Къде в Бургас (4) ...

  • 54 831
  • 616
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 813
Ах не      нямам особени   впечатления  от   това студио за масажи  но за курорти мога  да ти препоръччам няколко...Почето  всяка зима  ходим и аз си правя масажи,
То при мен е решено - трябва да ходя на Павел баня. Исках да разбера за това студио  Confused

# 91
  • Мнения: 1 298
запис  Wink
Butterfly само за Кипро се сещам  Thinking

# 92
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
запис  Wink
Butterfly само за Кипро се сещам  Thinking
  bouquet  bouquet  bouquet

# 93
  • Мнения: 175
Една мама бе писала в старата тема телефон на Beauty Gallery? Търся, но безуспешно! Моля за помооощ!  Praynig Praynig Praynig

И аз!!! И да попитам - има ли в Бургас и къде почистване на лице с ултразвук??

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 626
Препоръчайте ми фирма за външни щори  Grinning

фирма Ведра
вече 2-пъти поръчвам при тях и за мен и за офиса и вътрешни и външни и съм изключително доволна!
намират се в блока на изотсервиз
телефон 811838

# 95
  • Мнения: 1 111
мами да ви питам къде мога да заведа малкия на дерматолог днес защото ще сме извън града а той е с  някакъв ужасен дерматит о памперсите нищо не му помага и става по зле има разтройство и това е плъзнало и по другото краче.
  И аз от две седмици съм по лекари заради обриви на малкия, дерматолог ти трябва,моя например се оправи от една бяла като вар течност, а преди това го мазахме с други мазила, които никак не помогнаха.Трета Поликлиника, кабинет 111.От тази лекарка съм доволна.

# 96
  • Мнения: 1 975
galiq_82 ,  утре и при нас ще продават, да ти взема ли?
аз съм на Кирил и Методий, но там продават втори и четвърти вторник
на Републиканска продават всеки понеделник, а всеки ден никъде не продават - една е касиерката и тя обикаля

Страшно ме е яд, вчера цял следобяд не можех да влизам във форума, иначе щях да ти поръчам да ми вземеш. Благодаря за предложението все пак  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Къде в Бургас правят тест за тип кожа на лицето?

# 98
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Препоръчайте ми фирма за външни щори  Grinning

фирма Ведра
вече 2-пъти поръчвам при тях и за мен и за офиса и вътрешни и външни и съм изключително доволна!
намират се в блока на изотсервиз
телефон 811838
Благодаря   bouquet

# 99
  • Мнения: 1 564
Къде в Бургас правят тест за тип кожа на лицето?
Аз съм виждала в аптеката на Поморин-а да правят такива тестове,но трябва предварително да се запишеш.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Една мама бе писала в старата тема телефон на Beauty Gallery? Търся, но безуспешно! Моля за помооощ!  Praynig Praynig Praynig

mamakali беше писала за салона. Беше дала телефона на маникюристката - 0883339427.

Къде в Бургас правят тест за тип кожа на лицето?
Аз съм виждала в аптеката на Поморин-а да правят такива тестове,но трябва предварително да се запишеш.

Ще питам там!
Други предложения?

# 101
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
galiq_82 - Централата на Детската кухня е на Републиканска, а не на Кирил и Методий  Peace
При нас, зад Народен юмрук, продават всеки 2ри и 4ти четвъртък от месеца .... ако те устройва  newsm78 ... иначе поне при нас имаше изложен списък с Детските кухни в целия град и бяха отбелязани дните, когато продават купони ....


аХ`Не! - не знам какви процедури ти трябват и какво лечение следваш, но Бургаски Минерални бани и Поморие не те ли устройват повече, поне са по наблизко  Thinking /до колкото знам и двете разполагат с добро оборудване  Peace/, все пак зависи може би от заболяването  Thinking


Butterfly - за външни щори не знам, но за вътрешни сме доволни от Гершман /взехме си вертикални от плат/ - имат голямо разнообразие ... единият от магазините им се намира на ул. Цар Симеон I, 72 А /близо до пресечката с Кирил и Методий/, 830 747, 812 943


И аз да попитам ... тези които са сключвали наскоро брак  Praynig
Моя близка приятелка се жени и трябва да се извади медицинско, не са и обяснили много-много откъде, а и личната не се е впуснала в подробности  Rolling Eyes ... но можете ли да помогнете с инфо, през кои лекари и какви изследвания трябва да си направи, има ли някакви такси  newsm78 - минавайки с минимални средства /днес в Света София и казаха 25 лв. за медицинско на човек, без да изпадат в подробности къде точно се минава/, но тъй като са малко затруднени към момента  ooooh! .... Идеята й беше дали може да мине през 3та поликлиника /аз навремето, преди 5 год. от там минах, но сега определено не съм много сигурна  newsm78/   bouquet

# 102
  • Мнения: 5 539
Люсил, ние отдавна се женихме, но си спомням, че тогава не можеше безплатно да се извади медицинско за брак. Излезе ни към 30 лева за двамата точно в трета поликлиника. Но пък беше яко висене по кабинети и особено в Туб-диспансера, където умрях от страх, защото бях бременна вече.
Ако от Св. София могат да им извадят медицински, без да ги пращат до Психото и Туба, по-добре да ги прежалят тия пари. То иначе пак не е безплатно.

Съжалявам, ако инфото ми е погрешно, преди 4 години беше така Peace

# 103
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
аз си мисля,че могат да се направят и по каса.Поне при нас беше така.Не вярвам да има специална пътека,но доктора може да пише,че са за нещо друго,а в лабораторията да ти нанесат резултатите в бланката.Не помня да сме плащали  newsm78

# 104
  • Мнения: 1 564
Ние нашите изследвания за сватбата ги правихме в Ел Масри.Не си спомням колко платихме,но тогава оттам ни казаха че задължително се минава през туб диспансера.Там доста почакахме.Сега може да има промени.

Общи условия

Активация на акаунт