Пак за попарата

  • 1 450
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 908
Аз давам 3 сухара+бучка масло+бучка обезсолено сирене+малко захар,заливам с липов чай и готово.За количество-правя на око-от началото яде по 3 сухара и омита всичко до дупка.
Или давам 2 сухара със всичко друго описано и после давам плод.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз пак да питам-как преценявате какво количество да дадете?Или давате,докато детето вече не иска?Може да ви се стори глупав въпроса,но моето момче е доста едричко и не искам умишлено да го прехранвам.Затова досега винаги съм съгласувала количествата с нашата педиатърка.

Аз  давам 180-200мл,толкова е количеството  и за останалите хранения.

# 17
  • Мнения: 1 207
Ами на мен да дозата ми е 2 сухара и водата е вече колкото попият,пък и малкия сам си показва кога вече не иска да яде

# 18
  • Мнения: 2 755
Жълтият кантарион е билка  с успокоително и седативно действие. Не ми се струва удачно да се дава на малки деца

# 19
  • Мнения: 1 081
Е сега вече ще получиш толкова отговори, колкото и потребители...Всеки ще те съветва от собствен опит, който може да не се укаже удачен за вас.

Вярно, аз не давам попара, отказах се от идеята, правя АМ с бисквити Закуска, мисля че ефекта е същия

# 20
  • Мнения: 5 362
Бях въвела глутен,когато започнах да давам попарата.На вашата възраст бяхме.

# 21
  • Мнения: 1 367
Благодаря на всички за отговорите!  bouquet

# 22
  • Мнения: 398
От повече от месец давам попара и честно да си кажа съм от смелите който не се страхуват да дават това и онова в рамките на нормалното разбира се ,та попарата я правя така:2 сухара,обезсолено сирене-колкото кибритена кутийка,малко захар,и масло заливам с вода.Става чудна от първия път си облиза чинийката.

и аз я правя по същия начин  Peace,много обичат попара Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 673
всички горе.долу дават по сухарче и половина - две, сиренце, обесолено и малко масълце..гореща вода или чайче и захарчица

само дето моя дзвер не винаги я яде newsm78

# 24
  • Мнения: 2 616
Мен питането ми е, защо педиатрите държат толкова на тая попара? Масло и сирене и в пюретата мога да слагам, в хляба с вода не виждам нищо полезно  newsm78 Та защо им давате попара, а не овесена каша, пюре, плод или някоя от детските каши на децата за закуска?

# 25
  • София
  • Мнения: 10 825
Та защо им давате попара, а не овесена каша, пюре, плод или някоя от детските каши на децата за закуска?

Едва ли някой дава само и единствено попара за закуска. Аз давам както попара, така и грис, овесени ядки, кус-кус и т.н. Лично аз само плод за сутрешна закуска на дете не бих дала, нито ми се вижда достатъчно засищащо, нито достатъчно хранително

# 26
  • Мнения: 1 367
Та защо им давате попара, а не овесена каша, пюре, плод или някоя от детските каши на децата за закуска?

Едва ли някой дава само и единствено попара за закуска. Аз давам както попара, така и грис, овесени ядки, кус-кус и т.н. Лично аз само плод за сутрешна закуска на дете не бих дала, нито ми се вижда достатъчно засищащо, нито достатъчно хранително

Не знам може ли кус-кус за нашата възраст-7 месеца  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 10 825
Не знам може ли кус-кус за нашата възраст-7 месеца  newsm78

Ако си въвела вече глутен, няма никакъв проблем. В началото купувах от кус-кус-а на Плазмон. Той е много дребничък и няма проблеми да се дава на малки бебоци. Ако сметнеш за нужно можеш и да го пасираш

# 28
  • Мнения: 3 360
............
Не знам може ли кус-кус за нашата възраст-7 месеца  newsm78

Може,да,ако си въвела глутена Peace

# 29
  • Мнения: 2 677
Всички продукти от попарата въведох със самата нея. Не съм захранвала.

Общи условия

Активация на акаунт