Панталон от Stella Belcheva ?

  • 57 547
  • 256
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 797
Къде имат магазини в София?

# 16
  • Мнения: 2 047
  Досега ми се е завалвал значи само един евтин анцуг  Laughing На панталон не му се е случвало.

# 17
  • Мнения: 504
Фирмата е Русенка, надявам се да не греша. Аз имам панталони и ризки купени от нея и ми харесват. Цените за панталоните са около 40-45 лв.

# 18
  • Мнения: 1 733
Благодаря Ви. Както винаги много отзивчиви  Hug
Daniele , ти от къде ги купи ? В магазинчето, от което е моя имаше много малко панталони. И имали блузи пак от същата марка ?
Аз ги купих от Казанлък. Не бих казала, че има много модели, но можеше да се избира между петнайсетина. Там продават и дрехи на други марки. Имаше и блузи, да - по-скоро тип ризи. Също много хубави. Не знам в София къде имат магазини.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 238
Цената си е реална не си се прекарала спокойно.

# 20
  • Мнения: 3 794
Хаха..мерси. Аз нямаше да се усъмня, но колежката с мен каза, че й се струват много. Така реших да ви питам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 916
Хаха..мерси. Аз нямаше да се усъмня, но колежката с мен каза, че й се струват много. Така реших да ви питам Simple Smile


Да не завижда кучката?

# 22
  • Мнения: 1 942
Русенка съм. Много си падам по тази марка дрешки. Тук знам 2 магазина с ризки, панталони, поли сака и редовно ги "преслушвам". Ако идвате към Русе свиркайте и ще ви водя да си харесате нещо.  Whistling

Не си се минала с цената. Скъпички са, ама си струват изцяло дрехите  Peace

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да, русенска е фирмата.
Цените тук са долу-горе същите

# 24
zdraveite.az sa6to si vzeh pantalon ot tazi firma-rusenska e.pantalona mi e 47 lv,no na tazi marka kato cqlo sa okolo 40-45 lv.hubava e stokata no naistina si idva po skapi4ko no pak e hubavo,zaslujava si.az si go vzeh ot bs

# 25
  • Мнения: 1 952
41 лв скъпо? На мен и евтино ми се вижда даже, особено пък ако е качествено.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Прилично качество на поносима цена е моето мнение.Другото,което е много важно за мен е,че сигурно това е една от малкото български фирми,която си прави труда да шие панталони над №46 с ниска талия и без ластици #2gunfire #2gunfireотстрани. Преди два дни си купих техен дънков костюм за 72лв.от едно квартално магазинче-направо е върхът-черен със сребърни конци,прави дънки тип панталон и късо вталено сако.Иначе имам доста техни панталони,но сака и поли избягвам да си купувам-малко са ми официални.
 Между другото миналата година перфектно бяха изплагиатствали едно яке от зимната колекция на Манго,та щерката намаза на половин цена.   

# 27
  • Варна
  • Мнения: 672
За мен тази марка е една от най-добрите български. Цените са достъпни ! Има и други добри русенски марки. Всеизвестно е, че в Русе има страшно много шивашки фирми .

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 388
За мен тази марка е една от най-добрите български. Цените са достъпни !
Peace
и аз така мисля имам поли и ризи от тази фирма.prinzesata , ти от кой магазин пазаруваш-да го преслушам за дънки и аз.

# 29
  • Мнения: 870
Къде ги има в София?

Общи условия

Активация на акаунт