ще се свържа с майсторите, дано имам късмет и ще ви държа в течение как ми се получават нещата 🙏🤗

# 3 950
  • София
  • Мнения: 758
Някой да знае майстор за прекрояване на мека мебел?

# 3 951
  • София
  • Мнения: 180
Здравейте! Моля някой да сподели мнение, ако е ползвал услугите на Жоро Исаев https://joroisaev.com/

# 3 952
  • Мнения: 366
Здравейте!

Търсим майстор или фирма за изработка на мебели по поръчка. Тук не става въпрос да се работи с готови модули със стандартни размери и само да избираме кое къде и как да позиционираме, а за индивидуална изработка. Става въпрос за ниши/чупки, които искаме да затворим с врати и една по-голяма ниша, която искаме да превърнем във вграден гардероб. Търсим човек или фирма, които наистина ще ни посъветват как най-добре можем да оползотворим тези нестандартни пространства и ще предложи идеи/варианти/модели за изработка.
Заради много чупки и ниши в жилището, нямаме възможност да поставим стандартни мебели в едната стая. Със сигурност не търсим дизайнерско обзавеждане от най-висок и скъп клас. По-скоро имаме нужда нещо практично, удобно с приятна визия, което да върши работа на едно средностатистическо семейство като нас. (гр. София)
Ще се радвам, ако някой има предложение Simple Smile

Последна редакция: чт, 18 фев 2021, 13:52 от Yoana Pavlova 679429

# 3 953
  • Мнения: 2 754
В търсене сме и ние ба мебелист/фирма за изработка на секция за всекидневна.
За Пловдив става въпрос.

# 3 954
  • Мнения: 547
Здравейте! Имате ли представа момчетата от бригада нов дом дали приемат поръчки и скъпи ли да услугите им. Също така търся добър майстор за баня от София. Благодаря!

# 3 955
  • Мнения: 14
Здравейте! Имате ли представа момчетата от бригада нов дом дали приемат поръчки и скъпи ли да услугите им. Също така търся добър майстор за баня от София. Благодаря!
Търся също добър майстор за баня за София - основно ВиК и плочки. Ще се сменят тръби чиста вода и вкарват в стена, ще се изгражда кутия за нови водомери, ще се сменя мръсен канал, ще се слага нова тоалетна, нова мивка, плочки на стена и под. Ще се направят изводи за кухня - за чешма и съдомиялна. Ще се слагат плочки на под на кухненски бокс и ще се шпаклова кухнята.
Ще съм благодарна за координати на човек, от който наистина сте доволни.

# 3 956
  • Мнения: 25
Търся майстор за обръщане на врата. Благодаря предварително:hibiscus:
 В София

# 3 957
  • Мнения: 5
Здравейте! Търся майстор за направа на подова настилка - махане на паркет, изравняване на пода, слагане на ламинат и гранитогрес за София.
Ще съм благодарна ако препоръчате някой.

# 3 958
  • Мнения: 67
Здравейте! Някой ползвал ли е услугите на фирма ,,Моят ремонт‘‘? Моля за някакви мнения.

# 3 959
  • Мнения: 1
Здравейте! В края на март ще получим акт 16 и трябва да направим довършителни работи на апартамента си. Имате ли препоръки за фирми или майстор в София? Търся високо ниво на работа - прави ъгли, линии, качествени материали и т.н. Също някой има ли опит с БГХендимен? Ще пиша моя опит след като приключим с нашия ремонт.

Общи условия

Активация на акаунт