Ползвате ли услугите на куриерските фирми ?

  • 8 703
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Аз DHL. Доволна съм.

Мъжът ми защитава за Еконт Експрес.. Били най-удобни за пращане с наложен платеж. Rolling Eyes

# 16
# 17
  • Мнения: 268
solaris, mimoza, благодаря за инфото   bouquet

# 18
  • Мнения: 8 999
Трябваше да изпратя едно писно на края на света /имам предвид едно супер забутано село в супер забутан район/ - единствено Спиди се отзоваха /всички други ми отказаха/ и извършиха доставката за 48 часа. Много съм доволна.

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
За чужбина използваме DHL и UPS. Първите са по-скъпи. Иначе и от двете сме доволни.
За България - ползваме СПИДИ предимно и инцидентно сме ползвали почти всички изброени.

Най-евтино е с БУЛПОСТ.

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Използвала съм само DHL за пратки в чужбина.
На моя приятелка мъжа и работи там, у дома е идвал той или друго момче.
Много съм доволна, въпреки , че цените са големи. Но и аз пращам пратките доста далеч.

# 21
  • Мнения: 2 891

Аман от съвпадения тези дни  Mr. Green

Някой ползвал ли е частната поща?

# 22
  • Мнения: 3 268
Бизнесът ни е такъв,че ежедневно работим с куриери.След като Спиди направиха няколко издънки,се спряхме на Еконт и имаме договор с тях.Ние сме магазин и куриерите влизат естествено,но ако пратката е до домашен адрес,няма смисъл куриерът да влиза в дома.На вратата може човек да си получи пратката.

# 23
  • DE
  • Мнения: 967
stefani6, подкрепям те за Спиди. И при мен са правили издънки. Интерлогистика също, но продължаваме да работим с тях.
Най-доволна съм от Еконт и DHL. Последните са малко скъпи, но пък са точни, а аз изпращам договори и ми е немислимо да се бавят или загубят!
Да знаете, че Еконта ще станат много силни в най-скоро време!

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Аман от съвпадения тези дни  Mr. Green


Прочетох Mr. Green

Интерлогистика са ни изключително удобни. Макар до скоро да нямаха офис в Смолян...Областен град, все пак. Но вече и там всичко е ОК.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ползваме Спиди, Еконт, Интерлогистика. От всички сме доволни. Преди ползвахме и DHL, но последния път ми искаха 12лв за обикновено писмо  от Плевен до София.  #Crazy

# 26
  • Мнения: 34
Ползвам само АРАМЕКС.
Работя с тях вече 5 г. и съм много доволна.  Grinning А и цените са им добри.
От ЕКОНТ не съм доволна. Бавят ми пощата, въпреки, че е изпратена с фиксиран час.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Позлваме, да.
... като си забравим ключовете в някой хотел, най-вече  Mr. Green
Всъщност и за много други нещица.
При мързел, ги викам да ми занесат по някоя ф-ра до еди-къде-си.

# 28
На SPEEDY използвам редовно. доволна съм и не се притеснявам

# 29
  • Мнения: 2 336
ЕКОНТ и SPEEDY и от двата съм доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт