Подарък за доктора след раждането

  • 1 406
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 506
Аз подарих чаши за вино, всяка с релфен сребърен монограм. На мен много ми харесваха, надявам се и на него да са допаднали. Ако не - могат да ги подарят на първата сватба...

# 16
  • Мнения: 1 216
На моя доктор купих звезда. Кръстена е на него!!! Много съм горда от хрумката!!!!

# 17
  • Мнения: 1 457
Шоши каква звезда  newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 676
 Покрепям идеята за подарък от златен произход  Peace  Peace. Обаче, ако е фен на среброто, по-добре от него.

# 19
  • Мнения: 7 947
И аз подарих злато - на лекара златна игла за вратовръзка, на акушерката - гривна.Разбира се, занесох на всички и по един плик с алкохол , кафе, бонбони и букети за жените!

# 20
  • Мнения: 2 407
Аз и подарих поставка за вино!

# 21
  • Мнения: 1 216
Звезда в небето, избираш как да се казва, дата и в кое съзвездие да е (ако има значение) и си има организация на астро...., които ти я патентоват.

# 22
  • Мнения: 711
Аз му дадох 200лв на доктора, 100лв на акушерката и няколко пъти им носихме почерпки.  Hug

# 23
  • Мнения: 1 081
Аз не съм давала подаръци.

# 24
За ражддането на Дани подарих на докторката Бутилка Вино Бонбони букет цветя и комплект златна  гривна с обици и колие. А за раждането на Ема подари на докторката Вино бонони букет цветя гривна колие. И отделно дадохме пари.   

# 25
  • софия
  • Мнения: 636
Дадохме пари на доктора. Той не ги искаше ама ние му ги пуснахме в едни бонбони, та после е разбрал и ни се кара и му подарихме една икона на Св. Тодор - доктора се казва Тодор. Мъжа ми я нарисува, той е художник и така му остана за спомен. А сега понеже сме вече приятели - за разни поводи му подаряваме интересни снимки на дъщеря ни в рамки.Той каза, че вече си е направил цяла галерия и си я е харесал за снаха Laughing Shocked

# 26
  • Мнения: 5 362
Шоши,а звездата в цифри колко излиза?Че такава идея ми даваш...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт