Пиянски запои до сутринта!!!

  • 2 481
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 213
Боже опази от такива спиртосани и извитрели от алкохол болни мозъци.Говориш молиш ги като човек да СПРЪТ да вдигат олелия до небето и няма братче то си знае неговото.То те гледа като теле и вика .ТИ КО ИСКАШ МА ДА НЕ СЪМ ГО ПРАИЛ АЗ ТУЙ ТОЙТО ЛАПЕ ЧЕ ДА МУ ПАЗЯ ТИХО МА и ти тряскат вратата под носа.Една година и половина ги траем със съпруга ми  който работи на 3 смени и двете ни дечица. Вече не се издържа  и аз се чудих какво да правя щом като не разбират с добро.Живеем със тях на един етаж апартаментите ни са един до друг не стига че крещят бият се ами и чупят каквото им падне в ръцете независимо кога ще се прибере мъжът и се започва.Тази нощ в два и половина човека чупи във хола каквото му падне като мереше в стената на хола детето както спеше се стряскаше и почваше да плаче  Tired Tired Tired Дано всичко да се оправи желая на всички лек ден и успех на всички които имат такъв проблем  bouquet  

# 16
  • Мнения: 207
Ужас! То бива безобразие ама това на нищо не прилича! Sad Викай всяка вечер полиция,има часове които трябва да се спазват! Много жал ми стана за детенцето!

# 17
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Леле, добре че в моя блок живеят повече  пенсионери. А е рекъл някой наемател да си поусили музиката след 22 часа, и полицията вече тропа на вратата му. Щото живеят и семейни с дечица, но ние явно сме доста по-търпеливи и толерантни.

# 18
  • Мнения: 239
  Здравейте! За сега има спокойствие - изключвам разбира се обелките от шоколадови вафли, чесън, слънчоглед, трохите и т.н. в терасата ми, тромавото ходене, местенето на предмети и затръшването на врати... Това съм готова да преглътна - само мир да има! Да видим дали ще е така или има затишие след буря! А може просто да ни дават време да си поемем въздух и да съберем сили за следващия "купон"?! Simple Smile
  Пак ще докладвам!!! Heart Eyes

# 19
по мое мнение е опасно късно вечер да отидеш сам, без значение мъж или жена, да се разправяш с пияни съседи - пияни са, не се знае какви точно са или какви скрити страсти е събудил алкохола, колко са ... за съжаление са ми известни трагични случаи ... затова най-добре е да се звъни на полицията - това им е работата, не ходят по един и са въоръжени.
ако не са съвсем темерути съседите (за студенти много работи), върши работа връщането на жеста с пускането на силна музика или друг шум, малко след като са заспали - добре е музиката да е нещо с високи тонове, виещо, бъркащо в мозъка ... примерно, към осем сутринта - тъкмо са дълбото заспали, тръгва им махмурлука, няма да знаят на кой свят са ... а нормалните хора или са на работа, или поне могат да излезнат ... става и с наговаряне със околните нормални съседи.

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Вика се полиция, та ако ще да и през 5 мин. В един момент на полицаите им писва да се разкарват и им прасват акт. Аз търпях такъв тормоз в продължение на 2г. и нищо не помагаше, докато не въведоха актовете на трето идване. Това с актовете маЙ деЙства и маЙ имат начин да си събират глобите, защото откакто го въведоха, тормозът спря (да не чуе дявол). Ако пак вдигнат джангър, пак викам полиция и хич не ми дреме коЙ какъв повод имал за купон. Страшно ми е любопитно обаче, какав ли им е начинът за събиране на глобите, че идиотите-пияндури се шашнаха  newsm78

# 21
Три пъти съм викала полиция и винаги са били много заети!!!Как успявате да ги накарате да дойдат???

# 22
  • Мнения: 3 036
Здравейте!
При нас положението е от "съседи" - заведение.
Ние сме на втория етаж.
По комина се просмуква миризма на готвено и гранясало олио.
Вечер не минава от пиянски сблъсъци.
Не можеш да кажеш нищо защото заведението е закупено(не е под наем).
Дават се пари на полицията и не можеш да кажеш нищо,а ти те идват да си пият кафето тук.
Викахме ХЕИ но с подкуп казаха че не мирише направени са замервания и нищо не е отчетено.Да не говорим че плъзнаха  плъхове и хлебарки от храната.
Напълно разбирам  авторката на темата, защото е ад да живееш така на този постоянен тормоз.

# 23
  • София
  • Мнения: 443
една приятелка беше в германия на специализация и ми каза че съседите й отдолу викнали полиция, защото си влачела чехлите по пода  Laughing
май имаме тренинг на простотия и висок праг на търпимост  Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 443
имаме двама съседи полицаи във входа, ставаха зулуми не веднъж и какво? - точно нищо
сега сина на единия полицай влиза в пубертета с пълна сила - забелязва се по щедро надписаните стени и асансьор с оди от почитателки. Направо прилича на обществен кенеф.
мъчих се АЗ да почистя ама тия флумастри не мога да ги махна с нищо

# 25
  • Мнения: 213
Здравейте!
При нас положението е от "съседи" - заведение.
Ние сме на втория етаж.
По комина се просмуква миризма на готвено и гранясало олио.
Вечер не минава от пиянски сблъсъци.
Не можеш да кажеш нищо защото заведението е закупено(не е под наем).
Дават се пари на полицията и не можеш да кажеш нищо,а ти те идват да си пият кафето тук.
Викахме ХЕИ но с подкуп казаха че не мирише направени са замервания и нищо не е отчетено.Да не говорим че плъзнаха  плъхове и хлебарки от храната.
Напълно разбирам  авторката на темата, защото е ад да живееш така на този постоянен тормоз.
ОЛЕЛЕ УЖАС тя простотията не ходи по гората Weary newsm09
ДЕСИ направо не ти завиждам ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт