Някои скачал ли е с бънджи?

  • 8 422
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Еми давай кво му мислиш толкова  Laughing

# 16
  • Мнения: 25 620
Ми в наше село няма, пък някак не се виждам да хукна нанякъде да скачам с бънджи.  Wink Mr. Green
А и ме е страх, че съпружеството ще се възползва от случая да се отърве от мен като ме прати за освидетелстване.  Joy

# 17
  • Мнения: 13 512
Синът ми беше с мен- на 4 години беше тогава. КАто стъпах на парапета на моста, се засуетих- хвана ме шубето. А той ми вика- "хайде, бе, мамо...ако ще скачаш -скачай,  умрях вече на това слънце!"...и всички паднаха от смях. юочакваха едно 4 год. момче да го е страх за майка му, но...моето ако можеше, щеше да ме бутне Joy Joy Joy Joy
Сега той иска да скача, ама май малко и него го е шубе. Сега аз ще отида на моста  да му говоря така hahaha

# 18
  • Мнения: 2 199
Не съм, но искам мой колега скоро е скочил от Аспаруховият мост и като ми каза какво е преживял, се престраших, дори и водата искам да пипна  newsm03

# 19
  • Мнения: 6 017
Не съм, но много бих искала да скоча...но има време не ми се мре   Mr. Green още

# 20
  • Мнения: 6 993
Не съм. Бих пробвала. И с парашут също. И летене с парапланер.

# 21
  • Мнения: 6 017
Не съм. Бих пробвала. И с парашут също. И летене с парапланер.
идеята за парашута ми е най- голямата мечта

# 22
  • Мнения: 25 620
идеята за парашута ми е най- голямата мечта

А аз съм скачала!  Party

# 23
  • Мнения: 6 017
идеята за парашута ми е най- голямата мечта

А аз съм скачала!  Party
И....как е?

# 24
  • Мнения: 25 620
Ами как да е?  newsm78
Зарибяващо!   Hug Ама тогава бях на 17...  Wink Laughing
Най-голямата ми мъка беше, че не можах да продължа. Още ми трепка сърчицето, когато чуя рев на самолет...  Tired

# 25
  • Мнения: 1 568
Ей,страхотни преживявания сте имали! Супер! Дано дойдат и в нашият град по-скоро! :peace:

# 26
  • София
  • Мнения: 2 857
аз не съм, но мен ме е страх
имам чувството, че нещо ще ми стане - я на сърцето, я на ушите от налягането  Embarassed
ако лекар ме прегледа основно може и да се навия
гаджето ми е скачал в Канада от 200 и няколко метра
аз не мога да си го представя
/Витиня е 120 м - най-високо за бънджи в Б-я/

# 27
  • Мнения: 1 951
Аз не бих скочила. Имам мерак за парашут или парапланер, но бънджи - не  Naughty

# 28
  • Мнения: 963
Мен ме е страх с бънджи... не за друго, ама поне за няколко случая знам дето... опитни хора са се осакатили доста жестоко... за по няколко години напред поне.  Confused
А с разните там делта-, пара- и подобни планери ми е мерак... Сигурно, защото още не съм чувала "страшните" истории.  ooooh!
Офф, бъзлива съм си явно.

# 29
  • Мнения: 1 568
Има ли наистина случаи на осакатяване с бънджи?

Общи условия

Активация на акаунт