За бившите

  • 3 445
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Добре де, ако ваша близка и симпатична вам позната (или приятелка) се натресе на ваш бивш? И вие го знаете какво ако е (с извинение)? Ще извадите ли ризите или ще си замълчите?

# 61
  • Мнения: 4 762
Ммм, каква интересна тема. Ви в ролята на "нечии бивши" ,натрисали ли са ви на някой друг?

# 62
  • София
  • Мнения: 938
Добре де, ако ваша близка и симпатична вам позната (или приятелка) се натресе на ваш бивш? И вие го знаете какво ако е (с извинение)? Ще извадите ли ризите или ще си замълчите?


По-скоро ще си затрая. Вярвам, че различните хора провокират различни качества у партньора. Може пък аз да съм провокирала у въпросния бивш подобни проявления, а другата да му "изкара" съвсем други и неподозирани реакции, качества, черти.... newsm78

# 63
  • Мнения: 3 268
Трябваше оттам да почнеш.
Ще завалят самоотводи сега.
Аз си падам! По темерути.
Да те запозная с мъжа си тогава,по.голям темерут няма и е скорпион.Велика комбинация.По темата,аз нямам бивши,само настоящ.

# 64
  • Мнения: 1 243
Добре де, ако ваша близка и симпатична вам позната (или приятелка) се натресе на ваш бивш? И вие го знаете какво ако е (с извинение)? Ще извадите ли ризите или ще си замълчите?


По-скоро ще си затрая. Вярвам, че различните хора провокират различни качества у партньора. Може пък аз да съм провокирала у въпросния бивш подобни проявления, а другата да му "изкара" съвсем други и неподозирани реакции, качества, черти.... newsm78

Абсолютно! Може точно той / тя да е човекът, който ще го промени към добро  Wink, да се окаже голямата Любов и т.н.

# 65
  • Мнения: 984
голям темерут и е скорпион. Велика комбинация.
Права си, и аз съм го забелязала, скорпионите мъже повечето са темерупи. Познавам трима такива /не са бивши, де/. И нито един приветлив скорпион. Трябва да е от зодията Mr. Green

# 66
  • Мнения: 2 491
За бившите или хубаво, или нищо. Така де, все пак, някога сме ги избирали ние, не са ни ги натресли насила.
Болднатото е за умрелите...
Ако толко ги хвалиш, що не си с тях вече, могат да те попитат някои зли езици Wink

Аз не казвам нищо и пред никого. Било каквото било и на никого не му влиза в работата, какво е било, няма значение хубаво или лошо.
Не ми е приятно някой да ме разнася, затова и аз не го правя.

Ако случайно някоя приятелка се заинтересува(досега не се е случвало) от мой бивш, ще я посъветвам да пробва и сама да прецени, може пък и да се получи м/у тях. Бих я предупредила, единствено и само ако се това се налага, т.е. ако бившият наистина не струва-много пие, бие и т.н....

# 67
  • София
  • Мнения: 4 966
С повечето съм си запазила отношенията.
С единия сме най-добри приятели.

А келеши не съм имала.
Винаги съм се влюбвала в интелекта,държанието,отношението и чара... Flutter

# 68
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нямам бивши. Има един полу... В смисъл, че пътищата ни се разделиха, преди да стане нещо сериозно.
Не бих изразила отношение, пък и никой не ме е питал...

# 69
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Бившите са си бивши и си остават в миналото.
Няма нужда да ги коментирам пред никого, още по-малко да им се вадят кириливи ризи. Със същия успех и те могат да извадят моите. Незряло и грубо е някакси.

# 70
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
По-скоро ще си затрая. Вярвам, че различните хора провокират различни качества у партньора. Може пък аз да съм провокирала у въпросния бивш подобни проявления, а другата да му "изкара" съвсем други и неподозирани реакции, качества, черти.... newsm78
Винаги съм си мислела точно това - за теб може да е боклук, за мен - златно съкровище (или както беше там приказката Laughing).
Обаче след толкова години виждам, че хората не се променят. С когото и да се съберат.

# 71
  • Мнения: 516
Василиса, това което е неприемливо за теб, може да се окаже идеално за другата. Въпросът не е в промяната, а в приемането според мен.

# 72
  • София
  • Мнения: 938
По-скоро ще си затрая. Вярвам, че различните хора провокират различни качества у партньора. Може пък аз да съм провокирала у въпросния бивш подобни проявления, а другата да му "изкара" съвсем други и неподозирани реакции, качества, черти.... newsm78
Винаги съм си мислела точно това - за теб може да е боклук, за мен - златно съкровище (или както беше там приказката Laughing).
Обаче след толкова години виждам, че хората не се променят. С когото и да се съберат.


Не съм много съгласна и съдя по себе си. Освен това не става въпрос за промяна, а просто проявление на по-други качества, които винаги човекът си е притежавал. Давам пример - с един от бившите се връзката ни се състоеше главно и основно в скандали и разправии. Не знам защо - не можехме нормален разговор да проведем. Крещах като бясна, апострофирах го на всяка дума, обиждах ...Това ми поведение постепенно се пренесе и в отношенията ми с всички останали - бях станала раздразнителна и нетърпелива дори с приятелите си. След като се разделихме, този ми период отшумя.
Явно съм си свадлива по принцип, но точно този човек е провокирал това ми поведение, "извел" е на показ тази черта от характера ми и я е мултиплицирал. В настоящата ми връзка съм абсолютно различна - тон не повишавам даже.

ПС. Понякога ми липсва един качествен скандал  Laughing

# 73
Не поддържам връзка с  бившите си.  Ако съм искала да имам отношение към житието и битието на въпросната личност, е щяло да остана част от тях. След като съм решила, че не ми е там мястото, не се интересувам кой го заема. Но не си ги спомням и с лошо.
И аз съм така.
Не ги плюя и не ме интересува дали те ме плюят.За мен са прочетен вестник.Минало.

# 74
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиса, това което е неприемливо за теб, може да се окаже идеално за другата. Въпросът не е в промяната, а в приемането според мен.
Съгласна!  bouquet
П.П. Наблюденията ми не се основават само на мои "бивши", те са твърде малко на брой.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт