избор на количка - помощ

  • 1 590
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 44 121
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=93063 а нещо такова? по принцип може и зимен кош да си купиш допълнително...или да си карате с кошница за кола...


всъщност избра ли си нещо вече?

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 15:59 от bubu_to

# 17
  • Мнения: 3 457
Тя Круизера навсякъде е като гледам на атзи цена+доставката Peace Спортивата на чиполино е лятна количка и за мен не е подходяща за зимно бебе,А лично намен ми харесва и Гарденията,моя приятелка  е с такава и съм я бутала -не е тейка 12-13кг е  и е доста маневрена Peace

# 18
  • Мнения: 3 457
Забражих да напиша-а гледала ли си на Хаук модел Лагуна? Около 260 лева е,а е в комплект с кош за новородено и чанта   Peace

# 19
  • Мнения: 100
Наисти на изискванията за количка в размер от 200-300 лв са ти големи, незнам дали може и да си намериш втораръка за тази цена. Провери.
но смятам че най-важното за една количка да е лека, удобна за бебето, да има голям багажник, чанта и портк бебе за в началото. Но най вече да е лека. мн трудно се свалят количките по 8 стъпала.
моята комбинирана тези 9 кг и за това вече не е ползвам купих си лятна за 85 лв с тегло 3 кг и пак ми е трудно.

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
за сега сме се спрели на Кенгуру Cruiser, Carera /с 2 коша/ и Exstyle, до колкото разрбах имало и някакви български колички които не били никак лоши с достатъчно екстри на Мони, събирам отзиви и за тях. Имам предпочитания към триколките, но чувам че не били достатъчно стабилни, вие какво ще кажете  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 44 121
мони може би са най-кьопавите колички, на пазара....

# 22
  • София
  • Мнения: 8 283
мони може би са най-кьопавите колички, на пазара....
... и са български колкото кангаруто, чиполиното и бертонито

# 23
  • София
  • Мнения: 44 121
аа бългърски са, ама се правят по поръчка в китай, иначе и чиполино и кенгуру са по-здрави и хубави от мони...за бертони имам лошо мнение...

# 24
  • Мнения: 2 891
...за бертони имам лошо мнение...

Това го чета много пъти, но се питам защо?

# 25
  • София
  • Мнения: 44 121
веднага казвам - една приятелка си купи преди 2 месеца лятна количка - вече е със скъсана тапицерия....и повечето бертонита , които виждам са скъсани....много от тях и скърцат...за чупенето не знам колко за здрави....но това с късането мн ме дразни...

# 26
  • Мнения: 2 891
Питам, защото 2004, когато аз търсех количка, имаше или тези и Чиполино, или с цена автомобил. Познай какво избрах  Laughing Взех Имола 3. Като нова е, само една спукана гума имах. Никакви грижи и забележки. Дадох я на едно майче, дето сега ще ражда и тя се учуди, че е на 2 г. Лятната пак беше Бертони, по същите причини. След второто лято се прецакаха нитовете на борда (чадър е) и се скъса гумата, на която си подпира краката детето и то, защото малкия се катереше сам на нея и се висеше с всичките си 13 кг. За 70 лв. не само се изплати, ами и отгоре. Останах доволна за тази цена.

п.п. Имам негативно отношение към Маг Ингланд Не че съм имала такава, но съдейки по тази на приятелката ми - да, ужасна покупка, независимо как ме убеждава. Сигурно и аз звуча така сега  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт