Кой е модният аксесоар на българката?

  • 3 679
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
Много си права, че българките сме като овцете една да си купи нещо и ела да видиш какво става пък и ако е обявено за модерно Laughing.Сещам се , че имаше един период, в който беше много модерно пепел от рози и всички се втурнаха да си купуват на кой му ходи на кой не няма значение.Като това лято с диадемите народа пощуря

Така е защото магазините са малко и ужасно еднотипни. Не е като в Западна Европа или в Щатите  Wink
За съжаление е така ooooh!.В повечето случаи не харесвам това,което е на мода,и,когато изляза по магазините,изпитвам доста големи затруднения да намеря дреха в моя стил.Например това лято в над 90% от магазините ми предлагаха или рокля на точки или такава с няколко цвята,въпреки че казвах,че търся едноцветна рокля.

# 16
  • Мнения: 7 723
Не мога без да си сложа голяма шнола отзад на косата...

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Не мога без да си сложа голяма шнола отзад на косата...

Тип фльонга???  Нама да си ти ако не си турнеш нещо подобно  rotfImbo

# 18
  • София
  • Мнения: 3 797
Не мога без да си сложа голяма шнола отзад на косата...
Това е нещото , без което и аз не мога Rolling Eyes Само, когато ходя на фризьор съм без

# 19
Аз лично, без бой си признавам,че нямам свой личен аксесоар. Може това да са бижутата,но понякога когато много бързам забравям да си сложа.
Преди години нещата при нас бяха много зле, не знам дали сме индивидуалистки Илли или пък сме като стадо овце Моника, но днес колко от нас излизат с една и съща дрешка,но с съчетана с различен аксесоар?
Все си мисля,че облеклото за нас не е все още на нужната култура. Незнам дали съм права, защото болшинството от жените в другите държави се обличат много безвкусно. А при нас определено има разнообразие и добри попадения.
Мислех си да пусна анкета,но предложенията са толкова разнообразни,че кой знае колко аксесоари трябва да изброя. Може би наистина е по-добре да действаме по метода на изключването. И аз съм твърдо НЕ за шалът, поне аз не го използвам, купила съм си три четири в къщи,но така стоят в гардероба. Шапки също не нося много,слънчеви очила нося от скоро..
Пиша от друг компютър,иначе аз съм Ani_4ka

# 20
  • Мнения: 6 164
Очила и колани... чанти.. според модата, според предлагането... Буба е права, че пускат навсякъде едно и също и няма как да не заприличваме на шкафчета. Confused

# 21
  • Мнения: 7 723
Не мога без да си сложа голяма шнола отзад на косата...

Тип фльонга???  Нама да си ти ако не си турнеш нещо подобно  rotfImbo
Хахаха, не баш фльонга! Joy Joy Joy
Такава имах предвид....



....не мога без нея, хващат ме бесовЕте! Whistling

# 22
  • Мнения: 13 512
Аз обръам голямо внимание на аксесоарите. Като се започне от чанти и се стигне до бийутата- винаги съчетани -пръстен,колие, гривна,часовник. Лятото си захващам косата с щипка, когато ми е топло,която също е оригинална, съчетана с облеклото. В момента за любимата миморска комбинация дрехи в бяло и т. синьо, имам червена шнола, както и бяла чанто с черв. и т. син шал за дръжка.
Иначе забелязвам страстта на много жен да си кичат ъцете с множество малки златни пръстенчета. За мен повече от един пръстен на всяка ръка е кич.

# 23
  • Мнения: 2 229
В последно време са (бяха) много модерни огрооомните слънчеви очила, които ти скриват половината лице. Мен много ме дразнят. Tired

# 24
  • Мнения: 6 164
В последно време са (бяха) много модерни огрооомните слънчеви очила, които ти скриват половината лице. Мен много ме дразнят. Tired

Ама пък пазят перфектно от слънце.  Grinning

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В последно време са (бяха) много модерни огрооомните слънчеви очила, които ти скриват половината лице. Мен много ме дразнят. Tired

Да бе, тъкмо се засилих и аз това да напиша!

Много са ми смешни тия очила, като от филмите на Луи дьо Финес, само по една кожена  каска им трябва на главата и мотор с кош!

Иначе по темата - имам си свой стил на обличане, леко повлиян от модата, бижута НЕ сменям, часовници не нося, слънчеви очила задължително нося, Рей Бан са, от доста години, класически.

# 26
  • Мнения: 7 723
В последно време са (бяха) много модерни огрооомните слънчеви очила, които ти скриват половината лице. Мен много ме дразнят. Tired

Ама пък пазят перфектно от слънце.  Grinning
Също можеш да си позволиш и да излезеш без спирала,
крият и доста дефекти по лицето! Grinning

# 27
  • Мнения: 13 512
В последно време са (бяха) много модерни огрооомните слънчеви очила, които ти скриват половината лице. Мен много ме дразнят. Tired

Ама пък пазят перфектно от слънце.  Grinning
не само очите, а и кожата н лицето.Жалко, че не ми отиват такива.

# 28
  • Мнения: 189
Аз не мога без часовник. Шалчетата не ми допадат особено, имам няколко, но не ги нося. Чантата и обувките са ми много важни - винаги в тон,иначе направо не мога да изляза от нас, ако си купя нови обувки, а нямам такава чанта, не ги нося, докато не се сдобия с подходяща. Колани също много харесвам.
Колкото до бижутата, нося злато, затова обикновено съм с еднакви всеки ден, само чат-пат сменям пръстена с друг.

# 29
  • Мнения: 3 794
Мен пък много ме дразни тенденцият от миналата зима вичко каквото може да се побере в ботушите да се завира там. То не бяха дънки,панталони...може палтото, шала, шапката, покупките от магазина. Едва си намерих хубави ботуши, които да не са нарочно широки, за да мога да съм 'модерна'.
А по темата за личният ми аксесоар - обичам да нося обици, гривна и колие в един стил и цветово да си отиват с дрехите ми. Също понякога си слагам шалче в косата, вместо диадема...Една гривна не свалям никога - тя ми е подарък от моя приятел.

Общи условия

Активация на акаунт