Панталон от Stella Belcheva ?

  • 57 541
  • 256
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 147
това магазинче го затвориха преди месец някъде и отвориха ново, в него наистина няма на стела белчева. Но пък в Скай сити имало някакви намаления, не съм ходила още, но имало попадения Simple Smile

# 241
  • Мнения: 2
това магазинче го затвориха преди месец някъде и отвориха ново, в него наистина няма на стела белчева. Но пък в Скай сити имало някакви намаления, не съм ходила още, но имало попадения Simple Smile
Аз днес бях в Ску, не обърнах внимание на цените, защото нищо не ми грабна окото.Имаше много малко неща изложени, можеби 2 - 3 панталона, няколко ризки и 1 - 2 рокли.Общо взето не съм особено очарована !!

# 242
вижте какво намерих http://www.fashion.bg/shop/stela-belcheva-ood/9349 - това са адреси на фирмените магазини на Стела Белчева.
Дано съм помогнала.  Peace
Аз лично съм от Плевен и съм много доволна откакто отвориха магазин в града ни. ВИП клиентка съм почти от отварянето на магазина и ползвам постоянно отстъпки при покупките които си правя. С отстъпката цените са доста нормални.
Имат страхотна политика към ВИП клиентите си, а и персонала им е много готин. За Нова Година получих и поздравителна картичка.

# 243
  • Мнения: 619
Във Варна освен в магазина над адвокатската градинка... и онзи т.нар. Сезони, някой да знае къде мога да намеря дрехи от новата им колекция.. влюбена съм в един панталон и елече ,а никъде не ги намирам

# 244
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Има на доста места дрехи на SB - малко магазинче срещу Методистката църква, една барака зад спирката на 148, 118, 7 ... на Чаталджа посока Центъра, м-на до АБВ книжарница до Централна поща, м-н до сладкарница "Маргарита" (зад пощата има аптека и още един м-н за дрехи до него), по Сливница преди кръстовището на Археологическия музей (до него има м-н за стъклария) в блока до светофара е точно срещу оптика "Г...". Най-много нови неща видях в м-нчето срещу Методистката църква.

# 245
  • Мнения: X
Има на доста места дрехи на SB - малко магазинче срещу Методистката църква, една барака зад спирката на 148, 118, 7 ... на Чаталджа посока Центъра, м-на до АБВ книжарница до Централна поща, м-н до сладкарница "Маргарита" (зад пощата има аптека и още един м-н за дрехи до него), по Сливница преди кръстовището на Археологическия музей (до него има м-н за стъклария) в блока до светофара е точно срещу оптика "Г...". Най-много нови неща видях в м-нчето срещу Методистката църква.
Да ново магазинче е там и аз влизах, но има и доста неща на някакъв друг производител. А ризите на СБ бяха ужасно скъпи, а материите не са съвсем перфектно качество.

# 246
  • Мнения: 619
Благодаря много, Solar Wind и Azza Simple Smile
От всички дето избори.... май само на този срещу Методистката църква не съм ходила.. и по обяснението разбирам,че се намира като се тръгне от Общината към х-л Черно море в дясно.Нали така  Rolling Eyes
аз съм си харесала елек с панталон Simple Smile-черно и бяло като каре или туид (сособена шарка е ) счервени копчета и шевове.

# 247
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Да, правилно си разбрала  Peace. Такъв костюм с червени копчета гледах някъде, но толкова м-ни обиколих напоследък, че не помня къде  Crazy.
В м-нчето до адвокатската градинка ще имат зареждане четвъртък или петък, аз мисля в събота да намина да видя какво са заредили. Ако искаш може да провериш дали нямат това което търсиш.

# 248
  • Мнения: 2 492
Въпросният панталон с червени копчета го гледах за 51 лв.

# 249
  • Мнения: 619
Да и там е толкова то проблема е,че моя номер го взеха под носа ми....
Утре ще има и в понеделник... аз смятам понеделник да намина Wink

# 250
  • Мнения: 0
панталона с червените копчета стои страхотно. Аз си купих от фирменият магазин в Плевен от същият плат панталон, елек и сако - стоят перфектно. Закупих си този месец и няколко ризи и един черен панталон, защото е неотложно в гардероба си да нямаш черен панталон.
Много съм доволна от дрехите им, стоят ми много добре, цените са достъпни още повече, че съм им Вип клиент и ползвам отстъпка. Всяка седмица получават стока и съответно аз ги навестявам, за да видя какво ново има. Хубавото е, че като е фирмен магазин ако моя номер го няма те ми го доставят от Русе до няколко дни. Много са любезни и приятни мацките им в магазина. Знам че имат няколко техни фирмени магазини, но за Варна не съм чувала.
В сайта им има телефон за връзка с клиенти можеш да ги питаш за Варна къде може да намериш тяхна стока, там най-добре ще те ориентират.
Надявам се че съм била полезна.

# 251
  • Мнения: 850
 момичета дали в Бургас има магазин , моля ако някой знае да сподели  Hug

# 252
  • На точното място
  • Мнения: 298
Дрехи на тази марка има в Бургас на ул. Александровска, като подминеш парфюмерия "Ивис" има един магазин на 2 етажа. На долния етаж продават сувенири, икони и тем подобни а на втория етаж са дрехите на СБ. Дано си ме разбрала!

# 253
  • Мнения: 125
Момичета, и аз от 1 година харесвам тази марка и си купувам дрехи на Стел Белчева. Ниска и слабичка съм и не мога да си намеря дрехи за моя ръст. Обикновено ризите ми се набират в кръста, защото са шити за високи жени. Бях много изумена, когато обличайки ризи и сака от моя номер, открих, че ми пасват идеално и няма да се налага корекция. Е, как няма да съм доволна. сега имам 2 сака, 1 риза и два панталона. Всичко ми залепна. Последно вчера си купих панталона от 100% лен. Материята е фина и естествена. Какво повече да желая?
    Относно коментарите за материите, че са със занижено качество - фирмата предлага на пазара разнообразие от материи - и естествени и изкуствени, тоест за всеки вкус по нещо. Аз си търсих лен и си намерих. Доволна съм!
    Ако се интересувате магазинът в Казанлък се нарича "Любов". Намира се на главната улица в центъра на града.

# 254
  • Мнения: 619
Варненки, вече имат фирмени магазин на бул. Мария Луиза Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт