Радостта ми е голяма - ще съм ДЕКЕМВРИЙСКА мама!

  • 12 055
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 210
Иве, ако миналата нощ ти се е сторила безсънна, виж какво ще става тази вечер. Пълнолун(д)ие е!
Днес мамите, които се притесняват за килограмите си могат да си направят разтоварващ ден на плодове и зеленчуци. Официално луната влиза във фаза в 13.35, но както вчерашния, така и следващите 2 дни общо взето ще се под знака на безсъние, заядливост, депресия и въобще който накъдето го избива.
След всичко това как да не ви пожелая хубав ден!  Wink

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
добро утро!Стела Мария пожелавам ти бързо възстановяване !На рожденничката да е жива и здрава и прекрасно бебе през декември!
Честно да Ви кажа много съм запалена по тези деца.мечтата ми е да са трички.нямам търпение!

# 242
  • Мнения: 70
Добро утро Simple Smile

Стела Мария, добре дошла отново сред нас Hug , радвам се че вече си добре, наистина е било голямо премеждие, но всичко е добре, когато свърши добре!

zhaygarova, честит рожден ден bdbaloni, желая ти всичко най-най хубаво.

Баба Тонка, ти ме поуспокои малко, тъкмо се бях замислила на какво се дължи изнервеното ми и заядливо състояние, снощи не можех сама да се понасям, а не знам как ме издържат вкъщи, всичко ме изнервяше, а това че и следв. два дни ще е така не е добре newsm78, трябва да се изолирам някъде....

# 243
  • Мнения: 277
здравейте момичета
стела мария, радвам се, че се оправяш. то на хубав човек и шини му отиват Simple Smile
zhaygarova, честит рожден ден, много усмивки и здраве и разбира се, едно чудесно бебче през декември
аз днес имах много неприятна случка сутринта и сега ужасно ме боли целия корем и се чудя какво да правя. всичко от уплаха. излезнах да прибирам кучето като тръгвах за работа и няма го няма го, по едно време се появява, ама не е моето.....една овчарка, която живее през една къща и се бяха били с моя. тръгнах да го гоня, но моя не се появява. помислих, че са се сдушили и тоя е надделял и полудях. тоя го изгоних в неговия си двор, а моя се появи след 2 минути и имаше лиги по него, определено не от целувки. и се поуспокоих, щото иначе нищо му нямаше. но като ме заболя стомаха. глътнах 2 магнерота, но не ме отпуска. чудя се дали да не отида да лежа, но дали ще помогне Sad
бабатонка, аз имам мечо пух на смехурко, това ми е любима книга и доскоро настолна, прочитах си любими пасажи. сега сигурно е в кашона с книгите, заради очертаващи се ремонт, но ако искаш мога да я намеря и заема. разбира се, старо издание е. имам и оригинала на милн, той преди няколко години имаше годишнина и един обожател ми я беше подарил...напразно Simple Smile

# 244
  • Мнения: 331
Zhaygarova, честит рожден ден и от мен. Пожелавам ти много любов и късмет, както и живо и здраво бебенце през декември nbirthday.
Стелче, пожелавам ти бързо възстановяване и много кураж. Всички ти стискаме палци и ти съчувстваме. Hug
Приятен и успешен ден на всички!

# 245
  • Мнения: 1
Честит рожден на Zhaygarova  bouquet newsm38 Бъди много здрава, щастлива и обичана Grinning

Венчо, колички на Peg Perego съм виждала в магазин Планет Бейби на ул.  Гешов

# 246
  • Мнения: 277
мерси, бебобо
ще намеря телефон да се обадя да питам за този модел. той всъщност няма зимен кош отделно, а дръжката се завърта и става на зимна количка за новородено. ще ми се да видя дали е ок

# 247
  • Мнения: 482
Благодаря на всички за милите пожеляния! Всичко, което се сбъдне, да ви се връща двойно! И понеже не мога да ви почерпя от нашата торта /защото още не са ни я доставили, не за друго/, насладете се на гледката http://www.2fukli.net/butikovi.aspx







Glitter Graphics

# 248
  • Мнения: 57
Честито на рожденничката и от мен  uraБъди жива и здрава и едно здраво бебче през декември!Стелче радвам се,че си добре HugНа новите мами welcomeВчера бях при доки и всичко с бебо е наред,дори върви с една седмица напред.Изписа ми сиропчето на ХИП.Лек ден ви желая Laughing

# 249
  • Мнения: 2 643
Стела Мария, добре дошла отново!  Hug Възстановявай се бързо! Радвам се че се оправяш.

Венчо, ако полежиш определено ще помогне - аз като получих контракции преди 2 седмици док ме прати прави в леглото и на 2рия ден бях ОК. Изписа ми и Диаспорал - магнезий на прах - според моя док това бил най дория препарат в Бг на магнезий.

Хубав ден на всички, аз ще се пробвам да съм само на плодове днес newsm78

# 250
  • Мнения: 630
Здравейте момичета  bouquet
Господи , Стела Мария какъв ужас си изживяла. Искрено се радвам, че вече си добре и няма последствие за бебчо. А и като си представя колко можеш да пиеш обезболяващи...
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Zhaygarova!
Много щастие, късмет и любов, а другото само ще дойде   bouquet
Венчо - за съжаление така реагираме на стресовите ситуации - с контракции. Когато Марина я метна летния грип и повръщаше постоянно - и аз бях около 3 часа с почти постоянни безболезнени контракции. Аз съм на 4-ти на консултация и ще видим как и се отразяват на бебка.
Като гледам снимките от срещата направо съжалявам, че не съм в София. Много добре би ми се отразила.
И аз си изтипосах снимка на коремчето, но като я сравнявам, май ме хваща малко срам с този размер  Simple Smile Иначе имам 6 килограма отгоре, но с този апетит лунуването просто го изключвам като вариант.
Сега отивам да ми пооправят малко косата, че след почивката е избил някакъв гаден червеникъв оттенък, който ме дразни ама много.
Лек ден и успешна седмица на всички!

# 251
  • Мнения: 2 643
  bouquet Честит рожден ден мила! Много здраве, радост и любов  Hug   bouquet

# 252
  • Мнения: 219
Zhaygarova честит рожден ден, да си жива и здрава, и един здрав бебок през декември. Много радости и късмет!
Стеле, добре, че се оправяш. А и мъжа ти е прав, я си дай малко почивка и ти си човек (е, освен пък ако не те дразни много почивката де, ама с тия 2-ма малчугани едва ли ти е скучно Simple Smile ).
Честито на мамите научили пола на бебчетата.
vencho знам какво е да се притесниш за куче. Ние предишното го загубихме в парка (лудо куче, много голяма дивачка беше, и то само на 6м, хукна след една каруца и то в центъра на софия и повече не я намерихме), много ми беше мъчно. Представям си, ако беше сега, леле, сигурно 1 седмица не трябваше да мръдна от леглото. Да се надяваме, че повече няма да те притеснява "звяра" така.
Айде по една  Hug за всяка мама от мен, че да не се нерви от пълнолудието  Joy (поне вечер е хладничко)

# 253
  • София
  • Мнения: 1 626
Честит рожден ден Zhaygarova  newsm59

Стела Мария оправяй се бързо!

По въпроса с ехографите. Мен на ЖК досега са ме гледали два пъти. По ЗК на толкова има право всяка бременна с нормално протичаща бременност. Това е по програмата Майчино здравеопазване. Аз понеже се съмнявах си я разпечатах от сайта на здравната каса. На мен ми се струват малко.

На една позната доктора й беше казал, че тези два ехографски прегледа са напълно достатъчни, ако няма никакъв проблем. И че в чужбина било така. Обаче българката била вманиачена да се гледа и само давала напразно пари за тези прегледи. Познатата ми обаче си даваше пари всеки път да я гледа, но той пак й казвал че няма смисъл. Да се чуди човек какъв му е проблема като той ги взима парите.

Момичета на мен досега са ми пускали един път само изследвания ПКК и урина - съвсем в началото, като отидох за пръв път на лекар. Вие доста изследвания сте направили. Сега като отида на ЖК в началото насептември да я изнудвам ли докторката да ме прати пак  newsm78

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 408
newsm18 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН! Zhaygarova  nbirthday
Стела Мария снимката е стряскаща, право е детето дето ти е казало,че си като от оня сериял, но слава Богу вече изглеждаш добре,надявам се и така да се чувстваш!  Hug
При д-р Гиздов във ВМА ме гледа всеки месец на екограф, но сега при д-рката от Св.София ще трябва да си плащам.
Иначе и ние ритници усещаме само вечер, през деня мирува... дано после си смени режима, макар,че сега едвали знае кога е ден и кога е нощ!
За пълнолу(д)ието преди време го спазвах и имаше ефект с килата ама сега не ми е до това, едва 11 часа е а аз вече съм си поръчала ризото Примавера от Виктория (обожавам го!) и после от де тея кила!!!!
dixi ама как 450грама ще се сега, ние с теб сме със седмица разлика нали! а митналата седмица бяхме 750гр.,т.е. в 23 г.с. Май многооо дебели растеме  newsm78 това оказвали влияние за по-ранно раждане или нещо друго!

Общи условия

Активация на акаунт