кога го решихте?

  • 3 069
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 577
И аз не съм решавала такова нещо, случи се и така.

# 31
  • София
  • Мнения: 11 708
Както казва царя - когато му дойде времето.
Peace

# 32
  • Мнения: 9 865
Аз много отдавна съм решила. Чакам и той да реши Rolling Eyes

Ще чакаме заедно, пожелавам ти да си първа.

# 33
  • Мнения: 946
Аз исках отдавна,той не изведнъж обратното се получи.Затова не съм решавала стана от един път

# 34
  • Мнения: 207
Една година след като се запознахме и двамата желаехме много да си имаме бебче

# 35
  • София
  • Мнения: 5 285
Когато приеха новия закон (за 315-те дни) и му наближи завършването (на ученето) и му свършиха аргументите  Joy (за него)
Когато осъзнах колко бързо остарявам и започнах да изпитвам нужда (за мен)

# 36
  • Мнения: 891
Когато уточнихме датата за сватбата-месец преди нея. Стана без проблеми,слава богу. На сватбата вече знаехме.

 Peace

# 37
  • Мнения: 2 019
след годежа ни

# 38
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ние сме от 4 г. заедно и двамата имаме по едно момче от първи бракове, юни тази година решихме, че искаме и едно момиченце.

А сина ми не беше планиран, а изненада.

# 39
  • Мнения: 295
Нашето беше планирано.Година и половина след сватбата започнахме с опитите. Получи се веднага.Искахме да е по-рано,но живеехме в Зап.Европа и ни предстоеше преместване в  Сев. Америка ,а с бебе на ръце и преместване на другия край на света-трудна работа.Щом дойдохме тук и започнахме с опитите и резултата е в подписа ми.

# 40
  • Мнения: 210
Изобщо не съм го решавала,съпруга ми го реши и започна да дава много зор.
Уж се съгласих с половин уста и си реших че това ще е някъде във времето,а не че ще се получи след два месеца от разговора ни.
Така че като разбрахме че съм бременна,мъжа ми изпадна във възторг,а аз бях като ударена с мокър парцал.

# 41
  • Мнения: 2 197
Нашето изобщо не беше планирано. Никога не сме даже и говорили за бебе. Ама се случи. Баща и има две големи деца. Сега с удоволствие се занимава с малкия пъпеш, но пък категорично заяви, че повече деца не иска. Аз съм на същото мнение.

# 42
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Решихме след годежа,но доста почакахме.

# 43
  • Мнения: 1 163
Нищо не сме решавали,и двете станаха за нула време...

# 44
  • Мнения: 3 537
Първият път нищо не сме решавали,вторият  път аз подхвърлих идеята,обсъдихме я,одобрихме я  Laughing и  на другия месец още бях бременна. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт