Тънки и дълги или къси и дебели предпочитате?

  • 7 648
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Дълги и нежни,истина е това че дългите мъжки пръсти докосват така,че ти се завива свят!!! Rolling Eyes

Това е така, не толкова заради пръстите, а защото носителите на такива пръсти са обикновено чувствени натури. Нежни( но не нежни по оня гейски начин!) по дифолт  Wink
На носителите на дълги и тънки пръсти обикновено всичко им е дълго и тънко  Whistling

# 16
  • Мнения: 3 268
Mmmm,ne e tochno taka

# 17
  • Мнения: 5 622
Учудвам се колко много хора без претенции има тук. Това ми напомня оная, косматата тема и, че там също се бях учудила на колко много хора не им пука мъжа дали и къде е обезкосмен  Stop  Thinking

Но пък никой не е гласувал за кебапчетата все пак...

# 18
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
О,Руска не съм съгласна с теб ,че всичко им е дълго и тънко.Дълго -да,но не и тънко ,скъпа Party

# 19
  • Мнения: 7 723
...

Но пък никой не е гласувал за кебапчетата все пак...
Нещо си в грешка! Whistling
Кебапчето не е късо и дебело- то е дълго и дебело Whistling Whistling Whistling
Поправи го, и аз ще гласувам за него... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 070
Много сори грешно съм ви разбрала
Трябва ше да се уто4ниш;Тънки или дълги или къси и дебели мъжки пръсти предпо4итате да ви бъркат в носа;-примерно

# 21
# 22
  • Мнения: 5 622
Дълги и нежни,истина е това че дългите мъжки пръсти докосват така,че ти се завива свят!!! Rolling Eyes

Това е така, не толкова заради пръстите, а защото носителите на такива пръсти са обикновено чувствени натури. Нежни( но не нежни по оня гейски начин!) по дифолт  Wink
На носителите на дълги и тънки пръсти обикновено всичко им е дълго и тънко  Whistling

Аха..Знайш кога...  Whistling

...

Но пък никой не е гласувал за кебапчетата все пак...
Нещо си в грешка! Whistling
Кебапчето не е късо и дебело- то е дълго и дебело Whistling Whistling Whistling
Поправи го, и аз ще гласувам за него... Mr. Green

Ама като се изпече и се спихва. ОСтава си късо. Даже не е и дебело  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 7 723
...Тънки или дълги или къси и дебели мъжки пръсти предпо4итате да ви бъркат в носа;-примерно
За носа определено предпочитам тънко кутре с маникюр-
хубаво да ми обере всичко  Crazy

# 24
  • Мнения: 7 723
...

Ама като се изпече и се спихва. ОСтава си късо. Даже не е и дебело  Crossing Arms
Зависи си от майстора на скарата  Whistling

# 25
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
...Тънки или дълги или къси и дебели мъжки пръсти предпо4итате да ви бъркат в носа;-примерно
За носа определено предпочитам тънко кутре с маникюр-
хубаво да ми обере всичко  Crazy
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тъкмо да гласувам с "къси и дебели" и видях уточнението.
Тънки и дълги.

# 27
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Много сори грешно съм ви разбрала
Трябва ше да се уто4ниш;Тънки или дълги или къси и дебели мъжки пръсти предпо4итате да ви бъркат в носа;-примерно
Не се вкисвай сега  Wink
И аз за това си помислих първо  Peace

# 28
  • Мнения: 5 622
...

Ама като се изпече и се спихва. ОСтава си късо. Даже не е и дебело  Crossing Arms
Зависи си от майстора на скарата  Whistling

Ми не знам кой е майстора като ги ям в кръчмата..Другя път ще отида лично да проверя  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 4 585


Не, че ми са къси пръстите, но дългите пръсти са вързани с генетично заболяване.
От друга страна доста параметри на човешкото тяло подлежат на корекция.
Пращайте тинейджъра да играе баскетбол. За 5-6 години ще може да държи стабилно
с една ръка баскетболна топка.

Общи условия

Активация на акаунт