Да се запознаем и опознаем

  • 6 862
  • 159
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 051
Има ли някой недовален от снимките показвани тук!?!?!?

# 121
  • Мнения: 7 723
Има ли някой недовален от снимките показвани тук!?!?!?
  НЕ!

# 122
# 123
# 124
# 125
  • out of space
  • Мнения: 8 574


Тя си е на снимката, уверявам те.

# 126
# 127
  • Мнения: 2 978
........
Знам- на аватара! Whistling

И там съм брее...  tantrum
Искам да отчета факта, че съм обидена и огорчена, че си мислиш, че злоупотребявам с доверието ви. Толкова ми харесва тук, а вие се опитвате да ме отритнете. newsm45 Ще взема да си стегна торбичката май  newsm49

Мислех да ви дам още една, но няма пък! smile3516

# 128
  • Мнения: 3 423
Има ли някой недовален от снимките показвани тук!?!?!?
Последно. Недоволен или недовален?
Или незавален? Някъде има грешка.

# 129
  • Мнения: 15 766
Показах я за малко, но тъй като има недоволни я изтривам. Все пак тази тема е да се запознаеме и другите са прави.
 Peace
Браво за снимката. Ти си хубава, но снимката не е много добра. Наложи се да си слагам очила да за те видя по-добре  Grinning Следващия път да сложиш пак такава снимка само че по-ясна че недовиждам нещо Simple Smile
Не обръщай внимание на недоволните. Те просто ти завиждат. Как им се иска и на тях да си сложат тук такава снимка ама нямааааа, няма.
Снимката е видяна и можеш да я триеш вече. Ти като гледам си я изтрила обаче линка го има цитиран така че все още си я има снимката за който търси Simple Smile
Цитат
Ефалата кака...само така.
Взимайте пример бре....позьори и аматьори такива Twisted Evil
Благодаря. Като направя новите ще ви ги пратя  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 130
  • Мнения: 212
И там съм брее...  tantrum
Искам да отчета факта, че съм обидена и огорчена, че си мислиш, че злоупотребявам с доверието ви. Толкова ми харесва тук, а вие се опитвате да ме отритнете. newsm45 Ще взема да си стегна торбичката май  newsm49

Мислех да ви дам още една, но няма пък! smile3516
Вини, захарче, скъпа моля те недей така. Не си отивай. Те нищо не разбират.  Simple Smile И аз не можах да те позная в първия момент с тази лента през гърдите. Ами махни я че не мога да те позная така, бе. Може ли така да орезилиш хубавата снимка с тая грозна лента и то там където не й е мястото. Махни я да те познаем бе.... Иначе как да те познаем. Ами естествено че никой няма да повярва че си ти... Grinning

# 131
  • Мнения: 2 978
Вини, захарче, скъпа моля те недей така. Не си отивай. Те нищо не разбират.  Simple Smile И аз не можах да те позная в първия момент с тази лента през гърдите. Ами махни я че не мога да те позная така, бе. Може ли така да орезилиш хубавата снимка с тая грозна лента и то там където не й е мястото. Махни я да те познаем бе.... Иначе как да те познаем. Ами естествено че никой няма да повярва че си ти... Grinning

Абе аз ще я махна, ама са ръцете ми там бре Боре-душко! Пак нищо няма да видите.

А Руска повече нема да танцувам с нея Naughty

# 132
  • Мнения: 5 370
Не мой скромничи ся, не е като да не съм те виждала и аз. Така си е.  bouquet

# 133
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Да се представя и аз тогава Simple Smile
Казвам се Валя, на 29 год. и живуща в Испания (временно надявам се)
Зодия Рак съм и сама не си понасям сложният характер.
Пиша поезия, но имам и някой други таланти, които трябва да доразвия в бъдеще.
В близките поне две години смятам да се отдам изцяло на бебето, което чакам.

# 134
Дай в цял ръст и без цайси, де! Whistling

п.п- за Борето, де- води си записки, щото! Wink

Eто още снимки от мен. Тези са от сватбата ми. За съжаление нямам други. Лъжа имам още една ама тя не е много много за показване  newsm47.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=153575

Само да добавя - тези са от преди 2 години. На тях съм доста по-пълничка от сега защото бях малко  preggo

дай да видим тая снимка дето не е за показване и ние ще прециним дали не е за показване

Показах я за малко, но тъй като има недоволни я изтривам. Все пак тази тема е да се запознаеме и другите са прави.
 Peace


Ами снимката ми хареса а и ти си хубава. днес я видях.

Общи условия

Активация на акаунт