Стара Загора 35 - Хайде пак!

  • 9 482
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 753
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=20132&photo=1....парти?????....бях пуснала една такава тема....ето какво ми показа един съфорумец.....
там съм с двете ръце...КОГА?

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Предлагам да отидем някъде да се нафиркаме с коктейли по женски като за последно и да изгладим всички различия
Да пием "като за последно", това звучи интересно.
Макар че коктейлите ми идват малко слабички, съм ЗА дружното опиване.
Събота?

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=20132&photo=1....парти?????....бях пуснала една такава тема....ето какво ми показа един съфорумец.....
там съм с двете ръце...КОГА?
Май трябва да решим - ще се опиваме или ще се оливаме  Twisted Evil

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Само не разбрах едно...
В тия горни смели хипотези, заедно с фразата "по женски"...
Аз и Стефи как се вписваме в картинката...?
Като мускАлестите стриптизьори ли, м...?
Добре че няма емотикон с поза "амфора" ("буква Ф"), иначе щях да го изплющя...

# 19
  • Мнения: 11 315
Само ти и Стефи ли?
Ами останалите мъже от групата, дето не пишат тук или поне по-рядко?
Те не се ли броят?
Пък и къде се слагаш? Искат "по женски". Като си изгладят бръчките и други неравности, ще сте добре дошли.
За да няма камъчета в обувките.
А помните ли как пусках тема да се пазите, че карам шофьорски курс? Joy

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Само не разбрах едно...
В тия горни смели хипотези, заедно с фразата "по женски"...
Аз и Стефи как се вписваме в картинката...?
Вие може да го играете маслинакта в Мартинито - цяла вечер я потапят и облизват и накрая някой я изяжда. Wink

# 21
  • Мнения: 449
Само не разбрах едно...
В тия горни смели хипотези, заедно с фразата "по женски"...
Аз и Стефи как се вписваме в картинката...?
Като мускАлестите стриптизьори ли, м...?
Добре че няма емотикон с поза "амфора" ("буква Ф"), иначе щях да го изплющя...
Казахме: по женски. Никакви мами, само каки/като тези на снимката/ Mr. Green
Сватяяяя, виждаш ли какво правят хората, ние само си правим вятър на езика тука  Whistling
Що се отнася до деня-аз съм аут в събота и неделя, отивам да си пазя базата, че е нафраскана догоре с материал и разни скъпи черкаляци, пък е без охрана  Crazy
Вечернице, и кво за курса? Да не би да си имаме нов драйвър?
Иве( на Ави), що така, бе мило?

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 15:11 от Avgusta

# 22
  • Мнения: 619
Ива&Ави кога излизате, за да се видим някой път и да запознаем дечицата си?
Никога.
Както и да звучи вече почти не излизам освен за да свърша някоя работа.Ако я изведа на разходка-обикновено съм с придружител(баба й).Здравословното ми състояние напоследък е почти отчайващо и не мога да се справя сама навън   Cry
Все пак като се оправя и ми "светне" малко-ще ти пиша.

# 23
  • Мнения: 48
Въпреки че не се познавам с никой от вас, се радвам, че сте си оправили взаимоотношенията и тона вече е спокоен. Аз имам въпросче: има ли в Стара Загора някъде курс за бременни?

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Какво ти е, бе Иве?

Свате, аз пък в Петък съм заета. Неделя вечер няма ли да ти е свободна?

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Били, има.
"Самаряни" организират редовно такива курсове. Това са координат& … 7; им.

# 26
  • Мнения: 48
Jade,  благодаря ти   bouquet

# 27
  • Мнения: 11 315

Вечернице, и кво за курса? Да не би да си имаме нов драйвър?


Ми кво, нищо. Уплаших ги, поканиха ме на кафе, да ме умилостивят, че да карам по-внимателно, та взехме, че станахме дружки.
После си карах нелегално тук, докато стана 01.01.07 и така. Останалото е история. Wink

# 28
  • Мнения: 619
1.Радвам се,че нямах нет до днес-пропуснала съм свадите.Достатъчно ми беше да прочета в старата тема.
2.Ив,молив за очи ще поръчаш от следващия каталог Hug
3.За здравето не ми се говори-натиснал ме е кръста до степен в която щом сложа Ави в количката-немога да се изправя.
   Освен това от днес съм с гадния вирус летен,който не ме пощади.Почти невъзможно ми е да стоя седнала,камо ли да се движа.Свеки гледа Ави цял ден,след малко ще си тръгне пре пре пре уморена и няма кой да ми помогне-немога да положа елементарни грижи за малката като сменяне на памперс,а да не говорим да я нахраня за вечеря.
4.Благодаря,че ме изслушахте-ако някой реши да пренощува в къщи и да ми помогне-заповядайте.

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 22:16 от ИвА_АвИ

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Зайко, маската си я правих 2 месеца само (миналата год. юли мисля, че беше).Ефект имаше (при мен) само от към сгъстяване.Не започна да ми расте по-бързо, но изглеждаше по-гъста, но пък се омазняваше.
След тези два месеца имах почивка и после си я направих 1-2 пъти и спрях напълно.Малко ми миришеше, пък и нямах толкова време и нерви, а и имах "недостиг" на АДЗЕ.Преди бях пила Мерц.На някои не им влияе, но на мен лично, за 3 месеца, ми влияеха по-добре от маската.За това съм решила нататък да започна да ги пия пак.А от маската се отказах.

Да ви се оплача-снощи някой е ял праскови и е хвърлял костилките през прозореца и ни е счупил предното стъкло на колата Cry .Направо съм бясна и още повече се ядосах, че незнам кой е този "човек".Като ни казаха цената и ми идеше да  #Cussing out #2gunfire #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт