Радостта ми е голяма - ще съм ДЕКЕМВРИЙСКА мама!

  • 12 034
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 210
Дари, ужасно неприятно Sad Пробвай стария изпитан метод с ракията - яко жабуркане му е майката. А за занимание... влез във форума за кърмене, ако още не си го посещавала или си пусни някоя игра да трепеш гадове. Мен лично това последното ме успокоява повече от всичко, особено след досег с администрацията.
Чудя се дали ще се присъединят и други мами към нощното джамбуре?

# 16
  • Мнения: 280
Мерси babaToHka ,вече пробвах ама не помага при затворен зъб явно. Ще чакам до 7 часа и бегом на зъболекар. За игрите, сега съм пуснала едни пасианси, голямо забавление, да видим до кога.

# 17
  • София
  • Мнения: 210
Пробвай и тук: www.grab.com При регистрация не спамва, само ако даунлоадваш, но пък почти всички игри са достъпни онлайн. Страхотно губи-време е!
Ех, само да не беше тая пуста дисертация... Толкоз игри ми стоят на бюрото за преслушване, а не мога да се размързеливя на спокойствие.  Tired

# 18
  • Мнения: 280
Готово, регистрирах се и там. Иначе аз играя тук http://www.pogo.com пасиансите и таблата са ми любими.

Сега и бебчо се присъедини към играта, дано не го е събудил зъбобола и него.

# 19
  • Мнения: 337
лелеее за пръв път тук да има някой като вляза вечер
баба Тонка а ти защо си дежурна
дари , аз не съм много наясно с това кои  обезболяващи са безобидни и кои не , но защо не пробваш да пийнеш нещо за да те успокои поне до сутринта

# 20
  • Мнения: 280
Не ми се рискува с лекарства, ще издържа до 7.00 , малко остана.

# 21
  • София
  • Мнения: 210
maxi, цял живот съм работила най-ефективно нощем. Като се замисля май и съм се забавлявала най-добре пак тогаз  Laughing
Най-любимото ми време е точно около 5.30 сутринта - вестниците са си пуснали вече онлайн изданията, скоро почват първите новинарски емисии и коментари по радиата, аз съм вече леееко поспалива, но все още с много идеи. Ако не обичах толкова много да си поспивам щях всеки ден да ставам в 5. НО! Обръщам се най-официално към човечето в корема, че това не е покана след няколко месеца да реализира тези ми намерения.  Twisted Evil
Дръж се Дари!  Peace

# 22
  • Мнения: 337
А за забавленията и аз съм съгласна , ама като се сетя за нощните смени навремето как ми тежаха и колко ми се спеше и как едва издържах до сутринта и само при мисълта почвам да се прозявам и ми се доспива ...оххх май ще ходя да си лягам Rolling Eyes
дари , то вярно , че малко остава аз сега сметнах , че е почти 6 при вас ...дръж се не остана

# 23
  • Мнения: 280
Държа се , сега отивам да си взема душ и да се обличам лека полека. После звънвам на док , а как ми се иска и да успея да поспя като си дойда. Хич не мога да спя денем.

# 24
  • Мнения: 534
добро утро момичета,
ей, голяма компания сте били заформили нощес Wink
Дари, дано се оправиш днес, че този зъъъъъъъб Tired
Голди, благодаря за милите думи, чак зачервих бузи Blush и на другите момичета, разбира се...ами радвам се, че ви доставя удоволствие това, което правя...все пак това е и целтта - да ни е приятно Peace
тази сутрин малко се стреснах - нали дъвча малтофер от 2 дни и тази сутрин като ходих в тоалетната, гледам тъмнооцветени изпражнения #Crazy...не бях чела листовката какво пише, но след като я прочетох се успокоих, че е нормално, без клинично значение...
сега рано-рано ще отскоча до офиса, да помогна на колежката да го дооправим и след това се прибирам, че мъж ми се прибира днес от София и съм щастлива - сама направо не ми се стои...как съм била толкова години, направо не знам newsm78
от мен лек и хубав ден  bouquet

# 25
  • Мнения: 70
Момичета привет Simple Smile,
хайде да направим едно уточнение за срещата, много ми се иска да дойде, ще направя всичко възможно, може ли да си запазя едно местенце, но не е 100% сигурно.
Значи става въпрос за днес в 18:30ч., нали така??? Сега видях и мястото, стана ми ясно!
Ако има някой от Надежда или близките квартили по път, може да ходим заедно, аз съм с кола, ако искате пишете ми на лични, да си разменим тел. Simple Smile
Чао за сега Simple Smile

# 26
  • Мнения: 482
Благодаря ви за отговорите! За почнала съм 25-а седмица, сигурно е така, както пише в статията, защото след това си бях добре. Можех и аз да дойда на срещата, но не мога да оставя малкия, а с него си е направо беля, след половин час ще замрънка да си ходим и не си струва разкарването само за толкова. Но на вас весело изкарване!

# 27
  • Мнения: 1
Добро утро на всички прекрасни бремелинки Grinning Щом организациата е толкова сериозна и аз ще се присъединя надявам се да можем да се съберем, че нали сме умножени по 2 Wink

# 28
  • Мнения: 2 641
добро утро и от мен

снощи пък нашия тати вися на компа до 4 часа сутринта. аз немога да заспивам без него и се въртях и аз ама той си седи на компа и тва е. дойде си после , дъщеря ни го усети и хайде хоп в нашето легло. и аз с целия си акъл я завих с моя чаршаф да сме двете завити и се обърнах с тумбака към краката и да ме рита по успешно  Crazy много съм смахната на последък и само щуротии правя. в събота отиваме да си харесваме легло и матрак че ми писна вече да ме бутат и ритат в леглото.
момичета вие така и не ми препоръчахте някой зъбар при който ходите и сте доволни...

# 29
  • Мнения: 127
Леле,момичета,какви сте нощни птици!Аз напоследък съм страшна поспалана-в 22ч вече съм откъртила,а сутрин ставам към 9!Дари,зъбобола е голям кошмар,а и мен толкова ме е страх от зъболекарските машинки SickДано се оправиш по-бързо!
  А как ви завиждам на софийските мами,че ще си направите среща!Благородно разбира се ! HugДа не забравите после да разказвате и да качите снимки!
P.S. Да не забравя да поздравя Ивето и да и благодаря за прекрасното оформление на темата!Иве,страхотна си!

Общи условия

Активация на акаунт