Добре дошла, прекрасна Ивелина! Привет от ОКТОМВРИйската дружина!

  • 17 915
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
добро утро и днес... черпавам, щото имам имен ден!
Зори хубав повод да напомня колко ми е готино именцето... Simple Smile
Ама пък ако вземе че е младеж... виж какво стана при Бини. Уж момък а то... хубавица...

# 31
  • Мнения: 1 930
Добро ви утро и от мен  bouquet

Ади, да ти е честито името! С гордост да си го носиш!

Преди секунди се излюпих аз, мъж ми спи. Голяма почивка, голямо нещо. Ето даже не съм си пила кафенцето още.Но чакам да дойде петък и да палим вечерта колата. Само слушам по телефона Преската кака плямпа, не бил ползвал биба от 1 седмица, прибрана е, сутрин сам си търсел гърнето. Викал на всичко"бокук" и носел найлонови торбички. ...а майка му я няма, оправданието, че ходи на работа #Cussing out.
Вчера цял ден чистя, ми чистя, кво да правя....с кой да хойда в парка. Значи, всичко, де е в гардероба, чаршафи, завивки, зимни дрехи, хавлии, изпразних шкафовете и прах. Мойта пералня не спря цял ден, една след друга. А аз гладя. Ето сега предпоследната порция се върти. Както казва Форката-" Ма верно си луда".
Разглобихме легълцето на Преската, незнам дали го знаете, от типа с балдахин и решетки, бебешко, сладурско. Но тъй като вече е голям според нас, махнахме и балдахин и решетки и то стана нисичко, като на меченце. Дали не сбъркахме, вие как мислите, дечицата ви на какви легълца спят?
Зори, моето второто вече си има име, но аз знам, че ще е мъж, а за девойката , дето я чакам накрая се колебая между Яна, Калина. Но Стефания много ми е на сърце. Дона също.
Като станете готови, моля похвалете се с именце.
Ади, бързо оправяне на Пепи  bouquet
Отивам да пия кафе и да гепна една цигара на мъжо Mr. Green

# 32
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Гея душо Пепи категорично отказва да спи в кошарата и дремеше при нас на спалнята. От около месец сме опънали и преносимата кошата и в нея спи спокойно. По някое време като му писне излазва през отвора и идва да се гуши при мен. Та старата кошара ще я подарявам ако от ДБМ я искат.
Зори ти ако мислиш че ще ти трябва втора кошарка да ти я заплюя А?
Мисля че няма проблем да спи на легълце стига да има по висок борд и да не се исипва нощем. Племенницата е на 5 и преди няколко месеца й махнаха решетките. Много е врътлива.

# 33
  • Мнения: 378
Дринка, да ти е честито името - съвсем не знаех че днес ти е имен ден - да си жива и здрава и да си оставаш винаги позитивно настроена.
За легълцето - Алек спи на кошара  70/140, което е залепено за нашето легло, а за бебето си имаме преносимата кошара която остана от Алек, така че Дринка - мерси много за предложението - ама засега си имаме покъщнина- големият проблем е къде да я събирам Simple Smile
Светле - мерси за предложенията........ а,я раздуй, какво беше това че искаш да напускаш??? гледам че се гласиш и за трички дечурлига, или аз нещо не съм разбрала?

А пък за Бини - аз се чудех дали спомените не ми изневеряват - че и аз имах спомен че каза че ще е момче, ама в крайна сметка - каквото дойде - само да са живи и здрави:-)


# 34
# 35
  • Мнения: 5 288
Пак закъснях  Embarassed,

Дринка, честит Имен Ден! Бъди много, много, много щастлива! 

# 36
  • Мнения: 167
Пак закъснях  Embarassed,

Дринка, честит Имен Ден! Бъди много, много, много щастлива! 



И аз, и аз  Embarassed

Много, много здраве и положителни емоции   bouquet

# 37
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
а мерси мерсиии,
добро утро народе!
почва пак работната седмица.
Да ви е спорна и успешна.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 575
Добро утро и от неработещите. Ние ходихме за 2 дни в Чепеларе, беше чудно. Даже си и починах. А днес чакаме мойта майка да си дойде в БГ, та продължаваме с емоциите...
Айде, лек ден и от мен...  bouquet

# 39
  • Мнения: 391
Биниии, да е жива и здрава малката Ивелина и с кака й да изпълват къщата ви с радост и щастие!

Дринка, честит празник и на теб, малко със закъснение  bouquet

Ние вече си взехме детенцето, тази седмица ще се гледат с брат ми и приятелката му. Незнам точно кой кого ще гледа, но дано се оправят Joy
Къщата, която наехме беше страхотна и изкарахме много добре. Такъв купон спретнахме, няма да си забравя 30тия РД. Ще пусна снимки тези дни.

Меги, много хубави снимки, Йони наистина много ми напомня на Рали по физиономииките и гримасите Wink

Рали е станала много смешна, такива неща бърбори, че с баща й паднахме. В репертоара си има и 4 песнички, брои до 10, но разбира се като й ги подсказваме, вече изцяло е без памперс, дори и през нощта, но понякога се изпуска, както например тази нощ. По принцип се буди и казва, че има пиш, но не винаги и все още се чудя дали да не й го слагам нощно време, ще я пробвам още няколко пъти и ще преценя. Лошото е, че е свикнла в тоалетната, а в яслата ги слагат на гърне и незнам дали ще иска, ще вземат да ни развалят дисциплината.

# 40
  • Мнения: 700
Ади, честито и от мен, не знаех, че имаш имен ден  bouquet
Меги, добре че си сложила твоя снимка, че да стане ясно на кой прилича Йоанка.
Геа, я пиши какво стана с медените 3 дни, стига с т'ва чистене бе жена! То там как беше - шета като оправена булка. Flutter
Изкарахме страхотна събота и неделя - водихме Ема 2 пъти на аква парк и пак й беше малко.
Започвам да се замислям за смяна на гардероба и като се почне едно пране и подреждане Shocked Лятото май си отива!
Хайде, хубава седмица на всички!

# 41
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Здравейте, момичета!
Бини, честита дъщеричка!  Heart Eyes Да ви е жива и здрава малката Ивелина! Много късмет й пожелавам! Предполагам, че Нати е на седмото небе да си има жива кукличка вкъщи.
Дринка, честит имен ден на патерица! Бъди жива и здрава! Да ти е живо и здраво майчето и повече да помага за Пепи, в смисъл да сте по-често младоженци!
Ние вчера се завърнахме от почивката. Е, то не може да се нарече почивка, защото за 4 дни изминахме 1400 км, което означава, че почти по цял ден бяхме в колата. Но какви красоти видяхме- Родопите са велико нещо!!! Завиждам благородно на Таня П, Мишленце и другите мами, които имат "връзки" в този край  Mr. Green
Бяхме на Доспат, но се минава покрай яз. Въча, който е райско кътче. По пътя за Ягодинската пещера се минава през Буйновското ждрело, а за Дяволското гърло и Триград през Триградското ждрело. Приказка! Такива красоти има в много малко места по света. Чудя се как другите държави от едни чукари /Малта, Гърция и т.н./ са направили развит туризъм, а ние не можем да изплуваме  newsm78
Има проблеми с БГ- фото така че снимки ще пусна по-късно.
Меги, Йони е много сладка!  Heart Eyes И наистина прилича на теб!
Гея, ще се съглася с Фори "Ма ти си луда бе, жено" Какви чистения, гладения, какви пет лв?!  При мен такива изхвърляници няма - аз всеки ден по малко чистя, пера, гладя. Твоите подвизи отдавна са ми чужди...  Laughing Хехе, дечицата вече си ги подредила - второ, трето... Сладурана! Ходихме на кафе в Тихия кът- много готин изглед.  Wink и верно предразполага към прегрешения  Laughing
Мишленце, браво на Рали за памперса. Ние сме на приливи и отливи в това отношение. Беше се подрискал малко и минахме пак изцяло на вариант памперс. Мисля си скоро пак да опитаме... newsm78 Много хубава пицарията и чудесно меню. Мммммммм, окапах се! Скоро мислих да питам как върви.  Ще чакам снимките от РД с нетърпение- представям си каква красота е на езерата в Смолян.
За спането - Сами все още спи в кошра 60/120 с решетките в неговата стая. Почти не се върти нощно време. Също така почти не се буди.
За женски имена - ние бяхме мислили Валерия. Но любимото ми е Детелина. За мен има много красота в това име- съчетание от звучност, красота, късмет! Ако имаме девойка сигурно ще е Детелина.
Въпреки, че и аз като Гея залагам на номер 2 да е пак момче  Joy
Харесвам Елица, Ралица, Боряна - все такива хубави и звучни български имена.
Хайде, целувки

# 42
  • Мнения: 1 930
Оооо, мацки, добър вечер!
Сама съм си, Форката се изниза да пие бира и да папа кифтета с колегите Simple Smile.
Аз имам снимки да качвам от Доспат, Триград и нашия меден месец, ма пусто все дотам не стигам. Седят снимките в лаптопа и няма кой да ги прехвърли на моя комп. Скоро, скоро, ще ви покажа на кви чудеса бях...Иначе супер меден месец, само дето за малко.
Сега къщата е изчистена, освен да вдигна паркета и да забърша под него, друго не се сещам кво мога да изчистя Mr. Green
Лека нощ от мен, утре изписват Ивката и Бини Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 832
Честита дъщеричка, Бини! Да е жива и здрава и много, много да ви радва!
Ние днес се прибрахме от морето. Еееех, как не ми се тръгваше, толкова е хубаво на моренцето, ама толкова бързо мина тази седмица там. Изкарахме си страхотно и времето беше супер, ама толкоз, сега чааак догодина. Засега не сме лепнали вирус от там, да чукам на дърво, дано и така да бъде, че като гледам и слушам, май всички си идват от морето с вирусче.
Вики първия ден го беше страх от водата, незнайно защо, тъй като не му е за пръв път, но явно е забравил, но от втория ден, след като баща му му показа как да събира мидички от брега и да ги хвърля в морето, вече не го беше страх, че даже и навътре искаше да влиза. Дадох ми един път да си играе с една празна пластмасова чаша от мойто кафе, а той влиза в морето гребе от водата и надига да пие. Докато реагирам успя да изпие една глътка, но учудващо не го хвана дрисъка.
За западните туристи по нашето Черноморие предполагам няма смисъл да ви разказвам, защото мисля, че всички върнали се от морето са им видяли простотията. Просто споделям какво лошо впечатление правят, особено пък тези, които бяха в нашия хотел.
та така. Отивам да лягам, че днес пътуваме от морето цял ден. Тръгнали сме в 10 сутринта и пристигнахме в 5 следобят. Спирахме в Казанлък за кафе, после решихме и да ядем там, пък и да се разхождаме и да обиколим магазинчетата, в резултат на което похарчихме и някой друг лев там. Така след морето е чудесно просто  Grinning.
Хайде лека ви нощ. Hug

# 44
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добро утро вторнишки...

Гея пиле и под нашия паркет има нужда от чистене... да вземеш да наминеш а?  Joy

Бубс за солената вода... Пепи според мен добре си пийваше всеки ден. Не мисля че от това се хваща дрисък. По скоро от чешмяната им вода която е по различна от нашата. Аз винаги гепвам морската треска. Тази година много внимавах и не пих айряни, таратори и т.н. Всичко с мин. вода и нямах проблеми. А за вирусите... дано се разминете.

Ние днес ще водим Пецата на УНГ, че вече 10 дни се влачим. Прави ми впечатление че умишлено диша през устата. Когато спи не му е запушен носа и диша спокойно. В момента в който се събуди отваря устата и започва така да диша. Пробвам с помпапа и не вадя никакви сополи. Слагам капки, но той пак не ще да диша през нослето. А с тази отворена уста и тези лиги дето пак ги е заточил... не ми се говори. Пак сме с лигавници и само рови назад в устата. Пък аз не напипнам кътниците да избиват.

Ами това е. Много здраве и хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт