Започнато, но незавършено. За нещата, които захващаме с ентусиазъм...

  • 1 261
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 149
Доста незавършени курсове-кик бокс,плуване,стрелба,лека атлетика,пиано,поне завърших университета,омъжих се, родих дете и станах сериозна Wink

# 16
  • Мнения: 2 700
Курс по унгарски.
И до ден днешен близките ми ме бъзикат Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Най-хубаво е да се започва с ентусиазъм. Накъде без него? Иначе ще е като заточение.
А щом не е било завършено, значи не е било нужно (поне за нас).
Преди се шашках от незавършени неща, но вече се старая да го карам по-спокойно. И децата така уча - ако човек след някакво време реши, че не иска повече да прави нещо, по-добре е да престане, отколкото да се мъчи. (за справка всички неосъществили се пианисти, спортисти и др., които са го правили заради родителите си).
Може пък да не му е дошло времето на човек за тази дейност.
А и кой казва, че ако веднъж се откажеш е срам и позор? Винаги може да започнеш нещо отново - стига да имаш желание и кураж.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
А и кой казва, че ако веднъж се откажеш е срам и позор? Винаги може да започнеш нещо отново - стига да имаш желание и кураж.

Ааа, не, не казвам, че е срам и позор, ако не завършиш започнатото. Но пък у мен остава едно глождещо чувство на неудовлетворение, което определено ми пречи да продължа напред спокойно. Ей сега, след седмица, ме чакат 12 невзети изпити, без които няма как да завърша поредното си образование. А с такова желание го започнах...

# 19
  • Мнения: 386
курс по японски #Crazy
и после учих шведски със самоучител на английски  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
така де, това глождещо чувство отвътре обикновено се възпитава отвън.
Хайде, здраве да е. Важното е да сме щастливи с това, което правим, пък няма значение колко време ще го правим.

По случай, че сега по TV Bulgaria дават "Войната на таралежите" се сещам за всички хубави български филми, в които е много важно децата да се занимават с някакви неща и да не се отказват.
А сега става още по-страшно - заради прехода хората се побъркват.

# 21
  • Мнения: 843
М даммм..    едни витражи си мечтая... да направя , но започнах работа.
     Купувам  по малко материали и се моля за  Време.    
      Дай   боже, / Боже не е с главно "Б", защото не е водещо в смисъла/   да не ми угасне ентусиазмът,  защото съм  Близнаци...  доколкото това има значение или е просто оправдание.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 750
и после учих шведски със самоучител на английски  Rolling Eyes

 Joy и предполагам сега си супер с шведския?!

така де, това глождещо чувство отвътре обикновено се възпитава отвън.
Хайде, здраве да е. Важното е да сме щастливи с това, което правим, пък няма значение колко време ще го правим.

Май си права, насадено е от родителите това чувство. Но не съм съвсем щастлива, като имам несвършена работа..

# 23
  • Мнения: 386
и после учих шведски със самоучител на английски  Rolling Eyes

 Joy и предполагам сега си супер с шведския?!








 hahaha не, доучих си английския   Joy
амбицията тръгна от желанието да прочета пипи дългото чорапче на шведски.
ама като се замисля май имам самоучители за почти всички европейски езици  newsm78
но испанския го почвам сериозно от октомври!!! Party

# 24
  • София
  • Мнения: 2 210
отслабването
 Blush Blush Blush

# 25
  • Мнения: 814
Аз пък всяка сутрин започвам да ограничавам приемането на храна уж за 24 часа, но след 17 ч. се тъпча като за оследно и от следващия ден започвам отново с добрите намерения...И не ги завършвам до края! Всеки ден... Не че ще умра от глад, просто тъп дългогодишен навик #2gunfire Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт