Бюро " Форумски справки "

  • 52 175
  • 949
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 831
Декларирам, че не съм била в този форум.
Логично е да се е разпаднал.

Явно не си била от поканените  Laughing

# 106
  • Мнения: 4 778
 Сега и на мен ми стана интересно за тая ложа...Поне един ник споменете де, скръндзи  Laughing

# 107
  • Мнения: 3 423
Декларирам, че не съм била в този форум.
Логично е да се е разпаднал.

Явно не си била от поканените  Laughing
Разбира се, че е явно. Айде, споделете повече.

# 108
  • Мнения: 984
"Омега" като изписване има вид на отвор, дупка, хралупа /доста специфиично, не мислите ли?/. В случая отвора е отворен Mr. Green, защото долата част при изписване в ръкописната реч винаги остава отворена. Laughing
"Точка" - та преди "омега" - та е край преди края или предизвестен край.
Обаче край на какво Laughing? Ми край на една едва започнала кариера хейтър на хейтърите, неуправляем ураган от хормони и неизяснена самиличност, трудности при приемането на чуждото мнение и различие - все проблеми на личностното израсване, ако питате мен. Закъснял край на пубетета /опозиция срещу пола, расата, класата/. Уви!
Може би пак ще се върне, но променен и обогатен с нови идеи, подходи, взаимоотношения?

# 109
  • Мнения: 4 778
Би ли споделила кой точно е пора  от списващите  във форума Mr. Green?

# 110
  • Мнения: 4 195
гейминг не се е взел с луминоса, грешно ви е инфото Grinning - тоест сватба не е имало
аз помня за битката между мен самата и ая киара.
някой питаше за масонска ложа и друг форум - майките от чужбинския, бяха създали техен си форум и в него се влизаше само с покана на ЛС да зареже този Whistling Whistling
И аз за Сопрано питам - що е баннат, прилично се държеше напоседък, и то доста newsm78
всъщност най - големите борби тук са ставали извън клюкарника - в това съм убедена, уникални спорове и обиди може да прочете човек в другите подфоруми Confused

# 111
  • Мнения: 984
Би ли споделила кой точно е пора  от списващите  във форума Mr. Green?
А бе къв пор, бе Laughing, пола исках да кажа, грешка, мистейк!!! Joy Joy Joy

# 112
  • Мнения: 3 521
Сопрано, последно го засякох с един робот на аватара. Thinking
За Масонската ложа - един ник съм аз Mr. Green, но днес съм гадна и няма да клюкаря.
Не видях никой да е отдал дължимото на вивита като воин - тя е гладиатор от класа. Peace

# 113
  • Мнения: 503
Любопитна съм къде се пресякоха пътеките на бабиейросите с априлките, че чак за гушите да се хванат?

# 114
  • Мнения: 4 778
Май в една тема, в която имаше номинации. Бабиейросите водеха, а след априлките течеше агитация на лична да се гласува яко Laughing Имаше даже една мацка от тях, която си спечели прозвището " Агитаторка "  Mr. Green

# 115
  • Мнения: 984
Кас, знаеш ли коя е Касиди Блак? Една страхотна крадла от романите на Майкъл Конъли...

# 116
  • Мнения: 2 891
Май в една тема, в която имаше номинации. Бабиейросите водеха, а след априлките течеше агитация на лична да се гласува яко Laughing Имаше даже една мацка от тях, която си спечели прозвището " Агитаторка "  Mr. Green

 Shocked Къде съм бляла пак? Каква клюкарка съм? Срам, срааам  ooooh!

# 117
  • Мнения: 4 778
Специалност по-конкретно Laughing?

# 118
  • Мнения: 442
Обаче, мамчета, аз все още се чудя онуй нещо Хамелеото дали е Мерзавеца...............
Хамелеото е пас загадка. Не съм хейтърка, харесвам го човека, нищо че му липсва финес. Много е еднакво с мерзавеца, бей!....
Мишон, мислила ли си за кариера в Следствени служби? Wink

ц! няма да й се получи

# 119
  • Мнения: 984
Специалност по-конкретно Laughing?
Краде бижута от сейфове на банки! Най-известния роман е "Блудна луна". Чете се зе един ден. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт