Жените биологично програмирани да харесват розово???

  • 1 949
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 893
Много обичам розовото...Имам няколко дрехи в този цвят...Даже зимното ми яке е розово   bouquet JoyНо сега тази година ще го сменя! Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 593
Аз сьм изпуснала нещо това течение пепел от рози иначе много го харесвам имам много дрехи и особено летните CrazyНямам червени дразни ме нищо че балната ми рокля беше червена smile3511

# 32
  • София
  • Мнения: 289

Аз нямам розови дрехи. Не се харесвам с този цвят и не го нося.  Харесвам кафяв, тъмно зелен, бял  и черен. Те са преобладаващите в гардероба ми.

# 33
Нямам розови дрехи.За това пък черните ми са прекалено много Confused.

# 34
  • DE
  • Мнения: 967
Аз пък нямам нито една розова дреха, защото мразя розовото.

# 35
  • Мнения: 3 647
 newsm48 дрехите ми са предимно  червени , тук таме нещо  черно  и оранжево
 Flutter розовото за мен е нереализирано червено  Whistling и го отбягвам

# 36
  • Мнения: 2 407
Тази година не съм си купила нищо розово.Имам 2,3 неща от миналата година!
Като цветове имам от всички по 2 ,3 неща!

# 37
  • Мнения: 2 255
Обикновено съм на "цветни" периоди  Rolling Eyes периодично залитам към някой цвят и гардероба ми се оцветява в него  Joy В момента съм така на бежово-кафява вълна  hahaha
Но определено няма момент, в който да не нося синьо  Peace харесвам го във всичките му нюанси и тоналности  thumbsup
А колкото до розовото - това лято за сефре се облякох в 2 рокли с малко щампи в този цвят  Mr. Green и не било страшно  smile3556 но определно не е сред любимите ми цветове  Thinking

# 38
  • Мнения: 189
Ми не. Имам само една розова блуза, подарък. Обаче на червено не мога да устоявам, както и на тъмнозелено Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 1 483
Аз ужасно мнооооооого харесвам червеното Laughing

# 40
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Харесвам, но много зависи какво розово. Пепел от рози не ми харесва. Падам си по тъмнорозово, биещо към циклама.
И определено не понасям да съм цялата в розово(то това се отнася и за всеки друг цвят, де).

# 41
  • Мнения: 189
Не понасям розово, но нещо все ме влече към този цвят  Laughing.Доста дрехи съм събрала в този цвят. Всъщност цвета ми отива. А иначе любимия ми цвят за дрехи, е синия.

# 42
  • София
  • Мнения: 981
Имам само един розов потник - подарък.Може би съм го носила само веднъж.Не обичам розово,а цикламено и лилаво ненавиждам.Явно не съм програмирана правилно.
Дрехите ми са във всички други цветове,най-много харесвам бяло и синьо.
На голямата ми дъщеря повечето дрехи са розови.Тя си го харесва.

# 43
  • Мнения: 13 561
Нямам нито розова нито лилава дреха.Не понасям тази цветове.
И цикламено, освен това. За розовото са ми казвали, че ми отива, но аз като не го харесвам този цвят, не мога да се възприема с него. Ако е включен в шарка или детайл на дреха, понякога се примирявам, но много често само като видя розово и отсичам "не става!"
В розово имам едно-две червила и руж, който би могъл да се нарече розов и това е

# 44
  • София
  • Мнения: 4 590
Имам дрехи с почти всички цветове. По розово много не си падам и нямам почти нищо.
Обичам  червено и оранжево. Зелено и синьо по-малко. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт