Априлци или Троян, къде?

  • 2 867
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Тук бяхме за кръщенето на малкия преди седмица. Много хубаво си изкарахме. Има и къде да ядеш по ресторантски, има и барбекю с механичка - да се справяш самосиндикално Wink
Долу, в www-то ми има снимки от Балканец  Sunglasses

# 16
  • София
  • Мнения: 545
http://www.dahlia-inn.com/Special.htm
Ето тук бяхме минала седмица и изкарахме страхотно !

а колко местна е вилата?
На първия етаж има една стая с спалня + единично легло
на втори етаж има една стая с спалня + единично легло и апартмент спалня и 2 единични легла

# 17
  • Мнения: 3 010
Тук бяхме за кръщенето на малкия преди седмица. Много хубаво си изкарахме. Има и къде да ядеш по ресторантски, има и барбекю с механичка - да се справяш самосиндикално Wink
Долу, в www-то ми има снимки от Балканец  Sunglasses

а цените какви са?

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Писах ти на ЛС

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 15:16 от *Ели*

# 19
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Би ли ми пуснала и на мен на ЛС какви са цените?

# 20
  • Мнения: 13 512
защо на лични да се пускат цените? Те някаква тайна ли са? Мисля, че ще е полезно да ги напишете тук, е темата.

# 21
  • Мнения: 9 050
защо на лични да се пускат цените? Те някаква тайна ли са? Мисля, че ще е полезно да ги напишете тук, е темата.

Тъкмо и аз щях да попитам какво толкова тайно има в цените. Мен също ме заинтригува тази вила, като вариант за по-нататък.

# 22
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Не са тайна. Няма ги в сайта им, аз ги научих по телефона. Чудих се дали е удачно да ги напиша тук и затова Hug
Ето:
50лв за двойка и 60лв за 2+1 (две легла + разтегаемо диванче). Включват нощувката, басейн, джакузи, шезлонги и паркинг.

# 23
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Monda,  сайта не се отваря. Имаш ли телефон за връзка? Сигурно няма места вече ,но да питам все пак.

# 24
  • Мнения: 13 512
0895046135 e телефона. Аз в момента съм там
във вилно селище Паздерите съм, де... а май ставаше въпрос за хотел Острец?
Вилно Селище "Паздерите"-Гр. Априлци, Кв. Острец, Махала Паздерите.
Телефони за контакти: -Globul: 0898-483421, 0895-046135

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 10:53 от monda

# 25
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Благодаря ти! Аз за  този питам.
Но продължавам да не мога да отворя сайта. Подходящо ли е за малки деца ?

# 26
  • Мнения: 13 512
Ами според мен става за деца. Маленна идва тук, още една форумка е идвала- тихо, спокойно място, има въжена люлка, хамак, поляна...няма опасности/стълби, река, шадравани/. Аз съм все още там, времето вечер е одста хадно- около 15 градуса, през деня е ОК- 20-22. Колко е голяммо детето?
За спане- стаите са големи, освен леглото-спалня има голям кожен диван, който се разпъва и на него могат да спят 2 деца спокойно.

# 27
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Те са двама на 2 и 4 години. Запазих една къщичка за 6 ,но няма места за другите  дни.  Монда препоръчай ми нещо подходящо.

# 28
  • Мнения: 13 512
За кога ти трябва? Мога да ти направя услуга .Понеже аз смятам да съм тук до неделя,  а само  за една вечер няма места, мога да отида за една вечер в къщата на приятели и а следващия пак да се върна . Пиши ми на лични кои дни искаш да си тук и ще го нагласим. За мен няма значение, важното е да съм в Априлци, а  на вас ще ви е по-трудно да  се местите с децата.

Общи условия

Активация на акаунт