Фиат Брава или Фиат Браво????

  • 8 438
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Ние имаме Браво и съм много доволна.
По сигурна се чувствам заради децата.
Много е икономична и практична.

# 16
  • Мнения: 1 564
Нито едната , нито другата.Сменете марката.
Peace Peace Peace

# 17
  • Мнения: 1 120
Глас за Бравата  Peace
От 3 години мъжът ми кара Брава, използва я за работна кола ( няма ден, в който да не се кара)проблеми никога не е създавала.
И нещо интересно: През 1996 г. Фиат Брава е избран за автомобил на годината в Европа.
От тук http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?p=113153&sid=deee … 13c953ab9e133e24d

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 14:57 от Mandy

# 18
  • Varna
  • Мнения: 321
 Карам Брава- и съм много доволна. И двете коли са супер, но избрахме Бравата заради вратите- не исках двувратка Laughing

# 19
На мен лично ми харесва много повече Бравата ! Много по - практична е и няма какво да се лъжем.  Sunglasses
Бравото изглежда малко по спортно с тези 2 врати, но все пак и Бравата не е чак семейна кола  Simple Smile
Разбира се това си е моя лично мнение.


П.С. - Относно на потребителя , който беше написал че италианските коли не ги бива много, не съм съвсем съгласен. Аз също има 2 италиански автомобила и не мога да се оплача, напротив даже. Като дизайн да просто ненадминати, като двигател може малко да има тук та ме проблеми но все пак изобщо да няма то е почти невъзможно.
Единствено, ако си купиш чисто нова кола , тогава вече можеш да претендираш за нещо по така !!!  Joy

# 20
  • Мнения: 3 576
Против Фиат съм!!!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 523
По-добре се насочете към друга марка, препоръчително немска.
Любима приказка на баща ми, зад която заставам на 100% е: "Една кола няма ли четири кръга на решетката, не ми я хвали!"  Mr. Green

# 22
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
И Браво и Брава са модели на годината за 1996 г.
SV, аз също през 1993 съм карала алфа 164-ка и бях изключително доволна. Пътувах много - София - Велико Тъвново - Варна, поне 3 пъти седмично, а градко не се спирах.
Карала съм много коли и немски и френски и италиански, че и испанска.
Ами Фиата е малко по-чуплив, но пък немските от този клас гният като луди.
Френските са по-чупливи от италианските, но пък возят страхотно.
Така, че всички си имат и минуси и плюсове.
Частите за Фиат са много евтини.
Немските коли наистина са по-здрави, но само ако говорим за коли от висок клас.
Сега към темата - аз лично също харесвам повече Фиат Браво и в момента имам и един такъв, но Бравата е по-практична, ако имате деца.

# 23
  • Измир
  • Мнения: 645
Аз съм за Бравата. Имахме такава И не сме Имали никакви проблеми.

# 24
  • Мнения: 492

П.С. - Относно на потребителя , който беше написал че италианските коли не ги бива много, не съм съвсем съгласен. Аз също има 2 италиански автомобила и не мога да се оплача, напротив даже. Като дизайн да просто ненадминати, като двигател може малко да има тук та ме проблеми но все пак изобщо да няма то е почти невъзможно.
Единствено, ако си купиш чисто нова кола , тогава вече можеш да претендираш за нещо по така !!!  Joy
не казваш нищо за ходовата част? newsm78
Не вземайте италиански автомобил! Naughty

# 25
  • Мнения: 503
Брава, разбира се!
, но в крайна сметка си взехме Алфа Ромео 146. Красавица!  Heart Eyes
И ние сме с такава красавица Laughing

# 26
  • Мнения: 244
охххххххх питай ме мен ц бебе и с кола с 2(3 врати) УЖАААС ние сме с фиат браво и го мразя от дъното на сърцето си  в багажника събираме само газовата и количката от там нататък всичкия багаж по седелките в краката ни  #Cussing out кошмар..така че брава

# 27
  • Мнения: 1 715
 PeaceБРАВО!Втора година карам такова и нямам проблеми.Мога да кажа ,че и като поддръжка не е скъпо.

# 28
  • Мнения: 236
Нито една от двете, пълни боклуци. Има къде къде по-долри коли в техния клас.

# 29
  • Мнения: 2
Работя в автосервиз и бих ти препоръчала да не си взимаш фиат.Да на дизайн са супер,но двигател,окачвоне просто са много зле,неуспоримо е че и частите са евтини,но за сметка на това влизат много по често в сервизите отколкото други марки автомобили.Успех в избора на кола.

Общи условия

Активация на акаунт