Моля ви, кажете си мнението

  • 1 846
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Синът ми беше на 8 месеца, когато го заведохме на море и то на къмпинг градина. Не е толкова страшно.
Идете всички на морето, какво толкова, ще бъде забавно.
Аз детето не бих си оставила от раз при положение, че не сме се разделяли никога

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 15:01 от Никси

# 16
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ще кажа малко личен опит. Пепи беше на 1 година и нещо. Тамън ще почвам работа. До този момент никой не го е гледал освен мен. Една нощ не е бил на друго място. Налага ми се да пътувам. Съпружеството се метка да гледа детето. Да ама... и на него му изтърсват командировка в Гърция по същото време. Обадих се на майка ми и хъка мъка... ще ти оставя детето. Няма просто кой да го гледа. И го оставих. Първата нощ поплакал, втората по малко, третата изобщо. Наскоро пак го взеха за 4 дни и ние с таткото "презаредихме батериите". Може да ме низвергнете, но мисля че съпруга ти е прав. Аз след почти 2 години с детето така се изкефих на тези 4 дни. Като млади гаджета бяхме.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Никой няма да те низвергне. Но ситуацията изобщо не е същата. Вие всъщност първия път не сте имали избор, нали? Ако имахте, не е ясно дали щеше да го оставиш да си поплаче. А и всички деца са различни. Реагират коренно различно, вскяка майка си знае и усеща кое може и кое не. Тук има една съфорумка, която абсолютно сама си гледа детето, без ничия помощ и все пак, на него му е абсолютно все тая кой ще го гледа. Просто не е привързано към никого. Когато за първи път го оставиха при бабите, не беше обелило дума за майка си, нито рев, нищо. Просто детето си е такова Rolling Eyes
Аз веднъж отсъствах от вкъщи за половин нощ, когато Ники беше бебе, наложи се да отида да посрещна сестра си, самолетът закъсня с 3 часа, изви се буря, заваля порой, пренасочиха трафика за Пловдив ooooh! - не можехме да се приберем, абсурд. Върнах се в 5 сутринта, той беше плакал 4 часа, заспал от изтощение и на сутринта имаше сенки до средата на бузките #Puppy dog Е, как да го оставя повече?

# 18
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Права си, зависи от детето.
И за това че нямах избор също си права. Аз просто разказах как беше нашия първи път. Защото и аз се бях изприщила яко.
И аз също се притеснявам когато не съм при него. Дали плаче, дали е ял, дали е спал. Сега по цял ден не е при мен и не ми е лесно.
Пепи по принцип не е дете което обича да стои при чужди хора или да се гушка в тях, но при баба си обича да ходи. Вече всеки ден се гледат.
Пък и бабите се радват на малко повече време с внуците.
Аз исках да кажа, че съпруга й сигурно има нужда да прекара малко време само с нея. Хората са различни.
Аз не вярвах че така добре ще ми се отрази. Въпреки че мислите ми бяха непрекъснато при детето, успях да почина за няколко дни.
Мисля че всеки има нужда от почивка - със или без детето. Това естествено е въпрос на личен избор и мисля че Ягодка го е направила вече.

# 19
  • Мнения: 332
Вие нямате ли нужда малко да се осамотите и да си отпочинете и повеселите. Разбирам привързаността ти към детето, защото и аз си го гледам моето сама, без чужда помощ, но поне ние с мъжа ми имаме нужда понякога да сме си само двамата  Heart Eyes и при такава възможнот веднага бихме тръгнали, но на нас няма кой да ни я предложи  Close  Преди 1 месец бяхме с компания за 3 дни на Сл. бряг и си прекарахме страхотно, а като се върнахме детенце си беше много добре и страшно много ни се радва.  Hug
Друг е въпроът как ще се чувства детето на този дълъг път, но вие си знаете.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт