Португалия 4 - boa vinda !!!

  • 18 919
  • 274
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 101
 Hug ха здравейте и от мен..
Меди до в4ера бе6е си лято..даже през деня мога да кажа 4е си  бе6е жега,но заваля 1.я дъжд и се захлади..
взимай мерки и се лекувай 4е ти най добре знае6 но и стреса си оказва влияние Thinking
Дано ба6та ти да се оправи 4е така и ти да си по спокойна Praynig Hug
Аз да се похваля запо4нахме с победа първенството Peace
ина4е при нас едно и съ6то..стреса в работата идва в пове4ко но се справяме Peace..
Доре да не замина за Испания newsm78?
Дани намери ли друга работа?
Зоуи кога запо4ват фракуенсиите?По4на ли да влиза6 в 4ас??

 HugУспе6на седмица ви желая

# 226
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте  Hug Hug
Тук съм,никъде не съм отишла  Sad
Търся си нова работа,4е положението е много напе4ено ве4е  ooooh!
Претърпяхме малък инцидент с колата и ве4е си нямаме такава  #Cussing out
Расте ми поредната миома  #Crazy а ме оперираха преди 2,5г..............
Пак се оплаках  Sunglasses
Оправяйте се Меди по бързо  Hug
Светле,браво на вас  Peace
Къде сте другите,пак се загубихте  newsm78

# 227
  • Мнения: 878
Напоследък май никой няма време да пише в затишие сме.При мен вси4ко си е постаромо,няма нищо ново.Свободното ми време продължава да е нула,на лекциите продължавам да се пуля,пиша домашни в несвяст и така Mr. GreenДани продължава да кашля и да е с запушен нос ве4е пове4е от месец,и не могат да открият какво му е.
Доре много съжалявам за инцидента с колата,добре 4е на вас нищо ви няма PraynigСъжалявам и за миомата Rolling EyesИмаш много поздрави от Маргарита,заговорихме се в един друг форум и тя каза,4е се познавате,предполагам виртуално.Как са близна4ките растат ли?Дай някоя снимка да ги видим Peace
Лозева 4естита победа,все така и занапред HugНезнам какво е това фракуенсии Embarassed
Меди 4естита годишнина,дано баща ти скоро да се оправи,айде кога щ? идваш пак насам Hug
Целувки на вси4ки Hug
П.П Доре забравих да те питам,мисля 4е ти преди време беше пускала едни сайтове за образованието,където бях 4ела за стипендии на българи в Португалия,ама сега не мога да го намеря Rolling EyesСещаш ли се за какво говоря newsm78

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 16:35 от zoui

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Първо започвам с много, много щастлива новина: има възможност да се върнем в Португалия (всичко зависи от София обаче, трябва те да решат).Решила съм и се моля-ако се върнем (Дай Боже), ще започна да уча португалски, няма да се оплаквам и няма да мърморя за нищо, само да се върнем Laughing .Дано само хората в София да са съгласни и да ни пратят обратно там.Стискайте палци!

Аз съм на работа до сряда.След това...май ще се наложни една малка операцийка (имах едно фиброаденомче, но малко, но сега бях ходила на преглед и се оказа, че е станало като лешник голямо).Започна да ме боли и към началото или средата на ноември се надявам да го махнат.И тогава ще си търся работа (ако не се върнем при вас, в Пт Praynig )

В апартамента е готова само кухнята и банята.Имам някакви съмнения, че майстора е започнал друг апартамент, защото взе да не се вясва тук и си намира само извинения newsm78

Доре, съжелявам за миомата.Надявам се всичко да протече нормално и да е в твоя полза и повече никакви проблеми, само хубави неща да ти се случват!!!А за колата-ще си вземете друга, важното е да си здрава и да си добре!

Целувки за всички и ни стискайте палци да се върнем в Португалия и да вземат решение от София по-бързо! Hug Hug Hug



# 229
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте  Hug Hug
Зои,4естно,не се сещам за какво говориш  Embarassed ,но ще потърся и ще ти пусна линк.Светлето също може да знае нещо.Къде си засякла Марги,тя още ли е тук в ПТ,омъжила ли се е ве4е???Познаваме се само виртуално,но е много приятен 4овек/мое впе4атление/.
Дани,вси4ки ти казвахме,4е ще ти е мъ4но за ПТ а ти бързаше да се върнеш в БГ  Wink Сега като те 4ета желанието ти да се върнеш тук е 2 пъти по голямо  Grinning До къде ни докара родната ни държава.....да се радваме когато имаме възможност да я напуснем  #Cussing out хей,дано вси4ко се оправи бързо при теб  Peace Ще се радвам да ви видя отново  Hug
Останалите как сте ?
Целувки за вси4ки  Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 878
Дани ти такъв зор имаше да се върнеш в Бг,а сега Laughing,ами Стоян иска ли?Аз ще стискам палци де и на краката даже LaughingА какво е това фиброаденомче newsm78 Embarassed
Доре Магито я засякох в един друг форум,но не иска да пише тук,каьза ми,4е мислят да подписват с нейния в края на годината.Още са тук в Португалия и ве4е е 5м бременна.мисля,4е бяха някакви линкове сввързани с Португалия.Единият мисля,4е беше на старт.бг,сега търсих там това,което ме интересува,но неможах да намеря.Ще се радвам,ако се сетиш Peace

# 231
  • Мнения: 194
Дани,казвх ли ти,4е в Португалия е по-добре и 4е много ще ти липсват много неща....Стискам палци да ви одобрят и да заминете.Къде ти е фиброаденомът?
Зои,фиброаденом е доброка4ествен тумор.Да не би на Дани да му ни4а зъб-кътник,Ини също цял месец е с хрема и даже кашля ве4ер и нощем,но не много защото се дави от секрета,но и никнат 3 ку4ешки наведнъж и това е при4ината,не и дадох антибиотик заведох я на още двама лекари и те не 4уха нищо в дроб4ето,както и аз не 4увам нищо и не и дадох няма защо да го дам.Таткото как се справя  с Май4ините задължения?
Светле,поздравления за победата!!!!  bouquet
Доре,защо просто не махнеш матката?Ако миомите ти водят до обилни и продължителни кървения няма смисъл,играта на хормоните е при4ина и за псих4ната нестабилност и 4естите ти депресии....но наблиудаващият те Аг ще прецени.Много съжелявам за колата,но най-важното е 4е сте живи и здрави!!!Ти ли шофираше?Дано не ти пилят на главата заради слу4илото се?!
Новаа,Форти,Вики?къде сте?
Целувки на вси4ки и успешна седмица!!!  bouquet Heart Eyes

# 232
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Меди,мислила съм да я махна,но все ми се щеше да имам още 1 дете...ама май не ми е писано  Sad .
За колата.....Аз карах,но вината беше на Борис.....дръпна ръ4ната а имаше движение.Стреснах се и излязох от пътя  Crossing Arms Поне едно е добре в слу4ая.....не е пил от тогава  Party

# 233
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Ето ме и мен, просто напоследьк ежедневието ни е погьлнало - работа, в кьщи и така. Тук е студено, вали и вече в 16 часа е тьмно - пьлна депресия
Сега чакаме 4 почивни дни в краят на седмицата и ще се отдадем малко на забавления - сигурно ще мрьднем до сьседните дьржави на разходка
Доре - стискам палци да се оправяте, пожелавам ти скоро и хубава работа да си намериш, а пьк айде ако един ден дойдем в ПТ, ще ни тьрсиш апартамент и на нас Laughing
Zoui - сигурно са зьбчета, на София винаги така се отразява процеса. Само следи секретите да не станат гнойни
Дани - като гледам за вас по-добре си е ПТ, направо почвайте да работите за наследник и там да си го гледаш на топличко Wink

# 234
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Стоян хем иска да се връщаме в Пт, хем някак не.Не знае и той.Но, ако имаме възможност-няма да се чудим хич и тръгваме веднага Laughing .Нещата тук се променят, ама защо към по-зле и по-зле newsm78 (имам предвид положението на българите и самата ни страна).Нещата са Sick #Crazy .

Фиброаденом (ако го пиша както трябва Embarassed ) е някаква бучка, която не е злокачествена и била нещо като мастно топче, което някак взело да расте Rolling Eyes и трябва да се отстрани.

Ей, значи ми личи какво огромно желание имам да се върнем в Португалия.Дано само Господ да е с нас (или както му се казва-за мен е някаква сила) Peace


 Hug Hug Hug Ако дойдем задължително спретваме една среща в пълен състав!!! Hug

# 235
  • Мнения: 1 101
Ха добър ден и от мен Joy
Зоуи фракуенсия доколкото знам са изпитите на края на всяка сесия  ooooh! ти няма ли да има6 изпити януари??
Доре по важното е 4е сте живи и здрави след инцидента останалото  Naughty се оправя(макар 4е както казва6 от колата не става  за ни6то)
Дани а Стоян за6то се дърпа newsm78 смятам 4е не може и сравнение да се прави за парите които 6те полу4ава тук и това което взима в БГ....а пък и както Новаа е казала....правите беб4е и тук на топло 6те си го гледа6 хем няма да ску4ае6.
Ние паднахме в неделя но е така......дано другия да бием
 Hug ви вси4ки

# 236
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте  Hug
Новаа,да разбирам ли,4е ве4е ще решили къде ще се местите  Wink
Зои,нищо не намирам за това дето ме пита  Confused,но ще питам  Peace
Светле не се от4айваш,нали...щом моми4етата имат хъс вси4ко ще е наред  Peace
Дани,не знаеш аз колко ще се радвам ако се върнете  Party ако сте пак на същото място де,по близи4ко до мен.А купон ще си спретнем ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
Зна4и на мен до сега ми се обадиха от 3 места:
1.Продава4 на кредитни карти,заплата 590? 4исто с договор,но поне 4 контракта на ден
2.Ангариадор на клиенти за десерти/за 1 месец,после дистрибутор/ за 10? на клиент тип парттайм,после за 403? плЮс 0,50? на продадена кутия....4овека каза около 700? ако не си давам много зор
3.Е,това е само за неделя...да правя компания на майка с 2 деца за 20? за 12 4аса......не ми се нрави хи4  Sick
Дайте съвет  Rolling Eyes
А 4акам да се обадят и от едно друго място за тип секретарка и агент недв.имоти за 600? плЮс процент от продажби и субсидии за обяд......много се надявам за това ама не ми се вярва много  Confused
Лека ве4ер  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 237
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Доре - ние сме в процес на активно тьрсене на работа както в ПТ така и в БГ. То Изидро де, нали той е главният в семейството Laughing Засега има оферти, от ПТ са всички за Лисабон. Проблема е че Изидро иска много пари и понеже не е на зор, е казал че ще чака докато някой му ги предложи Thinking
За работата за 20 Евро за 12 часа за децата - ама това е подигравка. Аз плащам 6 Евро на час и то понеже е бьлгарка се навива, иначе белгийките искат 7-8 Евро на час

# 238
  • Мнения: 878
Меди  и аз съм се съмнявала за зъби,понеже много се лигави напоследък и все си бърка в устата,ли4и се,4е го мъ4ат,ама те нали тези последните кътници ги дават към 3г май,пък пове4е от месец е така,а зъбите нямат намерение да избиват скоро.,ако ми кашля докато избият ще се побъркам.В понеделник сме пак на консултация пък да видим какво ще кажат.
Дани айде идвайте насам,4е да организираме една среща,4е ина4е няма да се сетим Blush Mr. Green
Яна вие какво работехте с мъжът ти,4е немога да се сетя newsm78 Blush
Доре като,4е ли второто предложение най добре ми изглежда,ако не ти се обадят за секретарката,не 4е знам какво е ангариадор де Laughing
Светле доколкото знам имам един изпит декември месец и още 4 януари.Аз и другата седмица имам изпит де,с материала взет дотук и ще важи 40 % от крайната оценка.В 4етвъртък е да стискате палци.И после имам още 2,единият е на 12.11,а другият на 26.11.
Айде 4ао засега от мен и успешна седмица на вси4ки Hug

# 239
  • Мнения: 194
Здравйте моми4ета!
Как сте?Новини?
Ние двете оздравяваме,борим се и за оздравявянето на баща ми.Тук захладня рязко,но е нормално за Ноември,лошото е,4е това ще ни е 1та  зима тук с Ини,а прогнозата е за сурова зима Laughingнай-студената от 20 и няколко години насам,дано не познаят,4е хи4 не ми се нрави.
Голямата новина за мен е ,4е конкурс за запо4ване на специализация ще има,още не знам кога ,но ще има, и трябва да се стягам да у4а,а последния месец хи4 не ми остана време за у4ене.
Приятна Неделя на вси4ки и по-малко депресии,нерви и загуби от всякакво естетво!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт