Прическата на Преслава

  • 24 407
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
сешоар,четка-нищо особедно

# 16
  • Мнения: 140
я се  осъзнайте това лято работих в една дискотека и я бяхме поканили да дойде да пее на откриването
косата й беше малко под раменете останолото са изкуствени пирги пък и 4естно казано не забелязвам нищо особено в при4еската й

# 17
  • Мнения: 1 313
На последната снимка много ми харесва- и прическата, и цвета.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
и аз искам такова бретонче, много е сладко  Wink някакви идеи къде в Пловдив ще постигнат този резултат?
Моя колежка е подстигана подобно, верно е че не стои така ако не се издуха и пооправи, но знам че се е подстригвала при Катя - работеше в Сакс сега работи в Куин (До БНБ). Много съм доволна как работи, аз запръв път отидох при нея на сватбата и оттогава ходя при нея-верно малко е грубиянка и гръмогласна но е добра Simple Smile

В Пловдив наистина само Катя може да направи тази прическа  Peace Не случайно Преслава се вьзползва и от нейните умения  Wink Само че вече не е в салона на Лилито от ББ3 - Куин, ами си отвори свой салон. Намира се в капана в пресечката от дясната страна на Железарския магазин. Преди беше магазин за италиански мебели - ОМНИА. То и сега си стои още табелата, а салоньт е страхотен  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 386
сешоар,четка-нищо особедно
е, прическата не е като да е с перо в гъза, вярно е
просто филиран бретон, хубаво изсушена коса, малко ролки... но пък седи хубаво и не толкова кукленско чалгаджийско. само ако не беше нацупила устните по този начин, като... фолкпевица

# 20
  • Мнения: 2 386
Учудващо, но и на мен ми хареса..

Тия джуки ми бъркат в очите  Mr. Green

# 21
  • Мнения: X
Sir, yes, sir! Laughing
Прическат е сладурска, но трябва да се внимава с филирането, че мен ме бяха направили направо "надъвкана" преди година Sick

# 22
  • Мнения: 636
Тя май не ги е нацупила, а направо ги е понапълнила с филър. Но ми харесва така.
А прическата е филиран бретон, пластове и на някои от снимките навита на ролки, на други -издухана.
Тая прическа най-лесно се прави на удължени коси, както е и при нея. Мисля, че на гъста коса няма да стане добре.
Няма спор хубава е, но изискава сериозна подръжка. Нали се досещате как ще стои след баня, без сешоар Wink Направиш ли се така ставаш абонат на фризьора 2 пъти седмично.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 220
Какво и е специално …? Филирана на етажи и оформена със сешоар !!! В добър салон с подходящи стилизиращи продукти - ако има човек дълга и хубава коса нищо сложно няма да го направят тъка, въпроса е че това нещо ще е моментно, след изкъпване забрави така да ти стой косата трябва сама до си я правиш или до ходиш на фризор за да те издухат пак така…. А това момиче дали може да си затваря устата до край, на всички снимки е като шаранче  Joy

# 24
  • Мнения: 893
я се  осъзнайте това лято работих в една дискотека и я бяхме поканили да дойде да пее на откриването
косата й беше малко под раменете останолото са изкуствени пирги пък и 4естно казано не забелязвам нищо особено в при4еската й

Мила, косата си е изцяло нейна....Само за фотосесии си склага...И съм й пипала гривата, и съм си играла с нея...Нейна си е!
И косата й е доста под раменете....кога сте я канили...2003  hahaha

# 25
  • Мнения: 170
Мила, косата си е изцяло нейна....Само за фотосесии си склага...И съм й пипала гривата, и съм си играла с нея...Нейна си е!
И косата й е доста под раменете....кога сте я канили...2003  hahaha

[/quote] 

На мен пък ми харесва косата й, изглежда страхотно /естествена или не/. А и нали всички ние изглеждаме по различен начин след като сме станали от сън, и след това поразкрасени. Останалото е въпрос на финанси.
Сълзице /много ти е дълъг ника,затова на галено/, явно сте много близки с Преслава?! - кажи каква боя ползва, че го докарва тоя страхотен цвят. 

# 26
  • Мнения: 3 782
Учудващо, но и на мен ми хареса..

Тия джуки ми бъркат в очите  Mr. Green
Но и аз смятам,че тази прическа не е нищо собено.Просто самото поддържане е малко кофти, иска много грижи Peace.

# 27
  • Мнения: 9 093
Мила, косата си е изцяло нейна....Само за фотосесии си склага...И съм й пипала гривата, и съм си играла с нея...Нейна си е!
Реално, косата й е къса до към раменете, от там всичко е изкуствено добавено.
Това го знам от нейна близка приятелка, но пък ти явно също си й близка, така че...както и да е Simple Smile
важното е, че е хубава прическата Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 01:30 от .:.Stef.:.

# 28
  • Мнения: 211
Моето мнение е, че не прическата е толкова специална, а просто всеки път е направена от фризьор. Всяка прическа изглежда супер след фризьор. Когато фризьорката ми слага кристали и ми направи косата и зглеждам супер, лъскава, права, фреш. а когато аз си сложа кристали в къщи е МАЗНООО  Mr. Green А тази игра с това много късото отпред съм я играла и няма да се случи пак. Такива късички са много трудни за поддръжка поне според мен.  Според мен ако искаш подобна можеш да занесеш снимка на фризьорката, но си мисля, че може да стои малко по различно ако не ти е удължена косата.

# 29
  • Мнения: 674
при4еската е страхотна наистина.а преслава се прави в пловдив. Peace

Общи условия

Активация на акаунт